دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-رؤسای دانشکده هنر و معماری و اداره  دانشگاه منصوب شدند
با صدور ابلاغ های جداگانه انجام گرفت
رییس دانشگاه یزد، معاون اداری و مالی این دانشگاه و رییس پردیس فنی و مهندسی در یک ماه گذشته با صدور ابلاغ های جداگانه تنی چند از مسئولان این دانشگاه را منصوب کردند.
[28 مهر1401]   [1482 بازدید]
خبر-گام دوم - گام ظهور
با حضور صاحب نظران و شخصیت های برجسته حوزه و دانشگاه
دانشگاه یزد روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 27 و 28 مهرماه جاری میزبان برگزاری همایش بین المللی کانون های مهدویت باحضور مسئولان و شخصیت های برجسته حوزه مهدویت از کشور جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهای حوزه مقاومت و همچنین دبیران کانون های مهدویت دانشگاه های سراسر کشور است.
[27 مهر1401]   [1061 بازدید]
خبر-پژوهش و فناوری
با حضور نمایندگان نهادهای اجرایی و مسئولان کمیته های تخصصی
اولین نشست ستاد استانی سال جهانی علوم پایه دوشنبه 25 مهرماه 1401 با حضور مسئولان کمیته‌های تخصصی ستاد و نمایندگان نهادهای اجرایی استان در تالار اندیشه دانشگاه یزد برگزار شد.
[25 مهر1401]   [847 بازدید]
خبر-مراسم دکتر جلیل بهارستان
با حضور دانشگاهیان
مراسم یادبود مرحوم دکتر جلیل بهارستان عضو هیأت علمی فقید دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی روز دوشنبه 25 مهرماه جاری با حضور دانشگاهیان و خانواده آن مرحوم در مسجد دانشگاه یزد برگزار شد.
[25 مهر1401]   [740 بازدید]
خبر-نشست خبری
با حضور اصحاب رسانه استان یزد
نشست خبری همایش بین المللی دبیران دانشگاهی کانون های مهدویت با حضور مسئولان و دست اندرکاران برگزاری این همایش و اصحاب رسانه استان روز دوشنبه 25 مهرماه جاری در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه یزد برگزار شد.
[25 مهر1401]   [579 بازدید]
خبر-تفاهم نامه همکاری سازمان ملی بهره وری ایران، استانداری یزد، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دانشگاه یزد امضا شد
با هدف توسعه همکاری های مشترک و اجرای پروژه های تحقیقاتی کاربردی
با عنایت به پیشینه تاریخی یزد و ظرفیت استان در حوزه بهره وری و با هدف تحقق سهم بهره وری در رشد اقتصادی کشور، بهبود بهره وری در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و همچنین تقویت و توسعه همکاری نهادهای متولی بهره وری در استان یزد و سازمان ملی بهرهوری ایران، تفاهم نامه همکاری مشترک مابین سازمان ملی بهره وری ایران، استانداری یزد، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد و دانشگاه یزد منعقد شد.
[23 مهر1401]   [718 بازدید]
خبر-شرحی بر مسیر موفقیت دانشگاه یزد در جشنواره شهید رجایی
گفتگو با کارشناس برنامه‌ریزی و تحول اداری دانشگاه:
دانشگاه یزد امسال در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب سه مقام برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی ابلاغی سازمان اداری و استخدامی کشور و مدیر برتر استانی شد. به همین مناسبت با شهرزاد چرخکار، کارشناس برنامه ریزی و تحول اداری دانشگاه که مسئولیت تهیه و ارسال مستندات لازم و ارتباط با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را بر عهده داشت، به گفتگو نشستیم.
[23 مهر1401]   [822 بازدید]
خبر-با ارتقای مرتبه دو عضو هیأت علمی دانشگاه یزد و دانشگاه اردکان موافقت شد
گزارش نوزدهمین نشست دور هشتم هیات ممیزه دانشگاه یزد
در نوزدهمین جلسه از دوره هشتم هیأت ممیزه دانشگاه یزد که روز چهارشنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار شد، چند مورد درخواست ارتقای مرتبه اعضای هیات علمی بررسی و با ارتقای مرتبه دو تن از آنان موافقت شد.
[20 مهر1401]   [1213 بازدید]
خبر-دورهمی دخترانه همراه با برنامه های شاد و متنوع در دانشگاه یزد برگزار شد
به مناسبت هفته وحدت و روز جهانی دختر
در این مراسم شاد و معنوی که به دعوت کانون نماز دانشگاه یزد و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد برگزار شد، دانشجویان دختر این دانشگاه شامگاه سه شنبه 19 مهرماه در سالن غدیر گرد هم آمدند و در آستانه سالروز ولادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، مصادف با 11 اکتبر، روز جهانی دختر، لحظات شاد و مفرحی را در کنار یکدیگر سپری کردند.
[20 مهر1401]   [1459 بازدید]
خبر-کلیه کلاس های آموزشی دانشگاه یزد در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت حضوری دایر است
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد با تکذیب برخی شایعات منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر مجازی شدن کلاس های آموزشی، تاکید کرد کلیه کلاس های آموزشی دانشگاه یزد در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت حضوری دایر است.
[15 مهر1401]   [763 بازدید]