دسترسی سریع
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-برگزاری مراسم بزرگداشت سعدی شیرازی در داکا با حضور عضوهیات علمی دانشگاه یزد
روز سه‌شنبه ۳ اردیبهشت‌ماه؛
مراسم بزرگداشت روز سعدی شیرازی با حضور دکتر محمدکاظم کهدوئی عضو هیأت علی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه یزد روز سه‌شنبه 3 اردیبهشت در محل رایزنی فرهنگی ایران در داکا – بنگلادش برگزار شد.
[7 اردیبهشت1398]   [2160 بازدید]
خبر-چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی به کار خود پایان داد
چهارشنبه 4 اردیبهشت؛
چهارمین کنفرانس مدیریت صنعتی که از روز سه شنبه 3 اریبهشت ماه در دانشگاه یزد آغاز به کار کرده بود، روز چهارشنبه 4 اردیبهشت با معرفی پژوهش¬ها و ایده¬های برتر به کار خود پایان داد.
[5 اردیبهشت1398]   [2597 بازدید]
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-نشست مشترک گروه حقوق  و علوم سیاسی با معاونت پژوهشی پردیس علوم انسانی و اجتماعی
دوم اردیبهشت‌ماه:
اعضای هیات علمی گروه حقوق و علوم سیاسی و معاونت پژوهشی پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه در نشستی مشترک که روز دوشنبه دوم اردیبهشت‌ماه جاری در سالن کنفرانس ساختمان عدل برگزار شد، به بررسی نحوه همکاری با یکدیگر پرداختند.
[3 اردیبهشت1398]   [2164 بازدید]
خبر-آغاز به کار چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی
سه شنبه سوم اردیبهشت ماه؛
چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی با حضور جمعی از دانشگاهیان، مسئولان کشوری و استانی، بخش صنعت و دانشجویان روز سه شنبه 3 اردیبهشت ماه در دانشگاه یزد آغاز به کار کرد.
[3 اردیبهشت1398]   [2097 بازدید]
خبر-مراسم یادبود مرحوم دکتر صادقیان در مسجد دانشگاه یزد برگزارشد
در چهلمین روز درگذشت استاد؛
به مناسبت چهلمین روز درگذشت مرحوم استاد محمدعلی صادقیان عضو هیات علمی پیشکسوت فقید گروه زبان و ادبیات دانشگاه یزد، مجلس یادبودی روز سه‌شنبه ۲ اردیبهشت‌ماه با حضور رییس دانشگاه، جمعی از دانشگاهیان و خانواده آن مرحوم در مسجد دانشگاه برگزار شد.
[3 اردیبهشت1398]   [2327 بازدید]
خبر-خبر دکتر پویان
با حضور استاد برجسته ادبیات بررسی شد؛
در حاشیه برگزاری مراسم نکوداشت دکتر علی سلطانی گرد فرامرزی، نشست علمی و پرسش پاسخ با حضور دکتر علی رواقی، استاد برجستة ادبیات و عضو پیوستة فرهنگستان زبان و ادب فارسی با موضوع «زبان فارسی افغانستان و پیوند آن با متون کهن» با همکاری اجرایی انجمن زبان و ادبیات فارسی در پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه یزد برگزار شد.
[31 فروردین1398]   [2559 بازدید]
خبر-خبر
چهارشنبه ۲۸ فروردین‌ماه؛
آیین نکوداشت ادیب فرزانه، دکتر علی سلطانی گردفرامرزی روز چهارشنبه ۲۸ فروردین‌ماه با حضور جمعی از استادان، مسئولان استانی و کشوری، ادبا و فرهیختگان در دانشگاه یزد برگزار شد.
[28 فروردین1398]   [2459 بازدید]
خبر-نشست تخصصی کودکان کار و خیابان؛ چالش‌ها و راهکارها در دانشگاه یزد برگزار شد
به همت دانشکده علوم اجتماعی؛
نشست تخصصی کودکان کار و خیابان؛ چالش‌ها و راهکارها به همت دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد و با حضور جمعی از استادان، مسئولان استانی، دانشجویان و اصحاب رسانه در روز دوشنبه 26 فروردین‌ماه در تالار علوم اجتماعی دانشگاه یزد برگزار شد.
[28 فروردین1398]   [2284 بازدید]
خبر-دانش‌آموخته دانشگاه یزد در جشنواره ملی پروفسور حسابی به مقام برتر دست یافت
از سوی شورای مدیریت و برنامه‌ریزی جشنواره ملی پایان‌نامه‌های برتر ایران؛
حسین طاهری نسب دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته ایران اسلامی دانشگاه یزد از سوی شورای مدیریت و برنامه‌ریزی دومین مرحله جشنواره ملی پایان‌نامه‌های برتر ایران-جایزه پروفسور حسابی به‌عنوان پژوهشگر برتر و دانشجوی برگزیده انتخاب شد.
[26 فروردین1398]   [2550 بازدید]
خبر-آیین نکوداشت استاد دکتر علی سلطانی گردفرامرزی در دانشگاه یزد برگزار می شود
۲۸ و ۲۹ فروردین‌ماه؛
آیین نکوداشت استاد دکتر علی سلطانی گردفرامرزی، ادیب و پژوهشگر معاصر و مؤلّف کتاب های درسی ادبی آموزش و پرورش روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 28 و 29 فروردین ماه در یزد برگزار می شود.
[26 فروردین1398]   [1588 بازدید]