دسترسی سریع
  معرفی مرکز استعدادهای درخشان
مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد - که در سال ۱۳۸۵ به‌ عنوان یکی از حوزه‌های معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به‌ طور رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است - در رهگذر چشم‌انداز بیست ساله کشور سعی دارد در حد توان شرایط و تمهیدات مناسبی برای مخاطبین خود فراهم نماید. این مخاطبین عبارتند از افرادی که توانسته‌اند با سعی و کوشش فراوان و استفاده بهتر از منابع و فرصت‌های خدادادی در یک گرایش و رشته مشخص از بین جامعه آماری محدود مراتب و درجات بهتری را نسبت به سایرین کسب نمایند.
  رئیس مرکز استعدادهای درخشان

زلفا زینل‌پور یزدی
دانشیار
دانشکده مهندسی برق - بخش مخابرات
 31232387 - ۳۱۲۳۲۵۴۶
 zeinalpour [at] yazd.ac.ir
  اخبار [ بایگانی ]
خبر-بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی در دانشگاه یزد برگزار شد
3 مرداد1400
مرحله اول (منطقه‌ای) بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی در حالی روز جمعه اول مردادماه سال جاری همزمان با سراسر کشور به میزبانی دانشگاه یزد برگزار شد که به علت شرایط وضعیت قرمز کرونایی در استان، حدود 30 درصد شرکت کنندگان در این آزمون غایب بودند. 
خبر-اعطای تسهیلات به دانش‌آموختگان برتر دانشگاه‌ها برای ادامه تحصیل در دوره دکتری
23 خرداد1400
شرایط اعطای تسهیلات به دانش‌آموختگان برتر دانشگاه‌ها برای ادامه تحصیل در دوره دکتری تخصصی در سال تحصیلی 1401-1400 در قالب طرح جایزه شهید احدی از سوی بنیاد ملی نخبگان کشور اعلام شد. 
خبر-درخشش 6 دانشجوی دانشگاه یزد در المپیاد علمی دانشجویی کشور
17 خرداد1400
با اعلام نتایج مرحله نهایی بیست و پنجمین المپیاد علمی-دانشجویی کشور، شش نفر از دانشجویان دانشگاه یزد در لیست پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفتند.