دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | پردیس فنی و مهندسی | دانشکده‌ها و گروه‌ها | دانشکده مهندسی برق | اطلاع‌رسانی | اطلاعیه‌های دانشکده
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان نوورود دوره های تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی برق دانشگاه یزد به استحضار می رساند، لیست دروس قابل اخذ و چارت دروس برای گرایشهای مختلف مهندسی برق به شرح ذیل می باشد.
[10 شهریور1400]   [173 بازدید]
الزام ثبت درخواست تعیین موضوع پروژه کارشناسی دانشجویان متقاضی اخذ پروژه کارشناسی در سال تحصیلی 1401-1400در سامانه گلستان
[21 تیر1400]   [91 بازدید]
ضمن عرض تبریک به داوطلبانی که مجاز به شرکت در مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) آزمون دکتری سال 1400 دانشکده مهندسی برق دانشگاه یزد شده اند، بدینوسیله موارد زیر به استحضار می رسد: مصاحبه آزمون دکتری دانشکده مهندسی برق روزهای 19 و 20 خرداد انجام و ارزیابی تخصصی بر اساس بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه انجام می شود. داوطلبان حائز شرایط برای شرکت در مرحله ارزیابی تخصصی، لازم است نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه گلستان به نشانی https://golestan.yazd.ac.ir/ اقدام نمایند، در غیر این صورت از مصاحبه محروم خواهند شد. مصاحبه دکتری به صورت غیر حضوری (مجازی) از طریق نرم افزار Adobe Connect به صورت تصویری با لینک اختصاصی ذکر شده برگزار می شود. بنابراین لازم است داوطلب امکان ارتباط تصویری مناسب را در روز مصاحبه فراهم نماید. داوطلبان گرامی با توجه به اطلاعیه شماره 2 مندرج در سایت دانشگاه یزد، مدارک را با نام شماره ردیف ذخیره نموده و به نشانی اعلام شده از طرف دانشکده، ایمیل نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص جزئیات و ارتباط با کارشناسان و... به جدول ضمیمه در همین بخش مراجعه شود.
[4 خرداد1400]   [386 بازدید]
فرم ثبت درخواست آموزشی ویژه دانشجویان
[4 اسفند1399]   [239 بازدید]
جهت مشاهده دروس دوره کارشناسی ارشد مهندسی برق ، فایل های پیوست را ملاحظه فرمایید.
[3 آبان1399]   [1015 بازدید]
اطلاعیه‌های دانشکده مهندسی برق-ششمین کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم های  هوشمند
به استحضار میرساند، ششمین کنفرانس پردازش سیگنالها و سیستمهای هوشمند در دی ماه سال 1399 در دانشگاه صنعتی سجاد در شهر مشهد برگزار میگردد. مقالات فارسی و انگلیسی پذیرفته شده در کنفرانس به ترتیب در ISC و IEEE نمایه خواهند شد. به پیوست پوستر نهایی کنفرانس و سایر اطلاعات تقدیم میشود.
[13 مهر1399]   [369 بازدید]