لینک های ضروری
پیام مدیر امور آموزشی

پیام مدیر امور آموزشی

علم و دانش‌اندوزی از چنان مرتبه و جایگاه عالی و استثنائی برخوردار است که خدمت‌رسانی به دانشجویان عزیز که از شهرهای دور و نزدیک و با هدف فراگیری علوم روز دنیا به دانشگاه یزد وارد شده‌اند را لذت‌بخش و افتخارآفرین نموده است.
در راستای ارائه بهترین خدمات آموزشی به دانشجویان عزیز و کاهش نیاز این عزیزان به مراجعه حضوری به واحدهای تابعه اداره آموزش دانشگاه یزد، بر آن شدیم تا با همکاری کادر مدیریتی و کارشناسان سخت‌کوش اداره آموزش دانشگاه، اولین قدم در راستای خدمت‌رسانی صحیح و شفاف که همانا ایجاد دسترسی آسان و مداوم به اطلاعات آموزشی است را به انجام رسانیم.
اساتید محترم مشاور و دانشجویان گرانقدر می‌توانند با استفاده از امکانات ارائه شده در این تارنما به آخرین اطلاعات و روندهای آموزشی دانشگاه دسترسی‌یافته و به ‌صورت برخط (online) و غیر برخط (offline) و یا تلفنی از مشاوره کارشناسان این اداره کل بهره‌مند شوند. آرزوی ما ارائه خدمات درخور و شایسته به دانشجویان عزیز و اساتید محترم بوده و امیدواریم با دریافت پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما عزیزان، بالاترین خدمات الکترونیکی و رایانه‌ای را در امور آموزشی که شایسته جایگاه دانشجویان و اعضای هیئت ‌علمی دانشگاه یزد است را ارئه دهیم.

با آرزوی توفیقات روزافزون
سید منصور بیدکی
اسفند ۱۳۹۲