دسترسی سریع
خبر-درخشش مقاله دانشیار دانشگاه یزد در جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها
«بررسی رابطه بین مصرف رسانه و هویت ملی از دیدگاه جوانان 15 تا 29 ساله یزدی»؛
در آیین پایانی بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها که در چهارمحال و بختیاری برگزار شد در بخش مقاله، مقاله دکترسید علیرضا افشانی عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد حایز رتبه اول شد.
[7 شهریور1397]   [2127 بازدید]
خبر-مهمترین نیاز امروز ارتباط بین صنعت و دانشگاه است
عضو هیات علمی بازنشسته دانشگاه یزد:
محمود نادری بنی متولد 1344 از شهر بن استان چهارمحال و بختیاری است. وی در سال 72 وارد دانشگاه یزد شد و در 21 اسفند ماه 96 دانشگاه با ۲۵ سال سابقه خدمت به افتخار بازنشستگی نائل شد.
[6 شهریور1397]   [1983 بازدید]
اخبار دانشکده الهیات-عرفات سرآغازی برای هدایت ابدی بشر است
عضو هیات علمی دانشکده الهیات عنوان کرد:
عرفه را عرفانیست به بلندای تاریخ، به شکوه حج ابراهیمی و به عظمت خضوع در پیشگاه پرودگار، آن روز که چون خورشید در قوس نزول افتاد، جبرئیل، خلیل‌الرحمن را چنین ندا داد: که ای ابراهیم به گناهت اعتراف کن و عبادت‌هایت را بشناس. به سبب لبیک او آن جایگاه را عرفات نامیدند تا سرآغازی باشد برای هدایت ابدی بشر، هدایتی که به سالک بصیرت می‌دهد و او را از تاریکی‌ها می‌رهاند.
[29 مرداد1397]   [1652 بازدید]
اخبار زیر اسلایدر-برتری دو پایان‌نامه از دانشگاه یزد در جشنواره ملی پایان‌نامه
در گروه‌های علوم پایه و علوم انسانی؛
پایان‌نامه دکتر حمید مطهری عضو هیات علمی دانشکده فیزیک دانشگاه یزد با عنوان "ساخت لایه نازک الماس بر سطح زیر لایه استیل و بررسی تاثیر دما و فشار بر آن" در گروه علوم پایه، شاخه فیزیک و پایان‌نامه مهران زارعی دانش آموخته کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه یزد با عنوان "سنجش و بررسی مصرف آب در بخش های اقتصادی ایران و استان یزد"در گروه علوم انسانی شاخه اقتصاد در هفدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.
[13 مرداد1397]   [3878 بازدید]