دسترسی سریع
خبر-دکتر مرشدی به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره انجمن جامعه شناسی ایران انتخاب شد
با برگزاری انتخابات دوره یازدهم
بر اساس نتایج انتخابات هیأت‌مدیره و بازرسان دوره یازدهم انجمن جامعه‌شناسی ایران که همزمان با مجمع عمومی عادی انجمن عصر روز پنجشنبه 26 خرداد 1401 در تهران برگزارشد، دکتر ابوالفضل مرشدی، عضو هیأت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد با کسب 107 رأی به عنوان یکی از هفت عضو اصلی هیأت مدیره انجمن انتخاب شد.
[28 خرداد1401]   [423 بازدید]
خبر-همکاری مشترک دانشگاه یزد و‌ شرکت فولاد آلیاژی حوزه های فنی تا علوم انسانی و اجتماعی را در بر می گیرد
رییس هیأت مدیره شرکت توسعه فولاد آلیاژی ایرانیان
رییس هیأت مدیره شرکت توسعه فولاد آلیاژی ایرانیان با اشاره به تأسیس دفتر شرکت توسعه فولاد آلیاژی ایرانیان در این دانشگاه، اظهار داشت: این همکاری تاکنون دستاوردهای قابل توجهی برای طرفین داشته است.
[24 خرداد1401]   [815 بازدید]
خبر-دکتر سمتی
در ساختمان درمانگاه دانشگاه انجام شد
دانشجویان بخش زبان و ادبیات عربی دانشگاه یزد روز گذشته، به مدت یک ساعت در مرکز مشاوره، بهداشت و درمان این دانشگاه حضور پیدا کرده و با بخش‌های مختلف این مرکز آشنا شدند.
[22 خرداد1401]   [900 بازدید]
خبر-تجلیل از استاد زبان و ادبیات
از سوی بخش زبان و ادبیات انگلیسی
مراسم تجلیل از عضو هیات علمی پیشکسوت بخش زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه یزد روز گذشته در تالار شهید محمد منتظر قائم برگزار شد.
[19 خرداد1401]   [1233 بازدید]
خبر-تیم کشتی
درخشش تیم کشتی پسران دانشگاه یزد در مسابقات منطقه 6 کشور
تیم کشتی پسران دانشگاه یزد که با حضور شش نفر از کشتی گیران دانشجو و به مربیگری دکتر ولی درهمی و منصور ملک زاده به مسابقات منطقه 6 ورزش دانشگاههای کشور به میزبانی دانشگاه اصفهان اعزام شده بودند، موفق به کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز شدند.
[18 خرداد1401]   [923 بازدید]
خبر-ترین های پژوهشی دانشگاه یزد بر اساس امتیازات پژوهانه 1401 معرفی شدند
از سوی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه
معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه یزد بر اساس گزارش های سامانه گلستان در بازه زمانی پژوهانه 1401 (دو سال 99 و 1400) اسامی نه نفر از اعضای هیأت علمی این دانشگاه را که به عنوان «ترین های پژوهشی» در زمینه های مختلف شناسایی شده اند، اعلام کرد.
[16 خرداد1401]   [1601 بازدید]
خبر-کلاس آموزش - کارمندان
عضو هیأت علمی جمعیت شناسی دانشگاه یزد
کارمندان دانشگاه یزد روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هشتم و دهم خردادماه جاری با شرکت در یک دوره آموزشی با عنوان «جمعیت ایران از نگاه آمار»، با تحولات حجم و ساختار سنی جمعیت در کشور ایران آشنا شدند.
[16 خرداد1401]   [1250 بازدید]
خبر-هیات ممیزه
گزارش شانزدهمین جلسه دوره هشتم هیات ممیزه دانشگاه یزد
در شانزدهمین جلسه از دوره هشتم هیأت ممیزه دانشگاه یزد که روز چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار شد، ضمن بررسی و تغییر بندهایی از مجموعه مقررات داخلی هیات ممیزه دانشگاه یزد، چند مورد درخواست ارتقای مرتبه اعضای هیات علمی بررسی و با ارتقای مرتبه دو تن از آنان موافقت شد.
[11 خرداد1401]   [1754 بازدید]
خبر-جشنواره
با تجلیل از نویسندگان 22 پایان نامه برگزیده
سومین جشنواره پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با محوریت امنیت اخلاقی امروز سه شنبه دهم خردادماه با تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد.
[10 خرداد1401]   [776 بازدید]
خبر-دکتر دلشاد
با توسعه فعالیت های گردشگری در سطوح ملی و بین المللی
رییس هیات مدیره مرکز نوآوری گردشگری سپند آریا مستقر در پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه یزد گفت: احساس نیاز به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور نه با دستورعمل و بخشنامه بلکه باید با شفاف‌سازی محیط، نظارت دقیق و درخواست برای افزایش بهره‌وری صورت گیرد تا شرکت‌های دانش‌بنیان جایگاه خود را در کسب و کارها پیدا کنند.
[10 خرداد1401]   [453 بازدید]