دسترسی سریع
 • استعداد درخشان
 • کمیسیون
 • گلستان
 • تربیت بدنی
 • نظارت و ارزیابی
 • مشاوره
 • صندوق رفاه
 • تغذیه
 • خوابگاه
 • پردیس مهریز
 • بنیاد ایثارگران
دانشجو ورودی جدید جهت انتخاب واحد به سیستم گلستان وارد نمی‌شوند نام کاربری و رمز چیست؟

نام کاربری: شماره دانشجویی پسورد: کدملی

دانشجوی ورودی قبل جهت انتخاب واحد با کاربری و پسورد نمی‌تواند وارد گلستان شوند.

اگر خطای "شناسه کاربری و کلمه عبور اشتباه است" نمایش داده شود، در این صورت باید با کارشناس رشته مربوطه تماس بگیرد، در صورت نمایش پیغام "بیش از تعداد مجاز" در صفحه ورود به سایت گلستان در قسمت تنظیمات/ گزینه غیرفعال صفحات دیگر را انتخاب و مجدد نام کاربری و رمز عبور را وارد نماید و کد امنیتی را هم در صورت نیاز وارد نماید.

در انتخاب واحد دانشجو به دلیل بیش از تعداد مجاز واردکردن نام کاربری، سایت قفل شده است.

در صورت نمایش پیغام "بیش از تعداد مجاز" در صفحه ورود به سایت گلستان در قسمت تنظیمات/ گزینه غیرفعال صفحات دیگر را انتخاب و مجدد نام کاربری و رمز عبور را وارد نماید و کد امنیتی را هم در صورت نیاز وارد نماید.

دانشجوی ارشد ورودی جدید جهت ثبت نام غیرحضوری درسیستم گلستان درفرم ۱۴(پایش سنجش توانمندی دانشجو) پیغام "شما به ۲۲۲ سوال پاسخ نداده‌اید" نمایش داده می‌شود.

حتما از IE۱۰/۱‍۱ استفاده شود و از مرورگرهای firefox ،chrome و edge استفاده نشود و با تلفن همراه هم وارد نشود و در صورتی‌ که جواب را سایر انتخاب نموده در قسمت توضیحات، توضیحات مربوطه را وارد نماید.

دانشجوی ورودی جدید ارشد درهنگام پذیرش جهت ثبت درخواست در کمیسیون، گزینه آپلود مدارک غیر فعال است.

از طریق سایت گلستان/ قسمت پیشخوان خدمت/ گزینه درخواست بررسی مشکلات آموزشی/ گزینه درخواست جدید (اطلاعات درخواست را ثبت نماید)/ گزینه بازگشت/ آپلود مدارک (آیکن آبی رنگ کنار سطر مربوط به درخواست/ گزینه ارسال/ گزینه ایجاد/ برای ارسال تعداد بیشتر مدارک مجددا برروی ایجاد کلیک نماید، اگر گزینه ایجاد غیرفعال باشد با واحد کمیسیون (داخلی ۳۴۴۱ خانم ناصرالمعمار) تماس گرفته شود.

دانشجوی کارشناسی ورودی جدید از اتباع هستند و نمی‌توانند وارد سیستم گلستان شوند.

با اداره پذیرش تماس گرفته شود.

برنامه هفتگی دانشجوی جدید چه زمانی درسایت گلستان نمایش داده می‌شود؟

معمولا از روز کاری بعد از پذیرش حضوری دانشجو نمایش داده می‌شود.

دانشجویان به منظور بازیابی نام کاربری و رمز عبور در سایت گلستان به کدام واحد باید مراجعه نمایند؟

دانشجویان مشغول به تحصیل باید به کارشناس رشته خود در پردیس/ دانشکده مراجعه نمایند و دانشجویان فارغ‌التحصیل لازم است به ساختمان احمدی روشن، اداره دانش آموختگان مراجعه کنند.

اساتید برای اولین بار به منظور دریافت نام کاربری و رمز عبور در سایت گلستان به کدام واحد باید مراجعه نمایند؟

اساتید پژوهشی و یا آموزشی که برای اولین بار لازم است نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت نمایند، می‌توانند از طریق سایت گلستان گزارش ۳۱ که تحت دسترسی کارشناس دفتر دانشکده و مدیر گروه‌هاست استفاده نمایند.

اساتید به منظور بازیابی نام کاربری و رمز عبور در سایت گلستان به کدام واحد باید مراجعه نمایند؟

با توجه به ایجاد لینک بازیابی کلمه عبور در صفحه رود به گلستان، لازم است اساتید از منوی سیستم/ کاربران/ تنظیمات بازیابی کلمه عبور، شماره همراه خود را جهت بازیابی کلمه عبور بصورت خودکار در سیستم ثبت کنند، در صورت وجود اشکال در ارسال پیامک کد تایید، با شماره ۳۱۲۴ خانم قانع تماس بگیرند.

دانشجویان سوال‌های تخصصی مربوط به سایت گلستان را می‌توانند با کدام واحد درمیان بگذارند؟

دانشجویان با توجه به ماهیت سوال خود (آموزشی، دانشجویی، پژوهشی) لازم است به حوزه مربوط مراجعه نمایند به عنوان مثال دانشجویان مشغول به تحصیل باید به کارشناس رشته خود در پردیس/ دانشکده و دانشجویان فارغ‌التحصیل لازم است به ساختمان احمدی روشن، اداره دانش آموختگان مراجعه نمایند تا درصورت تشخیص مشکل سیستمی از سوی کارشناسان آن اداره، صرفا از طریق رئیس محترم هر اداره با کاربران ارشد سیستم گلستان در میان گذاشته شده و نتایج نهایی پس از اعلام به اداره مربوطه، به دانشجو اعلام گردد.از مراجعه حضوری یا تلفنی به واحد گلستان خودداری شود.

کارمندان سوال‌های تخصصی مربوط به سیستم گلستان را می‌توانند با کدام واحد درمیان بگذارند؟

کارمندان دانشگاه با رعایت سلسله مراتب اداری و تشخیص عدم امکان حل مسئله در بالاترین سطوح مدیریتی هر حوزه (ریاست اداره خدمات آموزشی، معاونت مدیر تحصیلات تکمیلی، ریاست آموزش‌های آزاد و مجازی، دفتر استعداد درخشان، ریاست اداره پذیرش، ریاست اداره فارغ‌التحصیلان، مدیریت رفاه دانشجویی، مدیریت خوابگاه و...)، مشکل سیستمی را از طرف همان سطح مدیریتی به کاربر ارشد سیستم گلستان در همان حوزه اعلام نمایند.

اساتید سوال‌های تخصصی مربوط به سیستم گلستان را می‌توانند با کدام واحد درمیان بگذارند؟

اساتید می‌توانند پس از طرح سوال به واحدهای ذیربط (آموزشی، پژوهشی و دانشجویی) و تشخیص مشکل سیستمی، اشکال را به واحد مربوطه اعلام تا این واحد از طریق اتوماسیون مشکل را حل و پاسخ را از همان واحد دریافت نمایند.

نحوه اعلام درخواست یا پیشنهاد جهت بررسی و اجرا در سیستم گلستان کدام است؟

تکمیل فرم "اعمال تغییرات و ارائه راهکار و..." در سیستم اتوماسیون اداری از مسیر "ورود اطلاعات/ فرم های خاص/ فرم اعمال تغییرات...." و تایید و ارسال توسط ریاست/ مدیریت واحد مربوطه.

دانشجو جهت ثبت نام غیرحضوری در سایت گلستان، مراحل ثبت نام برای دانشجو نمایش داده نمی‌شود.

حتما از IE۱۰/۱۱ استفاده شود و از مرورگرهای firefox ،chrome و edge استفاده نشود و با تلفن همراه هم وارد نشود و در صورتیکه جواب را سایر انتخاب نموده در قسمت توضیحات، توضیحات مربوطه را وارد نماید.

دانشجوی ارشد در زمان ثبت نام غیرحضوری در سایت گلستان، از دانشجو درخواست ریزنمرات کاردانی را دارد درحالی که دانشجو کارشناسی پیوسته بوده است.

دانشجو در زمان ثبت نام کنکور فیلد مربوط به کاردانی را تکمیل نموده به همین دلیل فیلد کاردانی باید توسط واحد پذیرش حذف گردد.

دانشجو زمان ثبت نام غیرحضوری جهت آپلود مدارک پیغام خطای "فرم تحصیلات قبلی باید پرشود" نمایش داده می‌شود.

یکی از مراحل پذیرش غیرحضوری اطلاعات تحصیلات قبلی دانشجو است که باید تکمیل شود.

دانشجو زمان ثبت نام غیرحضوری بعد از آپلود مدارک پیغام خطای "فیلد تحصیلات دانشگاهی درست نیست" نمایش داده می‌شود.

در مرحله بارگذاری نیز باید مدرک تحصیلی مقاطع قبلی بارگذاری شود.

دانشجو هنگام ورود به گلستان به علت اشتباه وارد کردن نام ورمزعبور پیغام "تعداد دفعات گذشته و امکان ورود به سیستم نیست" نمایش داده می‌شود.

در صفحه ورود به سیستم در سایت گلستان اگر خطای بیش از تعداد مجاز نمایش داده شد، قبل از اینکه نام کاربری و رمز را وارد کند از لینک تنظیمات (قرمز رنگ) "غیر فعال کردن صفحات دیگر" را بزند و بعد نام کاربری و رمز را وارد نماید و در صورت نیاز کد امنیتی را وارد نماید. اگر خطای نام کاربری و کلمه عبور اشتباه است نمایش داده شد با کارشناس رشته مربوطه تماس گرفته شود.

دانشجو در سایت گلستان ثبت نام مقدماتی انجام دادند برای انتخاب واحد منوی ثبت نام نمایش داده نمی‌شود.

ثبت نام مقدماتی ربطی به عدم مشاهده منوی ثبت نام ندارد و از صبح روز ثبت نام اصلی (زمان انتخاب واحد) حدود ساعت ۸ صبح منوی ثبت نام قابل مشاهده خواهد بود.

دانشجو در سایت گلستان ثبت نام مقدماتی انجام دادند برای انتخاب واحد منوی ثبت نام نمایش داده نمی‌شود.

ثبت نام مقدماتی ربطی به عدم مشاهده منوی ثبت نام ندارد و از صبح روز ثبت نام اصلی (زمان انتخاب واحد) حدود ساعت ۸ صبح منوی ثبت نام قابل مشاهده خواهد بود.

دانشجو جهت ثبت نام غیرحضوری ارشد، زمان وارد کردن تاریخ پایان کارشناسی پیغام "مقدار فیلد وضعیت پایان تحصیلات اشتباه است" نمایش داده می‌شود.

تاریخ پایان کارشناسی (روز/ ماه/ سال) حتما باید از تاریخ شروع کارشناسی دانشجو بزرگتر باشد، دانشجو حتما به این نکته توجه کند.

دانشجو زمان ثبت نام غیرحضوری، جهت آپلود مدارک، خودکار از گلستان خارج می‌شود و چندین بار مجدد امتحان کردند ولی مشکل حل نشده است.

حتما از IE۱۰/۱۱ استفاده کند و یا سیستم خود را عوض نماید و یا آنتی ویروس خود را غیرفعال نمای

برای ورود به سیستم گلستان مشکل دارم.

حتما از IE۱۰/۱۱ استفاده شود و از مرورگرهای firefox ،chrome و edge استفاده نشود و با تلفن همراه وارد نشود.

زمان ثبت نام غیرحضوری ارشد، در برگه پرینت نهایی خطای تکمیل نشدن اطلاعات فرزندان داده شده است.

تعداد فرزندان در مرحله اول یا دوم اصلاح شود.

جهت ثبت نام غیرحضوری ارشد، امکان آپلود مدارک نیست.

حتما از IE۱۰/۱۱ استفاده شود و از مرورگرهای firefox ،chrome و edge استفاده نشود و با تلفن همراه وارد نشود و یا با سیستم دیگر نیز امتحان شود.