دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-اختتامه موشک آبی
به همت انجمن علمی مهندسی مکانیک
انجمن علمی دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک با هدف کسب تجربه عملی در زمینه برخی از مفاهیم نظری و همچنین احیای فعالیت های فرهنگی دانشجویی این دانشکده پس از حدود دو سال وقفه ناشی از شیوع بیماری کرونا، مسابقات موشک های آبی را با حمایت رییس دانشکده، معاونت فرهنگی و اجتماعی و پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه یزد در ایام پایانی خردادماه امسال برگزار کرد.
[25 تیر1401]   [523 بازدید]
خبر-کلیه بخش‌های اداری و آموزشی دانشگاه یزد از یکم تا نوزدهم مردادماه امسال تعطیل است
بر اساس مصوبه هیأت رییسه
هیأت رییسه دانشگاه یزد در نشست اخیر خود با تعطیلی کامل تمامی بخش‌های اداری و آموزشی این دانشگاه از اول تا نوزدهم مردادماه موافقت کرد.
[24 تیر1401]   [1878 بازدید]
خبر-جشن فارغ التحصیلی
با حضور اعضای شورای دانشگاه
جشن دانش آموختگان سال 1401 دانشگاه یزد در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی با حضور اعضای شورای دانشگاه به صورت متمرکز عصر روز سه شنبه 21 تیرماه در تالار فرهنگ برگزار شد.
[22 تیر1401]   [1081 بازدید]
خبر-جشن - سالن امام علی
با گردهمایی در مجموعه ورزشی امام علی (ع)
به مناسبت فرارسیدن دهه ولایت و امامت جشن بزرگ قربان تا غدیر شامگاه سه شنبه 21 تیرماه جاری در مجموعه ورزشی امام علی (ع) دانشگاه یزد برگزار شد.
[22 تیر1401]   [1162 بازدید]
خبر-رییس دانشگاه یزد درگذشت کارمند بازنشسته و یکی از دانشجویان این دانشگاه را تسلیت گفت
با صدور پیام های جداگانه
رییس دانشگاه یزد با صدور پیام های جداگانه درگذشت مرحومه مغفوره زهرا تشیّعی کارمند بازنشسته این دانشگاه و فقدان مرحومه مغفوره فاطمه عسکری کهدویی دانشجوی ورودی 1399 مقطع کارشناسی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی که به همراه اعضای خانواده اش در یک سانحه دلخراش رانندگی به رحمت ایزدی پیوستند را به بازماندگان ایشان تسلیت گفت.
[21 تیر1401]   [1001 بازدید]
خبر-کارگاه د.خت لباس
700 دست لباس دانش آموختگی در دست تولید است
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد با اشاره به استفاده از توانمندی علمی و عملی دانشکده مهندسی نساجی این دانشگاه در جشن دانش آموختگان، از طراحی و آماده سازی 700 دست لباس دانش آموختگی در کارگاه های این دانشکده خبر داد.
[20 تیر1401]   [733 بازدید]
خبر-دعا عرفه
گزارش تصویری
مراسم روحبخش دعای عرفه عصر امروز در مسجددانشگاه یزد با سخنرانی حجج اسلام محمدمهدی حرزاده و محمد عسکری و با مداحی میثم برومند برگزار شد.
[18 تیر1401]   [693 بازدید]
خبر-شرکت های بزرگ صنعتی و معدنی استان به وظایف قانونی خود در قبال دانشگاه یزد عمل کنند
عضو فقهای شورای نگهبان در دیدار با اعضای هیأت رییسه دانشگاه یزد::
عضو فقهای شورای نگهبان و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور امروز شنبه 18 تیرماه در دیدار با اعضای هیأت رئیسه دانشگاه یزد بر ضرورت قرار گرفتن دانشگاه مادر استان یزد در طراز دانشگاه اسلامی، معنوی، اخلاقی و علمی تأکید کرد.
[18 تیر1401]   [867 بازدید]
اخبار مرکز استعدادهای درخشان-اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون مقطع دکتری سال تحصیلی آینده دانشگاه یزد اعلام شد
با صدور اطلاعیه ای از سوی مرکز استعدادهای درخشان
مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد با صدور اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون مقطع دکتری برای سال تحصیلی 1402-1401 را اعلام کرد و از آنان خواست در اسرع وقت نسبت تکمیل و ارسال فرم‌های مربوط اقدام کنند.
[17 تیر1401]   [3749 بازدید]
خبر-واگذاری مسئولیت های تازه به تنی چند از دانشگاهیان
با امضای استاندار و رییس دانشگاه صورت گرفت
در روزهای اخیر استاندار یزد با صدور یک ابلاغ جدید، مسئولیت دیگری را به رییس دانشگاه یزد واگذار کرد. همچنین رییس دانشگاه و رییس هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استان یزد نیز با صدور ابللاغ‌های جداگانه ای عضو شورای انضباطی بدوی دانشگاه و اعضای گروه بازدید کننده هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت را منصوب کرد.
[15 تیر1401]   [881 بازدید]