دسترسی سریع
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-مواد مخدر جلسه آخر
با حضور جمعی از والدین دانش‌آموزان مدارس استان
سومین نشست از سلسله نشست‌های هم‌اندیشی مسایل نوجوانان با تاکید بر سوء مصرف مواد مخدر و روان‌گردان ها با حضور جمعی از والدین دانش‌آموزان مدارس استان در تالار اندیشه دانشگاه یزد برگزار شد.
[28 اردیبهشت1401]   [80 بازدید]
اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی-مواد مخدر - دکتر ترکاشوند
در نشست هم اندیشی با معلمان، مشاوران و مدیران مدارس استان یزد مطرح شد
عضو هیات علمی دانشگاه یزد در نشست هم‌اندیشی بررسی آسیب‌های اجتماعی مرتبط با دانش‌آموزان با تاکید بر سوء مصرف مواد مخدر، صبح امروز با حضور جمعی از معلمان، مشاوران، مدیران مدارس استان یزد در سالن جلسات پردیس علوم انسانی و اجتماعی این دانشگاه برگزار شد، از تغییرات اجتماعی وسیع و سریع در میان نوجوانان و جوانان سخن گفت.
[21 اردیبهشت1401]   [379 بازدید]
خبر-پیش نشست مواد مخدر
با حضور جمعی از دانش‌آموزان مدارس استان
نشست هم‌اندیشی مسایل نوجوانان با تاکید بر سوء مصرف مواد مخدر و روان‌گردها از سلسله پیش نشست‌های همایش پیشگیری از اختلال مصرف موادمخدر و روان‌گردان ها با حضور جمعی از دانش‌آموزان مدارس استان با محوریت‌های وضعیت، عوامل زمینه‌ساز و پیشنهادات و راهکارهای اصلاحی، صبح روز گذشته در تالار اندیشه دانشگاه یزد برگزار شد.
[19 اردیبهشت1401]   [379 بازدید]
اخبار دانشکده علوم اجتماعی-کار پژوهشی مشترک دانشیار و دانشجوی دانشگاه یزد در زمینه مدیریت مصرف آب به عنوان مقاله برتر معرفی شد
در همایش ملی مدیریت کیفیت و مصرف آب
کار پژوهشی مشترک دانشیار دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد و یکی از دانشجویان مقطع دکترای این دانشکده که در قالب یک مقاله به اولین همایش ملی مدیریت کیفیت آب و سومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت ارایه شده بود، به عنوان مقاله برتر شناخته شد.
[5 دی1400]   [1393 بازدید]
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه و اداره کل ثبت احوال استان یزد تفاهم‌نامه امضا کردند
با هدف بسترسازی اثربخش و تقویت همکاری‌های مشترک
در نشست مشترک مسئولان پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه یزد با مدیرکل و معاونان اداره کل ثبت احوال استان یزد که با هدف بسترسازی اثربخش برای تقویت همکاری‌های مشترک تشکیل شد، تفاهم‌نامه همکاری به امضای طرفین رسید.
[28 آذر1400]   [445 بازدید]
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-رویداد مجازی چالش‌ها و چشم اندازهای سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری ایران در دانشگاه یزد برگزار شد
از سوی بخش آمایش سرزمین، گروه جغرافیای پردیس علوم انسانی و اجتماعی
رویداد مجازی سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری ایران، چالش‌ها و چشم‌اندازها روز گذشته از سوی بخش آمایش سرزمین، گروه جغرافیای این دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.
[27 آذر1400]   [340 بازدید]
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-نشست تخصصی تحولات سطح و الگوی مرگ‌ومیر در ایران در دانشگاه یزد برگزار شد
با همکاری موسسه تحقیقات جمعیت کشور و پردیس علوم انسانی و اجتماعی
نشست تخصصی با عنوان تحولات سطح و الگوی مرگ‌ومیر در ایران در راستای تفاهم منعقد شده فی‌مابین دانشگاه یزد و موسسه تحقیقات جمعیت کشور به مناسبت هفته پژوهش و فناوری به صورت مجازی از سوی پردیس علوم انسانی و اجتماعی این دانشگاه برگزار شد.
[27 آذر1400]   [239 بازدید]
اخبار پردیس علوم انسانی و اجتماعی-بازدید دانش‌آموزان دبیرستان خاتم‌النبیا از دانشگاه یزد
باهدف آشنایی با حوزه‌های مختلف آموزشی دانشگاه یزد انجام شد
جمعی از دانش‌‌آموزان رشته علوم انسانی دبیرستان خاتم‌الانبیا یزد روز گذشته باهدف آشنایی با حوزه‌های مختلف آموزشی از دانشگاه یزد دیدن کردند.
[25 آذر1400]   [506 بازدید]
خبر-دانشگاه یزد و موسسه مطالعات و مدیریت جامع و تخصصی جمعیت کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
با هدف تقویت ارتباطات علمی و تحقیقاتی
به منظور بسترسازی اثربخش و تقویت ارتباط، همبستگی و تطابق میان نظام آموزش عالی و توسعه فناوری براساس نیاز صنعت و همکاری‌های پژوهشی، آموزشی و مشاوره‌ای، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان پردیس علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه یزد و موسسه مطالعات و مدیریت جامعه و تخصصی جمعیت کشور منعقد شد.
[3 آذر1400]   [634 بازدید]
خبر-123
با حضور عالی‌ترین مقام اجرایی استان و نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی
ساختمان جدید پردیس علوم انسانی و اجتماعی و بخش صنعتی ساختمان آفتاب دانشگاه یزد صبح امروز با حضور استاندار یزد، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و جمعی از دانشگاهیان افتتاح شد.
[26 خرداد1400]   [1539 بازدید]