دسترسی سریع
  اخبار بنیاد [ بایگانی ]
خبر-مخالفت بنیاد حامیان دانشگاه یزد با احداث بلوار شهری در اراضی دانشگاه
11 خرداد1400
هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه یزد در نشستی که عصر روز گذشته در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار شد، مخالفت خود را نسبت به واگذاری اراضی این دانشگاه برای احداث بلوار ایرج افشار از سوی شهرداری یزد اعلام کرد. 
خبر-اعضای جدید هیات امنای بنیاد حامیان دانشگاه یزد معرفی شدند
25 اردیبهشت1400
اولین نشست هیات امنای بنیاد حامیان دانشگاه یزد در سال جدید، با محوریت ارایه گزارش مالی، انتخاب اعضای هیات امنا و انتخاب اعضای هیات مدیره این بنیاد در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد. 
خبر-ورود بنیاد حامیان دانشگاه یزد به مسئله اشتغال دانش آموختگان
14 اردیبهشت1398
در نشست روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه بنیاد حامیان و خیرین دانشگاه یزد اشتغال دانش آموختگان دانشگاه یزد به عنوان اولویت اصلی این انجمن تعیین شد. 
  مدیرعامل بنیاد

حسن‌آقا مشروطه
دانشیار
دانشکده مهندسی نساجی - بخش فناوری نساجی
 31232543
 mashroteh [at] yazd.ac.ir
  اطلاعیه‌های بنیاد [ بایگانی ]
  معرفی بنیاد

بنیاد حامیان دانشگاه یزد در راستای بهره‌مندی از توانمندی‌های مادی و معنوی خیرین و نیک‌اندیشان استان یزد و سامان دادن و نهادینه شدن ارتباط صحیح و کارآمد دانشگاه با افراد خیراندیش و حامی علم و گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه در همه ابعاد مورد نیاز دانشگاه و دانشجویان، به عنوان موسسه غیرسیاسی و غیرانتفاعی تشکیل شده است. امیدواریم که نهاد نونهال بنیاد به درختی تنومند تبدیل گردیده و بتواند در تبـدیل دانشـگاه یزد به دانشگاهی برتر در سطح بین المللی، سهم بسزایی ایفا نماید.

معرفی بنیاد حامیان