دسترسی سریع
خبر-برگزاری دومین نشست روانشناسی کودک در بستر قصه گویی
به مناسبت روز جهانی کودک؛
به همت انجمن علمی دانشجویی روانشناسی دومین نشست روانشناسی کودک در بستر قصه گویی به مناسبت 8 اکتبر روز جهانی کودک روز دوشنبه 16 مهر ماه در سالن شهید منتظر قائم برگزار شد.
[17 مهر1397]   [1216 بازدید]
خبر-جلسه هم اندیشی گروه حقوق و علوم سیاسی با اداره کل حقوقی نیروی انتظامی استان یزد
در راستای ارتباط و تعامل میان دانشگاه و جامعه برگزار شد؛
جلسه هم اندیشی در راستای همکاری مشترک در حوزه های آموزشی و پژوهشی میان اداره کل حقوقی نیروی انتظامی کل استان یزد و گروه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه یزد روز یکشنبه ۱۵ مهرماه در سالن شورا ساختمان عدل برگزار شد.
[17 مهر1397]   [2000 بازدید]
خبر-نشست علمی روانشناسی کودکان بدون لبخند برگزار شد
به همت انجمن علمی دانشجویی روانشناسی؛
به همت انجمن علمی دانشجویی روانشناسی نشست علمی با عنوان «کودکان بدون لبخند» به مناسبت 8 اکتبر روز جهانی کودک در سالن شهید منتظر قا‍‍‍ئم برگزار گردید.
[16 مهر1397]   [1048 بازدید]
خبر-نخستین جلسه مطالعه و تفکر دانشگاه یزد، در سال تحصیلی جدید
دوشنبه های هر هفته، ساعت 12 تا 13؛
سلسله جلسات مطالعه و تفکر که چند سالی است به همت برخی از دانشجویان و استادان دانشگاه یزد به صورت هفتگی در دانشگاه یزد برگزار می شود، نخستین جلسه خود را در نیمسال جدید تحصیلی، در روز دوشنبه ۹ مهرماه برگزار کرد. این سلسله جلسات قرار است به صورت هفتگی در طول سال جدید تحصیلی، ادامه یابد.
[14 مهر1397]   [1578 بازدید]
خبر-گزارشی از نشست عاشورایی در دانشگاه داکا با حضور دانشیار دانشگاه یزد
نگاهی به عاشورا در ادبیات بنگلا؛
به همت گروه زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه داکا بنگلادش، نخستین نشست عاشورایی با عنوان« نگاهی به عاشورا در ادبیات بنگلا» روز یکشنبه هشتم مهرماه 97، با حضور عضو هیات علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه یزد برگزار شد.
[11 مهر1397]   [1655 بازدید]
خبر-افتتاح دبیرخانه نکوداشت دکتر علی سلطانی گردفرامرزی در دانشگاه یزد
آیین نکوداشت استاد دکتر سلطانی در پاییز امسال برگزار می‌شود؛
به گزارش دریافتی از گروه زبان و ادبیات فارسی، دبیرخانه نکوداشت استاد دکتر علی سلطانی گردفرامرزی ادیب و پژوهشگر معاصر،روز چهارشنبه 14شهریورماه جاری در دانشگاه یزد افتتاح شد.
[17 شهریور1397]   [4317 بازدید]
خبر-پاسداشت غدیر، پاسداشت تفکر شیعی است
رییس دانشکده الهیات دانشگاه یزد:
رییس دانشکده الهیات دانشگاه یزد در آستانه فرا رسیدن عید سعید غدیر خم در گفتگو با روابط عمومی گفت: پاسداشت غدیر یعنی پاسداشت تفکر شیعی و پاسداشت تفکر شیعی یعنی گرامیداشت اندیشه ای که با وجود اعتقاد به عصمت و جایگاه رفیع امام ، امر به معروف و نهی از منکر را حتی نسبت به بالاترین مناصب و مدارج اجتماعی هم حق مسلمان می داند و هم وظیفه او.
[7 شهریور1397]   [1849 بازدید]
خبر-درخشش مقاله دانشیار دانشگاه یزد در جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها
«بررسی رابطه بین مصرف رسانه و هویت ملی از دیدگاه جوانان 15 تا 29 ساله یزدی»؛
در آیین پایانی بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها که در چهارمحال و بختیاری برگزار شد در بخش مقاله، مقاله دکترسید علیرضا افشانی عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد حایز رتبه اول شد.
[7 شهریور1397]   [2015 بازدید]
خبر-مهمترین نیاز امروز ارتباط بین صنعت و دانشگاه است
عضو هیات علمی بازنشسته دانشگاه یزد:
محمود نادری بنی متولد 1344 از شهر بن استان چهارمحال و بختیاری است. وی در سال 72 وارد دانشگاه یزد شد و در 21 اسفند ماه 96 دانشگاه با ۲۵ سال سابقه خدمت به افتخار بازنشستگی نائل شد.
[6 شهریور1397]   [1922 بازدید]
اخبار دانشکده الهیات-عرفات سرآغازی برای هدایت ابدی بشر است
عضو هیات علمی دانشکده الهیات عنوان کرد:
عرفه را عرفانیست به بلندای تاریخ، به شکوه حج ابراهیمی و به عظمت خضوع در پیشگاه پرودگار، آن روز که چون خورشید در قوس نزول افتاد، جبرئیل، خلیل‌الرحمن را چنین ندا داد: که ای ابراهیم به گناهت اعتراف کن و عبادت‌هایت را بشناس. به سبب لبیک او آن جایگاه را عرفات نامیدند تا سرآغازی باشد برای هدایت ابدی بشر، هدایتی که به سالک بصیرت می‌دهد و او را از تاریکی‌ها می‌رهاند.
[29 مرداد1397]   [1573 بازدید]