دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-دکتر سمتی
در ساختمان درمانگاه دانشگاه انجام شد
دانشجویان بخش زبان و ادبیات عربی دانشگاه یزد روز گذشته، به مدت یک ساعت در مرکز مشاوره، بهداشت و درمان این دانشگاه حضور پیدا کرده و با بخش‌های مختلف این مرکز آشنا شدند.
[22 خرداد1401]   [415 بازدید]
خبر-گل گهر سیرجان
با هدف آشنایی با فرآیند‌های استخراج و فرآوری سنگ آهن
در این بازدید که با حضور معاون پژوهش و فناوری، مدیر ارتباط با صنعت و جامعه، مدیر امور پژوهشی و رییس دانشکده مهندسی معدن و متالورژی برگزار شد، بازدید کنندگان از فرآیند های استخراج و فرآوری سنگ آهن در این مجموعه دیدن کردند.
[21 خرداد1401]   [585 بازدید]
خبر-دانشجویان مستعد دانشگاه یزد در طرح شهید وزوایی ثبت نام کنند
تا 15 تیرماه فرصت باقی است
رییس گروه استعدادهای درخشان دانشگاه یزد از دانشجویان و دانش آموختگان حائز شرایط ممتازی که در مهرماه سال جاری در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به عنوان دانشجوی نوورود مشغول به تحصیل خواهند شد، خواست تا 15 تیرماه امسال در طرح شهید وزوایی ثبت نام کنند.
[20 خرداد1401]   [1038 بازدید]
خبر-تکمیل گام به گام زیرساخت های برگزاری کرسی های علمی در دانشگاه یزد
احکام اعضای کمیته دستگاهی و شوراهای علمی منتخب صادر شد
بیش از یک دهه از طرح کلیدواژه کرسی های نظریه پردازی در فضای علمی کشورمان می گذرد. مطالبه ای که تحقق آن میتواند سرآغاز دوران جدید از رشد و بالندگی فکری باشد. جامعه علمی ما و فرهیختگان این سرزمین برای رسیدن به نقطه تعادل میان «هرج و مرج» و «دیکتاتوری» عطش دارند، چراکه وصول به این نقطه نوید بخش آینده روشن در سردمداری علمی اسلام با محوریت ایران زمین خواهد بود.
[20 خرداد1401]   [445 بازدید]
خبر-خبر دکتر فقیه
تمدید مهلت ثبت نام دستیار فناوری تا 25 خرداد
ثبت نام طرح دستیار فناوری برای دوره شش ماهه مهارت‌آموزی دانشجویان در شرکتهای فناور، ویژه عموم دانشجویان در دوره های کارشناسی، ‌ارشد و دکترا در دانشگاه ها آغاز شد و تا 25 خردادماه 1401 ادامه دارد.
[20 خرداد1401]   [684 بازدید]
خبر-انتصابات جدید در دانشگاه
با صدور ابلاغ های جداگانه صورت گرفت:
استاندار یزد، رییس دانشگاه یزد، رییس هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استان، معاون اداری و مالی دانشگاه و رییس پردیس علوم انسانی و اجتماعی، اخیرا با صدور ابلاغ های جداگانه ای، تعدادی از مسئولیت های علمی و اجرایی در حوزه های مختلف را به دانشگاهیان این دانشگاه واگذار کردند.
[19 خرداد1401]   [1066 بازدید]
خبر-تجلیل از استاد زبان و ادبیات
از سوی بخش زبان و ادبیات انگلیسی
مراسم تجلیل از عضو هیات علمی پیشکسوت بخش زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه یزد روز گذشته در تالار شهید محمد منتظر قائم برگزار شد.
[19 خرداد1401]   [933 بازدید]
خبر-تیم کشتی
درخشش تیم کشتی پسران دانشگاه یزد در مسابقات منطقه 6 کشور
تیم کشتی پسران دانشگاه یزد که با حضور شش نفر از کشتی گیران دانشجو و به مربیگری دکتر ولی درهمی و منصور ملک زاده به مسابقات منطقه 6 ورزش دانشگاههای کشور به میزبانی دانشگاه اصفهان اعزام شده بودند، موفق به کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز شدند.
[18 خرداد1401]   [616 بازدید]
خبر-جشن روز دختر
گزارش تصویری
به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر، جشن رزهای صورتی با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی و دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد شامگاه سه شنبه 17 خردادماه جاری برگزار شد.
[18 خرداد1401]   [421 بازدید]
خبر-کرسی آزاد اندیشی - حجاب
با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
موافقان و مخالفان طرح حجاب قانونی در دانشگاه یزد در نشستی که صبح امروز 17 خردادماه به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در تالار فرهنگ برگزار شد، به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.
[17 خرداد1401]   [759 بازدید]