دسترسی سریع
خبر-جمعی از دانشجویان دانشگاه یزد از کمپ ترک اعتیاد یاران بازدید کردند
در آستانه برگزاری چهارمین همایش ملی پیشگیری از اختلال مصرف مواد مخدر
در آستانه برگزاری چهارمین همایش ملی پیشگیری از اختلال مصرف مواد مخدر و روان گردان ها و با هدف آشنایی با پدیده اعتیاد و آسیب های آن و همچنین معرفی فرصت های شغلی این حوزه، گروهی از دانشجویان روانشناسی دانشگاه یزد از کمپ ترک اعتیاد یاران به عنوان یکی از موفق ترین مراکز ترک اعتیاد به شیوه پرهیزمدار، بازدید کردند.
[9 خرداد1401]   [429 بازدید]
خبر-مقاله مشترک عضو هیأت علمی و دانشجوی دانشگاه یزد برتر شناخته شد
در دومین همایش علمی صندوق توسعه ملی
در دومین همایش علمی صندوق ثروت ملی و عدالت بین نسلی که 27 اردیبهشت ماه امسال در محل مرکز همایش سازمان مدیریت صنعتی در تهران با حضور مسئولان و کارشناسان این حوزه برگزار شد، مقاله دکتر سید نظام الدین مکیان عضو هیأت علمی و سجاد قدیرزاده دانشجوی دانشگاه یزد به عنوان مقاله برتر معرفی و از نویسندگان این مقاله تجلیل شد.
[8 خرداد1401]   [735 بازدید]
خبر-کلیه دروس عمومی دانشگاه یزد از روز شنبه هفتم خرداد حضوری تشکیل می شود
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی اعلام کرد
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد اعلام کرد کلیه دروس عمومی دانشگاه یزد از روز شنبه هفتم خردادماه جاری به صورت حضوری تشکیل می شود.
[4 خرداد1401]   [790 بازدید]
خبر-گلشنی
فیزیکدان و عضو پیوسته فرهنگستان علوم:
دکتر مهدی گلشنی فیزیکدان و عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران امروز دوشنبه دوم خردادماه در تالار دکتر جلیل شاهی دانشگاه یزد درباره تحولات ۲۰ سال اخیر در زمینه علوم فلسفه و فیزیک در سطح جهان سخنرانی کرد.
[2 خرداد1401]   [754 بازدید]
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-مواد مخدر جلسه آخر
با حضور جمعی از والدین دانش‌آموزان مدارس استان
سومین نشست از سلسله نشست‌های هم‌اندیشی مسایل نوجوانان با تاکید بر سوء مصرف مواد مخدر و روان‌گردان ها با حضور جمعی از والدین دانش‌آموزان مدارس استان در تالار اندیشه دانشگاه یزد برگزار شد.
[28 اردیبهشت1401]   [285 بازدید]
اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی-مواد مخدر - دکتر ترکاشوند
در نشست هم اندیشی با معلمان، مشاوران و مدیران مدارس استان یزد مطرح شد
عضو هیات علمی دانشگاه یزد در نشست هم‌اندیشی بررسی آسیب‌های اجتماعی مرتبط با دانش‌آموزان با تاکید بر سوء مصرف مواد مخدر، صبح امروز با حضور جمعی از معلمان، مشاوران، مدیران مدارس استان یزد در سالن جلسات پردیس علوم انسانی و اجتماعی این دانشگاه برگزار شد، از تغییرات اجتماعی وسیع و سریع در میان نوجوانان و جوانان سخن گفت.
[21 اردیبهشت1401]   [537 بازدید]
خبر-پیش نشست مواد مخدر
با حضور جمعی از دانش‌آموزان مدارس استان
نشست هم‌اندیشی مسایل نوجوانان با تاکید بر سوء مصرف مواد مخدر و روان‌گردها از سلسله پیش نشست‌های همایش پیشگیری از اختلال مصرف موادمخدر و روان‌گردان ها با حضور جمعی از دانش‌آموزان مدارس استان با محوریت‌های وضعیت، عوامل زمینه‌ساز و پیشنهادات و راهکارهای اصلاحی، صبح روز گذشته در تالار اندیشه دانشگاه یزد برگزار شد.
[19 اردیبهشت1401]   [519 بازدید]
اخبار دانشکده علوم اجتماعی-کار پژوهشی مشترک دانشیار و دانشجوی دانشگاه یزد در زمینه مدیریت مصرف آب به عنوان مقاله برتر معرفی شد
در همایش ملی مدیریت کیفیت و مصرف آب
کار پژوهشی مشترک دانشیار دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد و یکی از دانشجویان مقطع دکترای این دانشکده که در قالب یک مقاله به اولین همایش ملی مدیریت کیفیت آب و سومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت ارایه شده بود، به عنوان مقاله برتر شناخته شد.
[5 دی1400]   [1651 بازدید]
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه و اداره کل ثبت احوال استان یزد تفاهم‌نامه امضا کردند
با هدف بسترسازی اثربخش و تقویت همکاری‌های مشترک
در نشست مشترک مسئولان پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه یزد با مدیرکل و معاونان اداره کل ثبت احوال استان یزد که با هدف بسترسازی اثربخش برای تقویت همکاری‌های مشترک تشکیل شد، تفاهم‌نامه همکاری به امضای طرفین رسید.
[28 آذر1400]   [538 بازدید]
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-رویداد مجازی چالش‌ها و چشم اندازهای سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری ایران در دانشگاه یزد برگزار شد
از سوی بخش آمایش سرزمین، گروه جغرافیای پردیس علوم انسانی و اجتماعی
رویداد مجازی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری ایران، چالش‌ها و چشم‌اندازها روز گذشته از سوی بخش آمایش سرزمین، گروه جغرافیای این دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.
[27 آذر1400]   [447 بازدید]