دسترسی سریع
خبر-بازدید جمعی از دانشجویان جمعیت شناسی از اداره ثبت احوال
گزارش تصویری؛
جمعی از دانشجویان کارشناسی ارشد جمعیت‌شناسی دانشگاه یزد به دعوت معاونت فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال استان در این اداره کل حضور یافته و در نشستی علمی و کارشناسی به تبادل اطلاعات در زمینه نحوه ثبت داده های مرگ و میر، ولادت، ازدواج و طلاق، تعویض شناسنامه و کارت شناسایی ملی و... پرداختند.
[17 آذر1397]   [1879 بازدید]
خبر-همایش شهر جهانی رفتار ترافیکی غیر جهانی در دانشگاه یزد برگزار شد
با حضور مسئولان استانی و دانشگاهی؛
همایش شهر جهانی رفتار ترافیکی غیر جهانی با حضور دکتر سیدمحمود صدر متخصص قلب و سرهنگ محمد پورشمس رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد و جمعی از مسئولان استانی و اعضای هیات علمی دانشگاه یزد در این دانشگاه برگزار شد.
[14 آذر1397]   [1703 بازدید]
خبر-نمایشگاه و بازارچه تولیدات خانگی و صنایع دستی بانوان سرپرست خانوار
گزارش تصویری؛
نمایشگاه و بازارچه تولیدات خانگی و صنایع دستی بانوان سرپرست خانوار به همت انجمن علمی پژوهش و رفاه اجتماعی با همکاری انجمن علمی مددکاری اجتماعی و انجمن علمی انسان شناسی با هدف توانمندسازی زنان سرپرست خانوار برگزار کرد.
[11 آذر1397]   [1843 بازدید]
خبر-نشست فرهنگ در بستر محلی یزد در دانشگاه یزد برگزار شد
در راستای تقویت فرهنگ های محلی و بومی؛
با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی و دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد و در راستای تقویت فرهنگ های محلی نشست فرهنگ در بستر محلی یزد روز چهارشنبه 7 آذرماه با حضور اعضای هیات علمی، محققان و دانشجویان برگزار شد.
[9 آذر1397]   [1801 بازدید]
خبر-نشست تخصصی اندیشه تقریب در جهان معاصر ونقش هفته وحدت در گسترش آن
در دانشکده الهیات دانشگاه یزد برگزار شد؛
به مناسبت میلاد پیامبر اکرم نشست تخصصی اندیشه تقریب در جهان معاصر ونقش هفته وحدت در گسترش آن با حضور حجت الاسلام دکتر عبد الکریم بی آزار شیرازی عضو هیات رییسه مجمع تقریب مذاهب و جمعی از اعضای هیات علمی در دانشکده الهیات دانشگاه یزد برگزار شد.
[6 آذر1397]   [1858 بازدید]
خبر-پنجمین شاخه استانی انجمن علوم سیاسی ایران در دانشگاه یزد راه اندازی می شود
مدیر گروه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه یزد خبر داد؛
دکتر سید محسن میرحسینی مدیر گروه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه یزد از موافقت انجمن علوم سیاسی ایران با تأسیس شاخه استانی این انجمن در دانشگاه یزد خبر داد.
[3 آذر1397]   [1453 بازدید]
خبر-فیلم "حریم شخصی" در دانشگاه یزد اکران و نقد شد
با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و دانشجویان؛
در نشستی که به همت انجمن علمی دانشجویی بخش روانشناسی با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و دانشجویان برگزار شد، فیلم "حریم شخصی" اکران و نقد شد.
[3 آذر1397]   [1641 بازدید]
خبر-برگزاری نشست هم‌اندیشی با محوریت مسئله ذهن و بدن در روانشناسی
به همت انجمن علمی دانشجویی بخش روانشناسی؛
به همت انجمن علمی دانشجویی بخش روانشناسی دومین جلسه از سلسله جلسات مباحثه و هم اندیشی با محوریت مسئله ذهن و بدن در روانشناسی با حضور جمعی از علاقه مندان برگزار شد.
[3 آذر1397]   [1434 بازدید]
خبر-دکتر نجفی ابرندآبادی کتابخانه شخصی خود را وقف دانشگاه یزد کرد
در یک اقدام خیرخواهانه؛
در نشستی که به همت پردیس علوم انسانی و اجتماعی و با همکاری انجمن‌های علمی حقوق و فقه و حقوق و با حضور جمعی از مسئولان، اعضای هیات علمی و دانشجویان در دانشگاه یزد برگزار شد، ‌از مقام علمی استاد علی‌حسین نجفی ابرندآبادی و اقدام شایسته وی در خصوص وقف کتابخانه شخصی‌اش به بخش حقوق دانشگاه یزد تجلیل شد.
[24 آبان1397]   [2635 بازدید]
خبر-گرامی داشت یاد دکتر محمد امین قانعی‌راد در دانشگاه یزد
به همت انجمن جامعه شناسی ایران دفتر یزد:
همایش "یاد استاد" به منظور گرامیداشت یاد و خاطره دکتر سیدمحمدامین قانعی راد جامعه‌شناس فقید برجسته، به همراه پخش مستند زندگی وی، به همت دانشکده علوم اجتماعی و انجمن جامعه‌شناسی ایران دفتر یزد و با حضور خانواده آن مرحوم و جمعی از اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد در تالار دکتر جزیره‌ای برگزار شد.
[23 آبان1397]   [3242 بازدید]