دسترسی سریع
  معرفی مرکز استعدادهای درخشان
مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد - که در سال ۱۳۸۵ به‌ عنوان یکی از حوزه‌های معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به‌ طور رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است - در رهگذر چشم‌انداز بیست ساله کشور سعی دارد در حد توان شرایط و تمهیدات مناسبی برای مخاطبین خود فراهم نماید. این مخاطبین عبارتند از افرادی که توانسته‌اند با سعی و کوشش فراوان و استفاده بهتر از منابع و فرصت‌های خدادادی در یک گرایش و رشته مشخص از بین جامعه آماری محدود مراتب و درجات بهتری را نسبت به سایرین کسب نمایند.
  رئیس مرکز استعدادهای درخشان

زلفا زینل‌پور یزدی
دانشیار
دانشکده مهندسی برق - بخش مخابرات
 31232387 - ۳۱۲۳4485
 zeinalpour [at] yazd.ac.ir
  اخبار [ بایگانی ]
خبر-اسامی دانشجویان ممتاز دانشگاه یزد در مقطع کارشناسی
21 مهر1400
اسامی 2 درصد برتر دانشجویان هررشته در سال تحصیلی 1399-1400 و اسامی 5 درصد برتر هررشته تا پایان سال تحصیلی فوق از سوی مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد اعلام شد. 
خبر-موفقیت دانشجویان دانشگاه یزد در کسب رتبه‌های برتر در مرحله اول بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور
3 شهریور1400
25 نفر از دانشجویان دانشگاه یزد با درخششی چشمگیر از مرحله اول بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی گذشتند و به مرحله نهایی راه یافتند. 
خبر-به من بگو کجا
12 مرداد1400
همایش مجازی انتخاب رشته خردمندانه با عنوان"به من بگو کجا" ویژه دانش‌آموزان متقاضی ورود به دانشگاه‌ها عصر روز گذشته از سوی مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد با همکاری روابط عمومی این دانشگاه برگزار شد. 
خبر-بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی در دانشگاه یزد برگزار شد
3 مرداد1400
مرحله اول (منطقه‌ای) بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی در حالی روز جمعه اول مردادماه سال جاری همزمان با سراسر کشور به میزبانی دانشگاه یزد برگزار شد که به علت شرایط وضعیت قرمز کرونایی در استان، حدود 30 درصد شرکت کنندگان در این آزمون غایب بودند.