لینک های ضروری
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی | حوزه معاونت | مرکز استعدادهای درخشان | اطلاع‌رسانی | اطلاعیه‌ها
اطلاعیه-تمدید زمان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد
احتراماً به استحضار می رساند که زمان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد تا روز جمعه 17 اسفند 97 تمدید گردید.
[11 اسفند]   [768 بازدید]
اطلاعیه-فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان  در مقطع دکترا نیمسال اول سال تحصیلی ( 99-98)
فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع دکترا در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از سوی مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد صادر شد.
[26 بهمن]   [3743 بازدید]
اطلاعیه-فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۹۹-۹۸
فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از سوی مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد صادر شد.
[26 بهمن]   [2821 بازدید]
اطلاعیه‌های مرکز استعدادهای درخشان-لیست اسامی دانشجویان مشمول جوایز آیین نامه توانمندی دانشجویان ممتاز
لیست اسامی دانشجویان مشمول جوایز آیین‌نامه توانمندسازی دانشجویان ممتاز دانشگاه یزد که در سامانه شهراد ثبت نام کرده بودند به شرح ذیل است.
[16 بهمن]   [1305 بازدید]
اطلاعیه‌های مرکز استعدادهای درخشان-قابل توجه دانشجویانی که موفق به کسب رتبه اول در بین دانشجویان هم‌رشته و هم‌ورودی خود در نیمسال  اول و دوم سال تصیلی ۹۷-۹۶ شدند
به اطلاع دانشجویانی که بر اساس "بند ب دستور عمل تقدیر از دانشجویان ممتاز هر سال تحصیلی دانشگاه" موفق به کسب رتبه اول در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود در دو نیمسال اول و دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۷ شده‌اند می‌رساند که به رسم یادبود لوح سپاس همراه با هدیه‌ای از طرف مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه تدارک دیده شده است که خواهشمند است برای تحویل با در دست داشتن کارت دانشجویی از ۹۷/۱۰/۲۹ تا ۹۷/۱۱/۱۵ در ساعت اداری به آن مرکز واقع در ساختمان احمدی روشن مراجعه کنند.
[26 دي]   [1279 بازدید]