دسترسی سریع
  اخبار بنیاد [ بایگانی ]
اخبار زیر اسلایدر-دانشگاه یزد در ردیف 5 دانشگاه برتر کشور در زمینه جذب کمک های مردمی قرار گرفت
14 شهریور1401
در اختتامیه اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک های علم و فناوری کشور، دانشگاه یزد به عنوان دانشگاه برتر کشور در زمینه جذب کمک های مردمی معرفی و از بنیاد حامیان این دانشگاه تجلیل شد.  
خبر-فرایند اسکان دانشجویان متأهل در خوابگاه خانوادگی دانشگاه یزد آغاز شد
4 شهریور1401
معاون دانشجویی دانشگاه یزد اعلام کرد دانشجویان متأهل در مقاطع تحصیلات تکمیلی از آغاز نیمسال جدید در خوابگاه خانوادگی این دانشگاه ساکن می شوند. 
خبر-استخر سرپوشیده دانشگاه یزد پس از 30 ماه تعطیلی بازگشایی شد
1 شهریور1401
استخر سرپوشیده دانشگاه یزد صبح امروز سه شنبه اول شهریورماه پس از گذشت 30 ماه تعطیلی ناشی از شیوع بیماری کرونا و عملیات عمرانی، با حضور رییس و معاون دانشجویی دانشگاه و تنی چند از مسئولان ذی ربط بازگشایی شد. 
خبر-شرکت های بزرگ صنعتی و معدنی استان به وظایف قانونی خود در قبال دانشگاه یزد عمل کنند
18 تیر1401
عضو فقهای شورای نگهبان و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور امروز شنبه 18 تیرماه در دیدار با اعضای هیأت رئیسه دانشگاه یزد بر ضرورت قرار گرفتن دانشگاه مادر استان یزد در طراز دانشگاه اسلامی، معنوی، اخلاقی و علمی تأکید کرد. 
خبر-تصویب پیشنهاد نامگذاری «هفته دانشگاه یزد» به شورای دانشگاه واگذار شد
30 خرداد1401
نهمین نشست از دور دوم نشست‌های هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار شد. 
اخبار بنیاد حامیان-سازمان خیریه حضرت ابوالفضل(ع) 462 گرم طلا  به بنیاد حامیان دانشگاه یزد اهدا کرد
18 اسفند1400
درآستانه اعیاد شعبانیه و به مناسبت روز احسان و نیکوکاری و ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه سازمان خیریه حضرت ابوالفضل(ع) 462 گرم طلا را در راستای کمک به دانشجویان نیازمند به بنیاد حامیان دانشگاه یزد اهدا کرد. 
اخبار بنیاد حامیان-گزارشی از هفتمین نشست هیأت مدیره بنیاد حامیان در دوره دوم
10 بهمن1400
دبیرخانه بنیاد حامیان دانشگاه یزد گزارشی از هفتمین نشست از دور دوم نشست‌های هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد که در روز شنبه دوم بهمن‌ماه جاری در سالن کنفرانس حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد، منتشر کرد. 
  مدیرعامل بنیاد

حسن‌آقا مشروطه
دانشیار
دانشکده مهندسی نساجی - بخش فناوری نساجی
 31232543
 mashroteh [at] yazd.ac.ir
  اطلاعیه‌های بنیاد [ بایگانی ]
  معرفی بنیاد

بنیاد حامیان دانشگاه یزد در راستای بهره‌مندی از توانمندی‌های مادی و معنوی خیرین و نیک‌اندیشان استان یزد و سامان دادن و نهادینه شدن ارتباط صحیح و کارآمد دانشگاه با افراد خیراندیش و حامی علم و گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه در همه ابعاد مورد نیاز دانشگاه و دانشجویان، به عنوان موسسه غیرسیاسی و غیرانتفاعی تشکیل شده است. امیدواریم که نهاد نونهال بنیاد به درختی تنومند تبدیل گردیده و بتواند در تبـدیل دانشـگاه یزد به دانشگاهی برتر در سطح بین المللی، سهم بسزایی ایفا نماید.

معرفی بنیاد حامیان