دسترسی سریع
  معرفی مرکز استعدادهای درخشان
مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد - که در سال ۱۳۸۵ به‌ عنوان یکی از حوزه‌های معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی به‌ طور رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است - در رهگذر چشم‌انداز بیست ساله کشور سعی دارد در حد توان شرایط و تمهیدات مناسبی برای مخاطبین خود فراهم نماید. این مخاطبین عبارتند از افرادی که توانسته‌اند با سعی و کوشش فراوان و استفاده بهتر از منابع و فرصت‌های خدادادی در یک گرایش و رشته مشخص از بین جامعه آماری محدود مراتب و درجات بهتری را نسبت به سایرین کسب نمایند.
  رئیس مرکز استعدادهای درخشان

زلفا زینل‌پور یزدی
دانشیار
دانشکده مهندسی برق - بخش مخابرات
 31232387 - ۳۱۲۳4485
 zeinalpour [at] yazd.ac.ir
  اخبار [ بایگانی ]
خبر-کنکور
9 تیر1401
استاندار یزد به همراه رییس دانشگاه یزد، مدیرکل آموزش و پرورش استان تنی چند از مسئولان ارشد استان و دانشگاه یزد صبح امروز پنجشنبه نهم تیرماه از مکان های برگزاری آزمون سراسری در دانشگاه یزد بازدید کردند. 
خبر-دانشجویان مستعد دانشگاه یزد در طرح شهید وزوایی ثبت نام کنند
20 خرداد1401
رییس گروه استعدادهای درخشان دانشگاه یزد از دانشجویان و دانش آموختگان حائز شرایط ممتازی که در مهرماه سال جاری در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به عنوان دانشجوی نوورود مشغول به تحصیل خواهند شد، خواست تا 15 تیرماه امسال در طرح شهید وزوایی ثبت نام کنند. 
اخبار مرکز استعدادهای درخشان-بازدید خسارت سیل - جوکار
24 اردیبهشت1401
آزمون مرحله اول بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی با نظارت مرکز استعداد‌های درخشان دانشگاه یزد با حضور 90 دانشجو، صبح روز جمعه بیست و سوم اردیبهشت‌ماه سال‌جاری در محل سالن‌های پردیس علوم برگزار شد. 
خبر-بازدید خسارت سیل - جوکار
23 اردیبهشت1401
دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی صبح امروز جمعه 23 اردیبهشت ماه از اماکن آسیب دیده دانشگاه در سیلاب اخیر بازدید کرد.