لینک های ضروری
خبر-گرامی داشت یاد دکتر محمد امین قانعی‌راد در دانشگاه یزد
به همت انجمن جامعه شناسی ایران دفتر یزد:
همایش "یاد استاد" به منظور گرامیداشت یاد و خاطره دکتر سیدمحمدامین قانعی راد جامعه‌شناس فقید برجسته، به همراه پخش مستند زندگی وی، به همت دانشکده علوم اجتماعی و انجمن جامعه‌شناسی ایران دفتر یزد و با حضور خانواده آن مرحوم و جمعی از اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد در تالار دکتر جزیره‌ای برگزار شد.
[23 آبان]   [2190 بازدید]
خبر-اکران و نقد فیلم "زیر سقف دودی" در دانشکدة علوم اجتماعی دانشگاه یزد
با حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی؛
به همت انجمن علمی پژوهش و رفاه اجتماعی و با همکاری انجمن جامعه‌شناسی ایران دفتر یزد و با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی، فیلم زیر سقف دودی اکران و نقد و بررسی شد.
[21 آبان]   [1117 بازدید]
خبر-نشست بررسی ابعاد حقوقی و سیاسی FATF برگزار شد
به همت انجمن علمی علوم سیاسی؛
به همت انجمن علمی علوم سیاسی دانشگاه یزد نشست بررسی ابعاد حقوقی FATF روز یکشنبه 6 آبان‌ماه با حضور جمعی از استادان و دانشجویان در سالن منتظر قائم دانشگاه یزد برگزار گردید.
[8 آبان]   [1396 بازدید]
خبر-شب شعر طوفان واژه‌ها در دانشگاه یزد
از سوی انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی برگزار شد؛
شامگاه سه‌شنبه اول آبان، دانشگاه یزد میزبان شب شعر "طوفان واژه‌ها" بود. این نشست که از سوی انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی و با مشارکت چند تشکل و نهاد در داخل و خارج از دانشگاه برگزار گردید، با استقبال چشمگیر دانشجویان و اهالی یزد مواجه شد.
[5 آبان]   [1338 بازدید]
خبر-تحلیل حقوقی و سیاسی سیاسی کشی در عربستان/ مطالعه موردی پرونده خاشقجی
در نشست گروه حقوق و علوم سیاسی بررسی شد؛
نشست تحلیل حقوقی و سیاسی سیاسی کشی در عربستان، با موضوع "مطالعه موردی پرونده خاشقجی "روز سه شنبه اول آبانماه به همت انجمن علمی حقوق دانشگاه یزد با حضور جمعی از استادان و دانشجویان در سالن منتظر قائم این دانشگاه برگزار شد.
[5 آبان]   [1205 بازدید]
خبر-تبیین فقهی حقوقی موافقت رهبر انقلاب با رسیدگی های ویژه به مفاسد اقتصادی
به همت انجمن علمی فقه و حقوق اسلامی برگزار شد؛
به همت انجمن علمی فقه و حقوق اسلامی دانشگاه یزد نشستی تحت عنوان "تبیین فقهی حقوقی موافقت رهبر انقلاب با رسیدگی های ویژه به مفاسد اقتصادی" در تالار فرهنگ دانشگاه یزد برگزار شد.
[3 آبان]   [955 بازدید]
خبر-اکران و نقد  فیلم لاتاری در تالار علوم اجتماعی دانشگاه یزد
هفته گذشته برگزار شد؛
به همت انجمن علمی پژوهش و رفاه اجتماعی و با همکاری انجمن جامعه‌شناسی ایران دفتر یزد و انجمن علمی انسان‌شناسی، با حضور جمعی از دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد فیلم سینماییِ "لاتاری" اکران و نقد شد.
[28 مهر]   [1969 بازدید]
خبر-بازدید دانشجویان علوم اجتماعی دانشگاه یزد از تعاونی های شهرستان میبد
با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد؛
با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد دانشجویان رشته علوم اجتماعی گرایش تعاون و رفاه اجتماعی دانشگاه یزد در قالب درس اصول آموزش و ترویج تعاونی ها روز پنجشنبه ۲۶ مهرماه از تعدادی از تعاونی های شهرستان میبد بازدید کردند.
[28 مهر]   [1153 بازدید]
خبر-گفت و شنود مسؤولان ارشد دانشگاه یزد با کارمندان پردیس علوم انسانی و اجتماعی
با هدف بررسی مسایل و مشکلات؛
روز سه‌شنبه ۱۷ مهرماه رییس دانشگاه به همراه معاون اداری و مالی، رییس پردیس علوم انسانی و اجتماعی و چندتن از مسئولان دانشگاه در نشستی با جمعی از کارمندان این پردیس به بررسی مسایل و دغدغه‌های آنها پرداختند.
[23 مهر]   [1588 بازدید]
خبر-تقدیر پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی از  عضو هیات علمی و انتشارات دانشگاه یزد
این اثر مورد تایید شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی دانشگاهها قرار گرفته است؛
پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی وزارت علوم،‌تحقیقات و فناوری با نگارش‌ نامه‌های جداگانه ای از دکتر محمدرضا نجاریان رییس و عضو هیات علمی پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه یزد به عنوان مولف کتاب "قواعد و متون عربی" و همچنین انتشارات دانشگاه یزد به عنوان ناشر این کتاب قدردانی کرد.
[22 مهر]   [1240 بازدید]