دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-دانشکده معدن و متالورژی از ظرفیت ایجاد شده در بازدید از شرکت گل گهر استفاده کند
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در نشستی با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی معدن و متالورژی بر ضرورت استفاده از ظرفیت ایجادشده در بازدید از شرکت صنعتی و معدنی گل‌گهر سیرجان تأکید کرد.
[29 خرداد1401]   [317 بازدید]
خبر-نردبان
با برگزاری یک رویداد علمی فرهنگی دو روزه
مسئولان و اعضای سابق انجمن های علمی-دانشجویی دانشگاه یزد در اقدامی ابتکاری تحت عنوان رویداد نردبان طی دو روز تجربیات علمی و اجرایی خود را با دانشجویان و اعضای جدید این انجمن ها به اشتراک گذاشتند.
[29 خرداد1401]   [548 بازدید]
خبر-سنگ آهن
با هدف ایده پردازی برای رفع چالش های نوپدید
به مناسبت گرامی داشت هفته محیط زیست و تحکیم پیوند میان محیط زیست و معدن، جمعی از دانشجویان و استادان انجمن علمی محیط زیست دانشگاه یزد به دعوت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق از این معدن بازدید کردند.
[29 خرداد1401]   [287 بازدید]
خبر-دکتر مرشدی به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره انجمن جامعه شناسی ایران انتخاب شد
با برگزاری انتخابات دوره یازدهم
بر اساس نتایج انتخابات هیأت‌مدیره و بازرسان دوره یازدهم انجمن جامعه‌شناسی ایران که همزمان با مجمع عمومی عادی انجمن عصر روز پنجشنبه 26 خرداد 1401 در تهران برگزارشد، دکتر ابوالفضل مرشدی، عضو هیأت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد با کسب 107 رأی به عنوان یکی از هفت عضو اصلی هیأت مدیره انجمن انتخاب شد.
[28 خرداد1401]   [343 بازدید]
خبر-مسابقات شطرنج
از سوی اداره تربیت بدنی دانشگاه
مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه یزد روز پنجشنبه نوزدهم خردادماه 1401 از ساعت 9 تا 12 در ساختمان مهتاب برگزار شد.
[28 خرداد1401]   [232 بازدید]
خبر-پردیس فناوری - رویداد بادگیر
با هدف جذب سرمایه و تأمین مالی استارت آپ های نوآورانه
دومین دوره از سری رویدادهای فصلی "سرمایه‌گذاری خطرپذیر بادگیر" با هدف جذب سرمایه و تامین مالی استارت‌آپ‌های نوآورانه با حضور جمعی از سرمایه‌گذاران، داوران و صاحبان کسب و کارهای فعال در این حوزه روز چهارشنبه ۲۵ خردادماه در پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه یزد برگزار شد.
[25 خرداد1401]   [314 بازدید]
خبر-ورزش همگانی
دو هفته پس از پایان جشنواره
اداره تربیت بدنی دانشگاه یزد دو هفته پس از پایان جشنواره بهاره ورزش های همگانی این دانشگاه که از هفتم تا یازدهم خردادماه در محل بوستان معرفت برگزار شده بود، نتایج آن را اعلام کرد.
[25 خرداد1401]   [194 بازدید]
خبر-همکاری مشترک دانشگاه یزد و‌ شرکت فولاد آلیاژی حوزه های فنی تا علوم انسانی و اجتماعی را در بر می گیرد
رییس هیأت مدیره شرکت توسعه فولاد آلیاژی ایرانیان
رییس هیأت مدیره شرکت توسعه فولاد آلیاژی ایرانیان با اشاره به تأسیس دفتر شرکت توسعه فولاد آلیاژی ایرانیان در این دانشگاه، اظهار داشت: این همکاری تاکنون دستاوردهای قابل توجهی برای طرفین داشته است.
[24 خرداد1401]   [573 بازدید]
خبر-رییس دانشگاه دیدگاه خود را درباره عفاف و حجاب تشریح کرد
در جمع نمایندگان دختر نهادها و تشکل‌های دانشجویی
رییس دانشگاه یزد در نشستی با حضور نمایندگان دختر نهادها و تشکل‌های دانشجویی با تأکید بر اهمیت و اولویت کار فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب به تشریح دیدگاه خود در این باره پرداخت.
[23 خرداد1401]   [1366 بازدید]
خبر-شورای موارد خاص استان
با هدف ایجاد وحدت رویه در بررسی پرونده ها
با هدف ارتقای سطح آگاهی کارشناسان، مدیران آموزشی و دبیران شورای بررسی موارد خاص دانشگاه‌های استان و ایجاد وحدت رویه در ارجاع پرونده‌های موارد خاص به دبیرخانه استانی، کارگاه آموزشی با حضور کارشناسان دانشگاه‌های اردکان، میبد، علم وهنر و مؤسسات غیرانتفاعی امام جواد (ع) و دارالعلم صبح روز گذشته در تالار اندیشه دانشگاه یزد برگزار شد.
[22 خرداد1401]   [308 بازدید]