دسترسی سریع
خبر-گفت‌وگو با نخستین مدیر گروه تربیت‌بدنی دانشگاه یزد
حسین اکبرزاده؛
حسین اکبر زاده عضو هیأت‌علمی گروه تربیت‌بدنی دانشگاه یزد و نخستین مدیر گروه این رشته، پس از 31 سال خدمت در عرصه تعلیم و تربیت، در اول مهرماه 1397 به ‌افتخار بازنشستگی نائل شد.
[15 اردیبهشت1398]   [2500 بازدید]
خبر-درمان اعتیاد نیازمند راه حل‌های چند وجهی است
در چهارمین نشست هسته پژوهشی جامعه و اعتیاد مطرح شد؛
چهارمین نشست هسته پژوهشی جامعه و اعتیاد با محوریت «بررسی تبیین تجارب جهانی در حوزه مواد مخدر و روان گردان‌ها» روز یکشنبه هشتم اردیبهشت ماه با همکاری مرکز پژوهشی مطالعات رفاه اجتماعی و ستاد مبارزه با مواد مخدر و انجمن جامعه شناسی ایران و تعدادی از انجمن‌های علمی دانشجویی در تالار علوم اجتماعی دانشگاه یزد برگزار شد.
[11 اردیبهشت1398]   [1487 بازدید]
خبر-عضویت دانشیار دانشگاه یزد در کارگروه‌ تخصصی علوم اجتماعی
با حکم معاون آموزشی وزارت علوم؛
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر عباس عسکری ندوشن رییس و عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد را به عنوان عضو کارگروه‌ تخصصی علوم اجتماعی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی منصوب کرد.
[9 اردیبهشت1398]   [1656 بازدید]
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-برگزاری مراسم بزرگداشت سعدی شیرازی در داکا با حضور عضوهیات علمی دانشگاه یزد
روز سه‌شنبه ۳ اردیبهشت‌ماه؛
مراسم بزرگداشت روز سعدی شیرازی با حضور دکتر محمدکاظم کهدوئی عضو هیأت علی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه یزد روز سه‌شنبه 3 اردیبهشت در محل رایزنی فرهنگی ایران در داکا – بنگلادش برگزار شد.
[7 اردیبهشت1398]   [1990 بازدید]
خبر-چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی به کار خود پایان داد
چهارشنبه 4 اردیبهشت؛
چهارمین کنفرانس مدیریت صنعتی که از روز سه شنبه 3 اریبهشت ماه در دانشگاه یزد آغاز به کار کرده بود، روز چهارشنبه 4 اردیبهشت با معرفی پژوهش¬ها و ایده¬های برتر به کار خود پایان داد.
[5 اردیبهشت1398]   [2175 بازدید]
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-نشست مشترک گروه حقوق  و علوم سیاسی با معاونت پژوهشی پردیس علوم انسانی و اجتماعی
دوم اردیبهشت‌ماه:
اعضای هیات علمی گروه حقوق و علوم سیاسی و معاونت پژوهشی پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه در نشستی مشترک که روز دوشنبه دوم اردیبهشت‌ماه جاری در سالن کنفرانس ساختمان عدل برگزار شد، به بررسی نحوه همکاری با یکدیگر پرداختند.
[3 اردیبهشت1398]   [1846 بازدید]
خبر-آغاز به کار چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی
سه شنبه سوم اردیبهشت ماه؛
چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی با حضور جمعی از دانشگاهیان، مسئولان کشوری و استانی، بخش صنعت و دانشجویان روز سه شنبه 3 اردیبهشت ماه در دانشگاه یزد آغاز به کار کرد.
[3 اردیبهشت1398]   [1928 بازدید]
خبر-مراسم یادبود مرحوم دکتر صادقیان در مسجد دانشگاه یزد برگزارشد
در چهلمین روز درگذشت استاد؛
به مناسبت چهلمین روز درگذشت مرحوم استاد محمدعلی صادقیان عضو هیات علمی پیشکسوت فقید گروه زبان و ادبیات دانشگاه یزد، مجلس یادبودی روز سه‌شنبه ۲ اردیبهشت‌ماه با حضور رییس دانشگاه، جمعی از دانشگاهیان و خانواده آن مرحوم در مسجد دانشگاه برگزار شد.
[3 اردیبهشت1398]   [2068 بازدید]
خبر-خبر دکتر پویان
با حضور استاد برجسته ادبیات بررسی شد؛
در حاشیه برگزاری مراسم نکوداشت دکتر علی سلطانی گرد فرامرزی، نشست علمی و پرسش پاسخ با حضور دکتر علی رواقی، استاد برجستة ادبیات و عضو پیوستة فرهنگستان زبان و ادب فارسی با موضوع «زبان فارسی افغانستان و پیوند آن با متون کهن» با همکاری اجرایی انجمن زبان و ادبیات فارسی در پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه یزد برگزار شد.
[31 فروردین1398]   [2303 بازدید]
خبر-خبر
چهارشنبه ۲۸ فروردین‌ماه؛
آیین نکوداشت ادیب فرزانه، دکتر علی سلطانی گردفرامرزی روز چهارشنبه ۲۸ فروردین‌ماه با حضور جمعی از استادان، مسئولان استانی و کشوری، ادبا و فرهیختگان در دانشگاه یزد برگزار شد.
[28 فروردین1398]   [2090 بازدید]