دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-رئیس دانشگاه یزد انتصاب دکتر فاخرزاد را به عنوان مشاور استاندار تبریک گفت
در پیامی؛
دکتر عباس کلانتری رئیس دانشگاه یزد در پیامی انتصاب دکتر علیرضا فاخرزاد عضو هیات علمی دانشگاه میبد و دبیر امور اجرایی دانشگاه‌های معین استان را به عنوان مشاور استاندار در امور دانشگاهیان تبریک گفت.
[2 بهمن1401]   [625 بازدید]
خبر-طراحی و ساخت دستگاه لایه‌نشانی در دانشگاه یزد
در یک شرکت دانش بنیان نوع یک انجام شد؛
به همت یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان نوع یک مستقر در پردیس علم و فناوری دانشگاه یزد دستگاه لایه‌نشانی از نوع CVD طراحی و ساخته شده است.
[2 بهمن1401]   [539 بازدید]
خبر-برگزاری نشست دانشجویان بین‌الملل با مدیران دانشگاه یزد
با هدف تعامل بیشتر؛
نشست جمعی از دانشجویان بین‌الملل دانشگاه یزد با چند تن از مسئولان این دانشگاه با هدف تعامل بیشتر بین آنها در محل تالار فرهنگ دانشگاه یزد برگزار شد.
[2 بهمن1401]   [672 بازدید]
خبر-آمادگی دانشگاه یزد برای برگزاری کنکور سراسری در ۲۹ و ۳۰ دیماه ۱۴۰۱
با شرکت بیش از ۱۳ هزار داوطلب؛
نماینده تام الاختیار دانشگاه یزد در برگزاری آزمون های سراسری از شرکت 13 هزار و 682 داوطلب در نوبت اول کنکور خبر داد و گفت: این آزمون در روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.
[28 دی1401]   [1235 بازدید]
خبر-سفر کارمندان و استادان دانشگاه یزد به مشهد مقدس
گزارش تصویری:
به گزارش دریافتی اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد، تعداد 240 نفر از دانشگاهیان به همراه خانوادهایشان، عصر روز چهارم و چهاردهم دی ماه 1401 در دو نوبت جداگانه عازم مشهد مقدس شدند. برنامه‌ریزی برای تشرف گروه سوم کارکنان به مشهد مقدس در اسفندماه سال جاری در حال انجام می‌باشد.
[28 دی1401]   [2255 بازدید]
خبر-دانشگاه یزد به جامه سپید برف آراسته شد
گزارش تصویری
نخستین برف زمستانی، در پی انتظاری طولانی و در پس روزهایی که چشم همگان به آسمان خشکیده بود، همه جا را سفیدپوش کرد و دانشگاه یزد نیز جامه سپید بر تن کرد. آنچه در اینجا می‌‌آید، تصویری است از این امید سپید در دامن این جایگاه علم و دانش.
[28 دی1401]   [1051 بازدید]
خبر-حضور بیش از ۱۲ هزار دانشجو در امتحانات پایان ترم دروس عمومی و سرویسی
از ۲۱ دی تا ۶ بهمن در دانشگاه یزد؛
امتحانات پایان ترم دانشجویان دانشگاه یزد برای 25 عنوان درسی (عمومی و سرویسی) طبق برنامه زمان‌بندی شده از ۲۱ دی‌ماه تا ۶ بهمن‌ماه با حضور ۱۲هزار و ۶۴۶ دانشجو به صورت متمرکز در ساختمان غدیر این دانشگاه برگزار شد.
[28 دی1401]   [582 بازدید]
خبر-مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد معرفی شد
با حضور جمعی از مسئولان؛
در مراسمی که روز دوشنبه 26 دیماه 1401 در دانشگاه یزد برگزار شد از زحمات حجه‌الاسلام و المسلمین محمد مهدی حرزاده قدردانی و حجه‌الاسلام و المسلمین محمدحسین تولایی به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد معرفی شد.
[28 دی1401]   [1486 بازدید]