لینک های ضروری
خبر-آشنایی بیشتر با مغز در غرفه‌های "هفته آگاهی از مغز"
باهدف ارتقای آگاهی های علمی دانشجویان برگزار شد؛
انجمن‌های علمی روان‌شناسی دانشگاه یزد، انجمن علمی مغز و شناخت دانشگاه یزد و انجمن علمی روان‌شناسی پردیس مهریز و باهدف ارتقای آگاهی از مغز دانشجویان دانشگاه یزد غرفه‌هایی را در محل بوستان معرفت برپا نمودند. اعضای شورای مرکزی این انجمن‌ها در بخش‌هایی از این غرفه مسابقاتی را تحت عنوان مغز برتر صورت دادند که به بهانه رقابت‌های ایجادشده در کار با دستگاه‌های روان‌سنجی، به داوطلبان کارکردهای این دستگاه‌ها آموزش داده شد و نتایج نیز به همراه تحلیل به حاضران ارائه داده شد.
[13 اسفند]   [1342 بازدید]
خبر-نشست علمی مشترک دانشکده الهیات و دانشکده علوم اجتماعی برگزار شد
به مناسبت ایام ولادت حضرت زهرا (س) و امام خمینی(ره)؛
به مناسبت ایام ولادت حضرت زهرا (س) و امام خمینی(ره) نشست علمی مشترک دانشکده الهیات و دانشکده علوم اجتماعی روز چهارشنبه 8 اسفندماه با محوریت بررسی سرمایه اجتماعی در اندیشه امام خمینی (ره) برگزار شد.
[12 اسفند]   [1388 بازدید]
خبر-نشست علمی تخصصی "پیشگیری از اعتیاد: چرا و چگونه؟"  برگزار شد
به همت معاونت پژوهشی پردیس علوم انسانی و اجتماعی و ستاد مبارزه با مواد مخدر استان یزد؛
به همت معاونت پژوهشی پردیس علوم انسانی و اجتماعی و ستاد مبارزه با مواد مخدر استان یزد نشست علمی تخصصی "پیشگیری از اعتیاد: چرا و چگونه؟" در محل سالن اجتماعات دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد برگزار شد.
[7 اسفند]   [1785 بازدید]
خبر-قدردانی قائم‌مقام وزیر علوم در امور بین الملل از عضو هیات علمی دانشگاه یزد
بانگارش نامه‌ای؛
دکتر حسین سالار آملی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رییس همکاری‌های علمی و بین‌المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با نگارش نامه‌ای از تلاش‌های دکتر کاظم کهدویی عضو هیات علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه یزد در برگزاری نخستین آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفا) در کشور بنگلادش قدردانی کرد.
[7 بهمن]   [1411 بازدید]
خبر-رسالت علوم اجتماعی در توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جامعه ایران
با حضور استاد انسان‌شناسی دانشگاه تهران برگزار شد؛
دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد با همکاری انجمن علمی این دانشکده نشستی را با عنوان رسالت علوم اجتماعی در توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جامعه ایران با حضور دکتر ناصر فکوهی استاد انسان‌شناسی دانشگاه تهران برگزار کرد.
[26 دي]   [1220 بازدید]
اخبار گروه حقوق و علوم سیاسی-نشست مشترک اعضای هیأت علمی گروه حقوق و علوم سیاسی و مسئولان دفتر نهاد رهبری
روز دوشنبه ۲۴ دی‌ماه برگزار شد؛
اعضای هیات علمی گروه حقوق و علوم سیاسی و اعضای دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در نشستی مشترک که روز دوشنبه ۲۴ دی‌ماه در ساختمان عدل برگزار شد، به بررسی نحوه همکاری با یکدیگر پرداختند.
[25 دي]   [1074 بازدید]
خبر-بازدید جمعی از دانشجویان دانشگاه یزد از خانه سالمندان تفت
گزارش تصویری؛
به همت کانون صبح امید و چندتن ازاعضای هیات علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه یزد جمعی از دانشجویان این دانشکده از خانه سالمندان تفت بازدید کردند.
[3 دي]   [1333 بازدید]
خبر-دانش‌آموخته دانشگاه یزد در جشنواره علمی نظم و امنیت ناجا به مقام اول دست یافت
"تحقیق غیر صنعتی، پویایی شناسی سیستمی جرم اقتصادی قاچاق کالا در ایران و تحلیل عوامل مؤثر بر آن"؛
طرح پژوهشی "تحقیق غیر صنعتی، پویایی شناسی سیستمی جرم اقتصادی قاچاق کالا در ایران و تحلیل عوامل مؤثر بر آن" ازسوی دکتر مهدی امامی میبدی دانش‌آموخته رشته اقتصاد دانشگاه یزد در چهاردهمین جشنواره علمی نظم و امنیت ناجا در سال 1397 رتبه اول را کسب کرد.
[28 آذر]   [1146 بازدید]
خبر-نشست علمی "مسأله شناسی اعتیاد در استان" در دانشگاه یزد برگزار شد
با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و مسئولان استانی؛
به همت مرکز پژوهشی مطالعات رفاه اجتماعی دانشگاه یزد و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و با حضور کارشناسان سازمان ها و ادارات مرتبط با مواد مخدر نشست علمی «مسأله شناسی اعتیاد در استان یزد» برگزار شد.
[28 آذر]   [1002 بازدید]
خبر-نقد و بررسی آخرین اصلاحیه قانون صدور چک در دانشگاه یزد
به همت گروه حقوق و علوم سیاسی برگزار شد؛
نشست نقد و بررسی آخرین اصلاحیه قانون صدور چک با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و دانشجویان گروه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه یزد برگزار شد.
[24 آذر]   [1137 بازدید]