دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-شب گذشته بخش‌هایی از دانشگاه یزد در اثر ورود سیلاب به این دانشگاه تخریب و خسارت‌های گسترده‌ای به ساختمان‌ها، تجهیزات و معابر آن وارد شد.
گزارش تصویری
شب گذشته بخش‌هایی از دانشگاه یزد در اثر ورود سیلاب به این دانشگاه تخریب و خسارت‌های گسترده‌ای به ساختمان‌ها، تجهیزات و معابر آن وارد شد.
[11 اردیبهشت1401]   [2707 بازدید]
خبر-کلاس های آموزشی دانشگاه در هفته جاری مجازی شد
اطلاعیه فوری
روابط عمومی دانشگاه یزد با صدور اطلاعیه ای از مجازی شدن کلاس های آموزشی این دانشگاه در هفته جاری به علت آبگرفتگی و مشکلات تردد در معابر این مجموعه علمی و آموزشی خبر داد.
[11 اردیبهشت1401]   [2095 بازدید]
خبر-انتصابات جدید در دانشگاه یزد
با صدور ابلاغ‌های جداگانه انجام شد
سرپرست دانشگاه یزد با صدور ابلاغ‌هایی رییس دبیرخانه کانون‌های تفکر، رییس گروه برنامه‌ریزی توسعه و آمایش و اعضای شورای راهبری مدیریت سبز این دانشگاه را منصوب کرد.
[10 اردیبهشت1401]   [1761 بازدید]
اخبار همکاری‌های علمی و بین‌المللی-تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه یزد و دانشگاه علوم کاربردی بیله فلد آلمان امضا شد
مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه خبرداد:
به گزارش دریافتی از دفتر مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه یزد، این تفاهم‌نامه شامل تبادل دانشجو و استاد برای تحقیق و تدریس، فرصت‌های مطالعاتی استادان و بازدیدهای پژوهشی می‌شود. همچنین در این تفاهم‌نامه امکان تعریف و انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک نیز پیش‌بینی شده است.
[10 اردیبهشت1401]   [244 بازدید]
خبر-حضور پرشور دانشگاهیان دانشگاه یزد در راهپیمایی روز جهانی قدس
گزارش تصویری
دانشگاهیان دانشگاه یزد در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همگام و همصدا با سایر اقشار امت اسلامی و آزادگان جهان با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر با آرمان‌های امام راحل (ره)، شهدای مقاومت و ملت مظلوم فلسطین تجدید میثاق کردند.
[10 اردیبهشت1401]   [984 بازدید]
خبر-آوای شمارش معکوس نابودی رژیم صهیونیستی در روز قدس طنین انداز می شود
پیام سرپرست دانشگاه یزد:
سرپرست دانشگاه یزد در آستانه روز جهانی قدس، با صدور پیامی از حضور پرشور ملت های مسلمان در این روز به عنوان نمادی از تجدید میثاق آنان با شهیدان راه مبارزه با کفر و الحاد از صدر اسلام تا کنون یاد کرد و افزود: دانشگاهیان این دانشگاه نیز در این روز همگام و همصدا با سایر اقشار امت، آوای شمارش معکوس نابودی رژیم صهیونیستی را در جهان طنین انداز خواهند کرد.
[8 اردیبهشت1401]   [218 بازدید]
خبر-روز قدس وحدتی است برای دفع غده سرطانی رژیم صهیونیستی و حل مسأله فلسطین
گفتگو با عضو هیأت علمی دانشگاه یزد
دکتر اکبر غفوری، عضو هیأت علمی علوم سیاسی دانشگاه یزد در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه به تشریح فلسفه روز جهانی قدس، دستاوردهای جهانی این نام‌گذاری و دلایل اهمیت مساله فلسطین در شرایط کنونی پرداخت.
[6 اردیبهشت1401]   [400 بازدید]
اخبار پردیس فناوری و صنعتی-تولید کود نیترات کلسیم با کیفیت و قدرت جذب بالا در پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه یزد
با هدف توسعه پایدار درکشاورزی و تغذیه سالم
گروه مهندسی زرین تاک کویر مستقر در پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه یزد باهدف افزایش عملکرد کشاورزی پایدار در کنار تغذیه سالم برای جامعه، متکی به تحقیقات و کاربرد اصول علمی، و همراهی جمعی از دانشجویان و اعضای هیات علمی متخصص در حوزه‌های مختلف این صنعت توانسته است با کسب دانش فنی مورد نیاز، کود نیترات کلسیم با کیفیت و قدرت جذب بالا تولید کند.
[6 اردیبهشت1401]   [779 بازدید]
خبر-نشست فعالان دانشجویی استان در دانشگاه یزد برگزار شد
با حضور استاندار یزد
نشست فعالان دانشجویی استان با حضور دکتر مهران فاطمی استاندار یزد عصر روز گذشته به میزبانی دانشگاه یزد در تالار دکتر جلیل ‌شاهی این دانشگاه برگزار شد.
[5 اردیبهشت1401]   [745 بازدید]
خبر-کلاس های کارشناسی پردیس های علوم پایه و فنی مهندسی به استثنای ورودی 1400 حضوری می شود
نوبت به پردیس های علوم پایه و فنی مهندسی رسید؛ شنبه 17 اردیبهشت
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از حضوری شدن کلاس های مقطع کارشناسی در پردیس های علوم پایه و فنی مهندسی به استثنای ورودی‌های 1400 از روز شنبه هفدهم اردیبهشت ماه امسال خبر داد.
[4 اردیبهشت1401]   [2210 بازدید]