لینک های ضروری
خبر-رسالت علوم اجتماعی در توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جامعه ایران
با حضور استاد انسان‌شناسی دانشگاه تهران برگزار شد؛
دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد با همکاری انجمن علمی این دانشکده نشستی را با عنوان رسالت علوم اجتماعی در توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جامعه ایران با حضور دکتر ناصر فکوهی استاد انسان‌شناسی دانشگاه تهران برگزار کرد.
[26 دي]   [888 بازدید]
اخبار گروه حقوق و علوم سیاسی-نشست مشترک اعضای هیأت علمی گروه حقوق و علوم سیاسی و مسئولان دفتر نهاد رهبری
روز دوشنبه ۲۴ دی‌ماه برگزار شد؛
اعضای هیات علمی گروه حقوق و علوم سیاسی و اعضای دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در نشستی مشترک که روز دوشنبه ۲۴ دی‌ماه در ساختمان عدل برگزار شد، به بررسی نحوه همکاری با یکدیگر پرداختند.
[25 دي]   [661 بازدید]
خبر-بازدید جمعی از دانشجویان دانشگاه یزد از خانه سالمندان تفت
گزارش تصویری؛
به همت کانون صبح امید و چندتن ازاعضای هیات علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه یزد جمعی از دانشجویان این دانشکده از خانه سالمندان تفت بازدید کردند.
[3 دي]   [1010 بازدید]
خبر-دانش‌آموخته دانشگاه یزد در جشنواره علمی نظم و امنیت ناجا به مقام اول دست یافت
"تحقیق غیر صنعتی، پویایی شناسی سیستمی جرم اقتصادی قاچاق کالا در ایران و تحلیل عوامل مؤثر بر آن"؛
طرح پژوهشی "تحقیق غیر صنعتی، پویایی شناسی سیستمی جرم اقتصادی قاچاق کالا در ایران و تحلیل عوامل مؤثر بر آن" ازسوی دکتر مهدی امامی میبدی دانش‌آموخته رشته اقتصاد دانشگاه یزد در چهاردهمین جشنواره علمی نظم و امنیت ناجا در سال 1397 رتبه اول را کسب کرد.
[28 آذر]   [807 بازدید]
خبر-نشست علمی "مسأله شناسی اعتیاد در استان" در دانشگاه یزد برگزار شد
با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و مسئولان استانی؛
به همت مرکز پژوهشی مطالعات رفاه اجتماعی دانشگاه یزد و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و با حضور کارشناسان سازمان ها و ادارات مرتبط با مواد مخدر نشست علمی «مسأله شناسی اعتیاد در استان یزد» برگزار شد.
[28 آذر]   [662 بازدید]
خبر-نقد و بررسی آخرین اصلاحیه قانون صدور چک در دانشگاه یزد
به همت گروه حقوق و علوم سیاسی برگزار شد؛
نشست نقد و بررسی آخرین اصلاحیه قانون صدور چک با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و دانشجویان گروه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه یزد برگزار شد.
[24 آذر]   [802 بازدید]
خبر-بررسی حقوقی و جرم شناختی ضرب و جرح عمدی در دانشگاه یزد
با حضور جمعی از مسئولان دانشگاهی و استانی؛
نشست علمی بررسی حقوقی و جرم شناختی ضرب و جرح عمدی به همت گروه حقوق و علوم سیاسی و معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان یزد و با همکاری انجمن های علمی حقوق و فقه و حقوق روز چهارشنبه ۱۴ آذرماه در تالار فرهنگ دانشگاه یزد برگزار گردید.
[18 آذر]   [2392 بازدید]
خبر-بازدید جمعی از دانشجویان جمعیت شناسی از اداره ثبت احوال
گزارش تصویری؛
جمعی از دانشجویان کارشناسی ارشد جمعیت‌شناسی دانشگاه یزد به دعوت معاونت فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال استان در این اداره کل حضور یافته و در نشستی علمی و کارشناسی به تبادل اطلاعات در زمینه نحوه ثبت داده های مرگ و میر، ولادت، ازدواج و طلاق، تعویض شناسنامه و کارت شناسایی ملی و... پرداختند.
[17 آذر]   [914 بازدید]
خبر-همایش شهر جهانی رفتار ترافیکی غیر جهانی در دانشگاه یزد برگزار شد
با حضور مسئولان استانی و دانشگاهی؛
همایش شهر جهانی رفتار ترافیکی غیر جهانی با حضور دکتر سیدمحمود صدر متخصص قلب و سرهنگ محمد پورشمس رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد و جمعی از مسئولان استانی و اعضای هیات علمی دانشگاه یزد در این دانشگاه برگزار شد.
[14 آذر]   [761 بازدید]
خبر-نمایشگاه و بازارچه تولیدات خانگی و صنایع دستی بانوان سرپرست خانوار
گزارش تصویری؛
نمایشگاه و بازارچه تولیدات خانگی و صنایع دستی بانوان سرپرست خانوار به همت انجمن علمی پژوهش و رفاه اجتماعی با همکاری انجمن علمی مددکاری اجتماعی و انجمن علمی انسان شناسی با هدف توانمندسازی زنان سرپرست خانوار برگزار کرد.
[11 آذر]   [886 بازدید]