دسترسی سریع
معرفی طرح جامع ارتقاء کیفیت آموزش
دانشگاه یزد به عنوان یکی از دانشگاه‌های پیشرو در مسیر اعتلای آموزش عالی کشور همواره سعی کرده است به حوزه "آموزش" به عنوان مهم‌ترین رکن توسعه و پیشرفت کشور و یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های دانشگاه، نگاه ویژه‌ای داشته باشد. در این چارچوب، علیرغم تمام محدودیت‌ها، سعی شده است با بهره‌گیری از تجارب و توانمندی‌های حرفه‌ای اعضای هیات علمی مجرب، جوان‌‌‌‌گرایی و جذب نخبگان جوان را مدنظر قرار داده و ضمن حفظ استانداردهای آموزشی، گام‌های موثری در راستای ارتقاء کیفیت آموزش برداشته شود. در همین راستا و با هدف ساماندهی به اقدامات مختلف مورد نظر، طراحی و اجرای یک طرح جامع برای ارتقاء کیفیت آموزش از خردادماه ۱۳۹۹ در دستور کار معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد قرار گرفت. با توجه به درهم تنیدگی امور آموزشی دانشگاه با امور پژوهشی، فرهنگی، دانشجویی و مالی - اداری، این طرح با مشارکت کلیه واحدهای دانشگاه اجرا می‌شود. امید است با اجرای مناسب این طرح، دانشگاه یزد ضمن انجام رسالت و مسئولیت اجتماعی خود در حوزه آموزش، به جایگاه ممتازی که شایسته آن است، دست یابد.

 

  اخبار [ بایگانی ]
خبر-دانشگاه یزد در کنکور سراسری امسال دانشجوی بورسیه شغلی می‌پذیرد
12 مرداد1401
دانشگاه یزد در کنکور سراسری امسال دانشجوی بورسیه شغلی می پذیرد با حمایت استاندار یزد و همراهی اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و تجارت و دفتر نخبگان و نیز با مساعدت صنایع استان، دانشگاه یزد برای اولین بار در کشور تعدادی از داوطلبان کنکور سراسری را در رشته های فنی، علوم انسانی و اجتماعی و علوم پایه در قالب طرح بورسیه شغلی در صنعت جذب می‌کند. 
اخبار طرح جامع ارتقاء کیفیت آموزش-ایجاد بستر مناسب جهت اجرایی شدن راهکار تدوین طرح درس و برقراری امکان بارگذاری آن در سامانه گلستان و در دسترس قرار گرفتن در صفحه شخصی اساتید
27 اسفند1400
اولین مصوبه از مصوبات طرح جامع ارتقاء کیفیت آموزش که به موضوع طرح درس اختصاص داشت، وارد مراحله اجرایی خود شد و طرح درس، به عنوان ابزاری کارآمد در زمینه آموزش، در خدمت افزایش کیفیت نظام آموزشی دانشگاه یزد قرار گرفت.  
اخبار طرح جامع ارتقاء کیفیت آموزش-ارائه گزارش کلی از روند اجرای طرح و همفکری برای پیشبرد موثر آن در نهمین نشست کارگروه راهبری و نظارت طرح
27 اسفند1400
در نهمین نشست کارگروه راهبری و نظارت طرح جامع ارتقاء کیفیت آموزش دانشگاه یزد، ضمن ارائه گزارشی به اعضای جدید کارگروه در خصوص تاریخچه طرح و روند طراحی و اجرای آن، موضوع توسعه فعالیت‌ها در چهارچوب طرح، مورد بحث و همفکری قرار گرفت. 
اخبار طرح جامع ارتقاء کیفیت آموزش-همفکری برای توسعه فعالیت‌ها در چهارچوب طرح جامع ارتقاء کیفیت آموزش در هشتمین نشست کارگروه راهبری و نظارت طرح
17 بهمن1400
در هشتمین نشست کارگروه راهبری و نظارت طرح جامع ارتقاء کیفیت آموزش دانشگاه یزد، موضوع توسعه فعالیت‌ها در چهارچوب طرح جامع ارتقاء کیفیت آموزش، مورد بحث قرار گرفت و تعدادی از فعالیت‌های پیشنهادشده در طرح، جهت شروع فاز اجرایی آنها انتخاب شدند. 

 

  اطلاعیه‌ها [ بایگانی ]