دسترسی سریع
  اخبار بنیاد [ بایگانی ]
خبر-بنیاد حامیان
30 خرداد1401
نهمین نشست از دور دوم نشست‌های هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار شد. 
اخبار بنیاد حامیان-سازمان خیریه حضرت ابوالفضل(ع) 462 گرم طلا  به بنیاد حامیان دانشگاه یزد اهدا کرد
18 اسفند1400
درآستانه اعیاد شعبانیه و به مناسبت روز احسان و نیکوکاری و ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه سازمان خیریه حضرت ابوالفضل(ع) 462 گرم طلا را در راستای کمک به دانشجویان نیازمند به بنیاد حامیان دانشگاه یزد اهدا کرد. 
اخبار بنیاد حامیان-گزارشی از هفتمین نشست هیأت مدیره بنیاد حامیان در دوره دوم
10 بهمن1400
دبیرخانه بنیاد حامیان دانشگاه یزد گزارشی از هفتمین نشست از دور دوم نشست‌های هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد که در روز شنبه دوم بهمن‌ماه جاری در سالن کنفرانس حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد، منتشر کرد. 
اخبار بنیاد حامیان-گزارشی از ششمین نشست هیأت مدیره بنیاد حامیان در دوره دوم
25 دی1400
دبیرخانه بنیاد حامیان دانشگاه یزد گزارشی از مصوبات ششمین نشست از دور دوم نشست‌های هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد که در روز دوشنبه ششم دی ماه جاری در سالن کنفرانس حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد، منتشر کرد. 
خبر-گزارشی از پنجمین نشست هیأت مدیره بنیاد حامیان در دوره دوم
27 آبان1400
دبیرخانه بنیاد حامیان دانشگاه یزد گزارشی از مصوبات پنجمین نشست از دور دوم نشست‌های هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد که چندی قبل در روز شنبه هشتم آبان ماه جاری در سالن کنفرانس حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد، منتشر کرد. 
خبر-چهارمین نشست از دور دوم هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد برگزار شد
7 مهر1400
چهارمین نشست از دور دوم نشست‌های هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد با محوریت ارایه گزارشی از فعالیت‌های اخیر این بنیاد، روز گذشته در سالن کنفرانس حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد. 
خبر-مخالفت بنیاد حامیان دانشگاه یزد با احداث بلوار شهری در اراضی دانشگاه
11 خرداد1400
هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد در نشستی که عصر روز گذشته در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار شد، مخالفت خود را نسبت به واگذاری اراضی این دانشگاه برای احداث بلوار ایرج افشار از سوی شهرداری یزد اعلام کرد. 
  مدیرعامل بنیاد

حسن‌آقا مشروطه
دانشیار
دانشکده مهندسی نساجی - بخش فناوری نساجی
 31232543
 mashroteh [at] yazd.ac.ir
  اطلاعیه‌های بنیاد [ بایگانی ]
  معرفی بنیاد

بنیاد حامیان دانشگاه یزد در راستای بهره‌مندی از توانمندی‌های مادی و معنوی خیرین و نیک‌اندیشان استان یزد و سامان دادن و نهادینه شدن ارتباط صحیح و کارآمد دانشگاه با افراد خیراندیش و حامی علم و گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه در همه ابعاد مورد نیاز دانشگاه و دانشجویان، به عنوان موسسه غیرسیاسی و غیرانتفاعی تشکیل شده است. امیدواریم که نهاد نونهال بنیاد به درختی تنومند تبدیل گردیده و بتواند در تبـدیل دانشـگاه یزد به دانشگاهی برتر در سطح بین المللی، سهم بسزایی ایفا نماید.

معرفی بنیاد حامیان