دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-تفاهم نامه همکاری سازمان ملی بهره وری ایران، استانداری یزد، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دانشگاه یزد امضا شد
با هدف توسعه همکاری های مشترک و اجرای پروژه های تحقیقاتی کاربردی
با عنایت به پیشینه تاریخی یزد و ظرفیت استان در حوزه بهره وری و با هدف تحقق سهم بهره وری در رشد اقتصادی کشور، بهبود بهره وری در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و همچنین تقویت و توسعه همکاری نهادهای متولی بهره وری در استان یزد و سازمان ملی بهرهوری ایران، تفاهم نامه همکاری مشترک مابین سازمان ملی بهره وری ایران، استانداری یزد، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد و دانشگاه یزد منعقد شد.
[23 مهر1401]   [756 بازدید]
خبر-شرحی بر مسیر موفقیت دانشگاه یزد در جشنواره شهید رجایی
گفتگو با کارشناس برنامه‌ریزی و تحول اداری دانشگاه:
دانشگاه یزد امسال در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب سه مقام برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی ابلاغی سازمان اداری و استخدامی کشور و مدیر برتر استانی شد. به همین مناسبت با شهرزاد چرخکار، کارشناس برنامه ریزی و تحول اداری دانشگاه که مسئولیت تهیه و ارسال مستندات لازم و ارتباط با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را بر عهده داشت، به گفتگو نشستیم.
[23 مهر1401]   [864 بازدید]
خبر-با ارتقای مرتبه دو عضو هیأت علمی دانشگاه یزد و دانشگاه اردکان موافقت شد
گزارش نوزدهمین نشست دور هشتم هیات ممیزه دانشگاه یزد
در نوزدهمین جلسه از دوره هشتم هیأت ممیزه دانشگاه یزد که روز چهارشنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار شد، چند مورد درخواست ارتقای مرتبه اعضای هیات علمی بررسی و با ارتقای مرتبه دو تن از آنان موافقت شد.
[20 مهر1401]   [1248 بازدید]
خبر-دورهمی دخترانه همراه با برنامه های شاد و متنوع در دانشگاه یزد برگزار شد
به مناسبت هفته وحدت و روز جهانی دختر
در این مراسم شاد و معنوی که به دعوت کانون نماز دانشگاه یزد و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد برگزار شد، دانشجویان دختر این دانشگاه شامگاه سه شنبه 19 مهرماه در سالن غدیر گرد هم آمدند و در آستانه سالروز ولادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، مصادف با 11 اکتبر، روز جهانی دختر، لحظات شاد و مفرحی را در کنار یکدیگر سپری کردند.
[20 مهر1401]   [1547 بازدید]
خبر-کلیه کلاس های آموزشی دانشگاه یزد در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت حضوری دایر است
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد با تکذیب برخی شایعات منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر مجازی شدن کلاس های آموزشی، تاکید کرد کلیه کلاس های آموزشی دانشگاه یزد در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت حضوری دایر است.
[15 مهر1401]   [796 بازدید]
خبر-دانشگاه یزد امسال سه مقام برتر را در جشنواره شهید رجایی از آن خود کرد
امسال برای اولین بار در سه محور مختلف
دانشگاه یزد امسال در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب سه مقام برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی ابلاغی سازمان اداری و استخدامی کشور و مدیر برتر استانی شد.
[14 مهر1401]   [1440 بازدید]
خبر-قرارگاه
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جمع دانشگاهیان دانشگاه یزد:
رویداد محتوا محور دفاع مقدس با عنوان نوستالژی دهه 60، شامگاه یکشنبه دهم مهر ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه یزد برگزار شد.
[13 مهر1401]   [1181 بازدید]
خبر-تجمع
با گردهمایی در بوستان معرفت
پس از برگزاری برخی تجمعات اعتراضی و فاقد مجوز در دانشگاه یزد در چند روز اخیر که بعضا با حاشیه هایی نیز همراه شد، ظهر روز سه شنبه دوازدهم مهرماه مجمع تشکل های دانشجویی این دانشگاه با هدف حمایت از نظام جمهوری اسلامی و ایجاد فضای گفتگو درباره وقایع اخیر در کشور اقدام به برگزاری گردهمایی دانشجویی با عنوان "تجمع دانشگاهیان برای ایران قوی" کرد.
[12 مهر1401]   [1780 بازدید]
خبر-خاکسپاری دکتر بهارستان
گزارش تصویری
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مرحوم دکتر جلیل بهارستان عضو هیأت علمی دانشگاه یزد عصر دیروز دوشنبه یازدهم مهرماه در خلدبرین یزد برگزار شد.
[12 مهر1401]   [1285 بازدید]
خبر-دکتر بهارستان
پیام تسلیت رییس دانشگاه یزد
عضو هیأت علمی پیشکسوت دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه یزد روز گذشته پس از تحمل یک دوره بیماری، در سن 85 سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد. مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر جلیل بهارستان ساعت 15 عصر امروز دوشنبه یازدهم مهرماه از سالن تطهیر خلدبرین یزد برگزار خواهد شد.
[11 مهر1401]   [1323 بازدید]