لینک های ضروری
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی | حوزه معاونت | امور آموزشی | اطلاع‌رسانی | اطلاعیه‌ها
اطلاعیه-اطلاعیه برگزاری دروس عملی (آزمایشگاهی و کارگاهی)
با توجه به شرایط موجود، به ویژه مسئله افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا در هفته های اخیر و ضرورت حفظ سلامتی دانشجویان و اساتید گرامی، سیاست اصلی دانشگاه، استفاده حداکثری از امکانات آموزش مجازی برای برگزاری دروس عملی (آزمایشگاهی و کارگاهی) است و بر این اساس، برنامه ریزی لازم برای برگزاری این دروس به صورت مجازی به عمل آمده است که در ادامه موضوعات مورد نظر و همچنین ذیل این اطلاعیه برنامه هفتگی دروس عملی ارسالی توسط دانشکده ها اعلام می گردد.
[25 تير]   [228 بازدید]
اطلاعیه-برگزاری مجدد برخی از امتحانات پایان ترم دروس عمومی دانشگاه
با توجه به مشکلات پیش آمده در امتحانات دروس عمومی روز دوشنبه 9 تیرماه، امتحان مجدد این دروس در تاریخ دوشنبه 23 تیرماه 99 تکرار می شود. شرکت در امتحانات به صورت اختیاری بوده و تمام دانشجویان این دروس می توانند دوباره در امتحان شرکت کنند. اما اگر دانشجویان در امتحان مجدد شرکت کردند فقط نمره امتحان دوم ملاک ارزیابی قرار می گیرد و به هیچ عنوان نمره اولی برای آنها لحاظ نمی گردد.
[16 تير]   [589 بازدید]
اطلاعیه-اطلاعیه شماره 2 برگزاری امتحانات مجازی دانشگاه یزد
با تشکر از دانشجویانی که در زمان اعلام شده در اطلاعیه شماره 1 فرم تعهدنامه دانشجویی را ارسال کردند، فرصتی فراهم شده تا دانشجویانی که موفق به بارگذاری فرم مربوطه نشدند، حداکثر تا زمان شروع امتحانات خود، نسبت به ارسال این فرم اقدام کنند.
[6 تير]   [3753 بازدید]
اطلاعیه‌های آموزشی-سامیاد امتحان
لینک دسترسی به سامیاد امتحان
[4 تير]   [8119 بازدید]
اطلاعیه-اطلاعیه ثبت نام مقدماتی نیمسال اول 1400-1399
ثبت نام مقدماتی نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 از 24 خردادماه 99 شروع خواهد شد و تا 6 تیرماه 99 ادامه خواهد داشت.
[18 خرداد]   [1579 بازدید]
اطلاعیه-زمان ثبت نام مقدماتی ترم آینده به تعویق افتاد
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد اعلام کرد، زمان ثبت نام مقدماتی نیمسال آینده تحصیلی به تعویق افتاده است و زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد. طبق تقویم آموزشی دانشگاه قرار بود ثبت‌نام مقدماتی دانشجویان از روز دهم خردادماه آغاز شود.
[11 خرداد]   [1216 بازدید]