لینک های ضروری
اطلاعیه-فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان  در مقطع دکترا نیمسال اول سال تحصیلی ( 99-98)
فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع دکترا در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از سوی مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد صادر شد.
[26 بهمن]   [897 بازدید]
اطلاعیه-فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۹۹-۹۸
فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از سوی مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد صادر شد.
[26 بهمن]   [1037 بازدید]
اطلاعیه‌های مرکز استعدادهای درخشان-لیست اسامی دانشجویان مشمول جوایز آیین نامه توانمندی دانشجویان ممتاز
لیست اسامی دانشجویان مشمول جوایز آیین‌نامه توانمندسازی دانشجویان ممتاز دانشگاه یزد که در سامانه شهراد ثبت نام کرده بودند به شرح ذیل است.
[16 بهمن]   [742 بازدید]
اطلاعیه‌های مرکز استعدادهای درخشان-قابل توجه دانشجویانی که موفق به کسب رتبه اول در بین دانشجویان هم‌رشته و هم‌ورودی خود در نیمسال  اول و دوم سال تصیلی ۹۷-۹۶ شدند
به اطلاع دانشجویانی که بر اساس "بند ب دستور عمل تقدیر از دانشجویان ممتاز هر سال تحصیلی دانشگاه" موفق به کسب رتبه اول در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود در دو نیمسال اول و دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۷ شده‌اند می‌رساند که به رسم یادبود لوح سپاس همراه با هدیه‌ای از طرف مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه تدارک دیده شده است که خواهشمند است برای تحویل با در دست داشتن کارت دانشجویی از ۹۷/۱۰/۲۹ تا ۹۷/۱۱/۱۵ در ساعت اداری به آن مرکز واقع در ساختمان احمدی روشن مراجعه کنند.
[26 دي]   [918 بازدید]
اطلاعیه‌های مرکز استعدادهای درخشان-اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان برتر دانشگاه یزد
مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد بر اساس شیوه‌نامه "توانمندسازی دانشجویان ممتاز دانشگاه" تسهیلات ویژه‌ای در قالب سه جایزه آموزش و فناوری، پژوهش و فرهنگ شامل موارد متعددی از قبیل راتبه دانشجویی، اعتبار آموزش‌‌یاری، اعتبار پژوهش‌یاری، اعتبار توان‌مندی آموزشی، اعتبار ارتباطات علمی، اعتبار توان‌مندی کارآفرینی و ... به دانشجویان ممتاز دانشگاه اعطا می‌کند.
[2 آبان]   [2591 بازدید]
اطلاعیه‌های مرکز استعدادهای درخشان-جذب نخبگان و دانش‌آموختگان برتر دانشگاه در صداوسیما به صورت طرح خدمت سربازی
صداوسیمای مرکز یزد در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیازهای نیروی انسانی متخصص با اولویت مشاغل فنی از بین نخبگان و دانش‌آموختگان برتر دانشگاه به صورت طرح خدمت سربازی (امریه) نیرو با عناوین شغلی زیر جذب نماید.
[11 مهر]   [586 بازدید]
اطلاعیه‌های مرکز استعدادهای درخشان-پذیرش بدون آزمون در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد سهمیه استعدادهای درخشان سال تحصیلی ۹۸- ۹۷
اداره استعدادهای درخشان دانشگاه یزد، فراخوان پذیرش بدون آزمون در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد را بدین شرح اعلام نموده است:
[11 مهر]   [552 بازدید]