دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | پردیس فنی و مهندسی | دانشکده‌ها و گروه‌ها | دانشکده مهندسی برق | اطلاع‌رسانی | اخبار دانشکده
خبر-نشست مشترک اعضای هیات علمی دانشگاه یزد و کارشناسان شرکت برق منطقه‌ای یزد
به دعوت پژوهشکده سامانه‌های هوشمند؛
به دعوت پژوهشکده سامانه‌های هوشمند، روز چهارشنبه 10 بهمن 1397 نشست مشترکی با حضور چندتن از اعضای هیأت علمی دانشکده‌های مهندسی مکانیک، مهندسی برق و گروه مهندسی کامپیوتر و رییس و کارشناسان دفتر تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای یزد در محل سالن شهید صدوقی برگزار شد.
[30 بهمن]   [1154 بازدید]
خبر-کنفرانس های علمی فرصتی برای شناخت متخصصان جوان است
دکتر محمدرضا عارف عنوان کرد:
دکتر محمدرضا عارف رییس 27 امین کنفرانس مهندسی برق، کنفرانس های علمی را ظرفیتی برای شناسایی و بهره گیری از متخصصان و محققان جوان در راستای توسعه و پیشرفت کشور دانست.
[19 بهمن]   [1414 بازدید]
اخبار دانشکده مهندسی برق-جلسه شورای دانشکده مهندسی برق بامدیر دفتر طرح و برنامه دانشگاه
جلسه شورای دانشکده مهندسی برق بامدیر دفتر طرح و برنامه دانشگاه
جلسه شورای دانشکده مهندسی برق با حضور مدیر محترم دفتر طرح و برنامه دانشگاه جناب آقای دکتر زنجیرچی و کارشناس محترم آن دفتر جناب آقای خالویی در روز سه شنبه 29/8/97 برگزار گردید. در این جلسه آقای دکتر زنجیرچی ضمن ارائه آمار و اطلاعات مرتبط با شاخص های آموزشی و پژوهشی، نقاط قوت دانشکده را برشمرده و برضرورت بررسی موضوع ایجاد رشته های جدید مطابق تحولات علمی و جهانی با نیازهای کشور تأکید نمودند.
[11 آذر]   [857 بازدید]
خبر-اولین دانشجوی دکترای مهندسی برق گرایش قدرت دانشگاه یزد از پایان‌نامه خود دفاع کرد
با موفقیت؛
محمدرسول جان‌نثار اولین دانشجوی دکترای مهندسی برق گرایش قدرت دانشگاه یزد از پایان‌نامه خود با عنوان "تأثیر سامانه‌های فتوولتاییک نصب شده در شبکه‌های توزیع فشار ضعیف بر شبکه توزیع انرژی الکتریکی" با موفقیت دفاع کرد.
[18 مهر]   [2271 بازدید]