دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-از استادان مدعو گروه معارف اسلامی دانشگاه یزد تقدیر شد
با اهدای لوح سپاس؛
روز سه‌شنبه ۱۸ بهمن‌ماه در نشستی با حضور جمعی از مسئولان و اعضای هیات علمی گروه معارف اسلامی دانشگاه یزد با اهدای لوح سپاس از استادان مدعو این گروه تقدیر شد.
[19 بهمن1401]   [835 بازدید]
خبر-پنجمین سمینار ملی کنترل و بهینه‌سازی در دانشگاه یزد برگزار شد
به صورت مجازی؛
پنجمین سمینار ملی کنترل و بهینه‌سازی روزهای 5 و 6 بهمن‌ماه سال جاری به‌صورت مجازی در دانشکده علوم ریاضی دانشگاه یزد برگزار شد.
[18 بهمن1401]   [295 بازدید]
خبر-دیدار مسئولان دانشگاه یزد با امام‌جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان
دوشنبه ۱۷ بهمن‌ماه؛
رییس دانشگاه یزد به همراه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه و جمعی از مسئولان این مجموعه به مناسبت دهه فجر روز دوشنبه ۱۷ بهمن‌ماه با امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.
[18 بهمن1401]   [880 بازدید]
خبر-اولین نشست قرارگاه راهیان پیشرفت شهید فخری‌زاده استان یزد برگزار شد
با حضور جمعی از مسئولان استان؛
اولین نشست قرارگاه راهیان پیشرفت شهید فخری‌زاده استان یزد روز پنجشنبه 13 بهمن‌ماه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، روسای دانشگاه‌های استان، رییس سازمان بسیج دانشجویی استان یزد و جمعی از مسئولان در محل استانداری یزد برگزار شد.
[16 بهمن1401]   [700 بازدید]
خبر-یزد پیشرو در اجرای نظام جامع آموزشی است
معاون آموزشی وزارت علوم:
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست شورای دانشگاه یزد، یزد را پیشرو در اجرای نظام جامع آموزشی در زمینه صنعت، جامعه و دانشگاه عنوان کرد و افزود: در حال حاضر دانشگاه ‌های دیگر از دانشگاه یزد در این زمینه الگوبرداری می‌کنند و این امر بسیار قابل تحسین است.
[12 بهمن1401]   [467 بازدید]
خبر-تکریم کارمندان و اعضای هیات علمی مرد دانشگاه یزد به مناسبت روز پدر
روز چهارشنبه 12 بهمن‌ماه؛
روز چهارشنبه 12 بهمن‌ماه در آستانه میلاد حضرت امیرالمومنین(ع) و روز پدر، کارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه یزد از سوی معاونت‌ فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه تکریم شدند.
[12 بهمن1401]   [1356 بازدید]
خبر-گلباران گلزار شهدای گمنام دانشگاه یزد همزمان با آغاز ایام‌الله دهه فجر
باحضور جمعی از دانشگاهیان؛
همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر، مراسم غبار روبی و گلباران گلزار شهدای گمنام دانشگاه و گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز چهارشنبه 12 بهمن‌ماه با حضور اعضای هیأت رییسه و جمعی از دانشگاهیان در دانشگاه یزد برگزار شد.
[12 بهمن1401]   [1369 بازدید]
خبر-بررسی مسائل آموزش عالی استان با حضور رییس مرکز نظارت وزارت علوم در دانشگاه یزد
سفر کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری در استان یزد؛
سفرهای کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری از سوی مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم در قالب اعزام هیات‌هایی به استان‌ها برای رصد موسسات و دانشگاه‌ها برنامه‌ریزی شده است که این هیات در سفر دوم خود روز سه‌شنبه 11 بهمن‌ماه با حضور در دانشگاه یزد مسائل و دغدغه‌های آموزش عالی استان یزد را مورد بررسی قرار داد.
[12 بهمن1401]   [868 بازدید]
خبر-استادان فرهنگی دانشگاه یزد بیانیه صادر کردند
به مناسبت ایام الله دهه فجر؛
به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر، استادان فعال فرهنگی و انقلابی دانشگاه یزد بیانیه صادر کردند.
[12 بهمن1401]   [856 بازدید]
خبر-ابلاغ جدید معاون وزیر علوم برای معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد و چند انتصاب دیگر در این دانشگاه
اخیرا انجام شد؛
اخیرا معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با صدور ابلاغی دکتر محسن رفیعیان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد را به عنوان دبیر شورای هماهنگی معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 6 کشور منصوب کرد. همچنین بر اساس ابلاغ‌های صادر شده از سوی رییس مرکز هیات‌‌های امنا و هیات‌های ممیزه وزارت علوم، رییس و معاون اداری و مالی دانشگاه یزد، مسئولیت های جدیدی به چند تن از مسئولان این دانشگاه واگذارشده است.
[11 بهمن1401]   [1256 بازدید]