دسترسی سریع
  معرفی مرکز استعدادهای درخشان
مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد - که در سال ۱۳۸۵ به‌ عنوان یکی از حوزه‌های معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به‌ طور رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است - در رهگذر چشم‌انداز بیست ساله کشور سعی دارد در حد توان شرایط و تمهیدات مناسبی برای مخاطبین خود فراهم نماید. این مخاطبین عبارتند از افرادی که توانسته‌اند با سعی و کوشش فراوان و استفاده بهتر از منابع و فرصت‌های خدادادی در یک گرایش و رشته مشخص از بین جامعه آماری محدود مراتب و درجات بهتری را نسبت به سایرین کسب نمایند.
  رئیس مرکز استعدادهای درخشان

رضا دهقان
دانشیار
دانشکده مهندسی معدن و متالورژی - بخش استخراج
 31232596 - 31234486
 rdehghans [at] yazd.ac.ir
  اخبار [ بایگانی ]
خبر-برگزاری آزمون مرحله اول بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی (مرحله منطقه‌ای) در دانشگاه یزد
1 اردیبهشت1403
آزمون مرحله اول بیست و نهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ با برنامه ریزی و نظارت مرکز استعداد‌های درخشان دانشگاه یزد با حضور حدود ۱۰۰ دانشجو، در روز جمعه ۳۱ فروردین‌ماه در دانشگاه یزد برگزار شد.  
خبر-اسامی ۵۱ دانشجوی برگزیده طرح شهراد در سال تحصیلی جاری اعلام شد
25 بهمن1402
اسامی ۵۱ نفر از برگزیدگان طرح شهراد سال تحصیلی 1403-1402 دانشگاه یزد از سوی مرکز استعدادهای درخشان این دانشگاه منتشر شد. 
خبر-تجلیل از دانشجویان برتر المپیادی دانشگاه یزد با طعم شب یلدا
29 آذر1402
مراسم تجلیل از برگزیدگان المپیاد علمی دانشجویی و دانشجویان برگزیده در دانشگاه یزد به همراه جشن یلدا شامگاه گذشته با حضور جمع کثیری از دانشجویان، مسئولان و اعضای هیات علمی در سالن آمفی‌تئاتر این دانشگاه برگزار شد. 
خبر-اسامی دانشجویان ممتاز دانشگاه یزد در مقطع کارشناسی اعلام شد
29 آذر1402
گروه استعدادهای درخشان دانشگاه یزد، اسامی دانشجویان ۲ درصد برتر هر رشته در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ و همچنین اسامی دانشجویان ۵ درصد برتر هر ورودی تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ را اعلام کرد.