دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت اداری و مالی | اطلاع‌رسانی | اخبار
خبر-تجلیل از بازنشستگان
به همت اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه
به همت اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه، مراسم تجلیل از اعضای هیأت علمی و کارمندانی که در بازه زمانی اسفندماه 1399 تا آبان ماه 1401 به افتخار بازنشستگی نایل شده اند، شامگاه چهارشنبه 18 آبان ماه جاری با حضور خانواده های آنان در تالار دکتر جلیل شاهی برگزار شد.
[26 آبان1401]   [1909 بازدید]
خبر-دانشگاه یزد امسال سه مقام برتر را در جشنواره شهید رجایی از آن خود کرد
امسال برای اولین بار در سه محور مختلف
دانشگاه یزد امسال در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب سه مقام برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی ابلاغی سازمان اداری و استخدامی کشور و مدیر برتر استانی شد.
[14 مهر1401]   [882 بازدید]
خبر-آماده سازی فضاهای مختلف آموزشی، فرهنگی و رفاهی دانشگاه یزد برای آغاز یک سال تحصیلی خاص
27 شهریور ماه، کلیه کلاس های آموزشی به صورت حضوری تشکیل می شود
در حالی که فرایند ثبت نام از دانشجویان نوورود دانشگاه یزد همچنان ادامه دارد، مسئولان و عوامل اجرایی در واحدهای مختلف این دانشگاه در تلاشند تا فضاهای مختلف آموزشی، فرهنگی و رفاهی را برای آغاز یک سال تحصیلی خاص آماده کنند.
[19 شهریور1401]   [1046 بازدید]
خبر-تأکید رییس دانشگاه یزد بر نقش مهم و محوری کارمندان در پیشبرد اهداف آموزش عالی کشور
به مناسبت روز کارمند
رییس دانشگاه یزد با صدور پیامی هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و با تأکید بر نقش مهم و محوری کارمندان دانشگاه در پیشبرد اهداف مهم و اساسی آموزش عالی در کشور، فرارسیدن روز کارمند را فرصت ذی قیمتی برای ارج نهادن به تلاش های این قشر خدوم و زحمتکش توصیف کرد.
[4 شهریور1401]   [472 بازدید]
خبر-اقدامات بموقع ستاد مدیریت بحران دانشگاه یزد بخش عمده ای از حجم ورودی سیلاب اخیر را مهار کرد
گزارش تصویری
در پی هشدارهای اخیر سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارندگی های شدید در شهر یزد و وقوع سیلاب، ستاد مدیریت بحران دانشگاه یزد پیش بینی ها و اقدامات لازم را با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کسب شده در حادثه ورود سیلاب به دانشگاه در اردیبهشت ماه گذشته، در دستور کار خود قرار داد.
[8 مرداد1401]   [1848 بازدید]
خبر-کلیه بخش‌های اداری و آموزشی دانشگاه یزد از یکم تا نوزدهم مردادماه امسال تعطیل است
بر اساس مصوبه هیأت رییسه
هیأت رییسه دانشگاه یزد در نشست اخیر خود با تعطیلی کامل تمامی بخش‌های اداری و آموزشی این دانشگاه از اول تا نوزدهم مردادماه موافقت کرد.
[24 تیر1401]   [1870 بازدید]
خبر-استاد نمونه
در سالروز شهادت استاد شهید دکتر مصطفی چمران
مراسم بزرگداشت مقام استاد و قدردانی از 10 نفر استاد نمونه دانشگاه یزد صبح امروز سه شنبه 31 خردادماه مصادف با سالروز شهادت استاد شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید، در تالار فرهنگ دانشگاه یزد برگزار شد.
[31 خرداد1401]   [2508 بازدید]
خبر-کلاس آموزش - کارمندان
عضو هیأت علمی جمعیت شناسی دانشگاه یزد
کارمندان دانشگاه یزد روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هشتم و دهم خردادماه جاری با شرکت در یک دوره آموزشی با عنوان «جمعیت ایران از نگاه آمار»، با تحولات حجم و ساختار سنی جمعیت در کشور ایران آشنا شدند.
[16 خرداد1401]   [1243 بازدید]
اخبار امور دانشجویان شاهد و ایثارگر-دهقان - ایثارگران
در نخستین همایش ملی تجلیل از معلمان، استادان و همیاران طرح شاهد
در نخستین همایش ملی تجلیل از معلمان، استادان و همیاران طرح شاهد کشور، از محمدحسین دهقانی اشکذری مسوول طرح استاد مشاور و کانون علمی و فرهنگی ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه یزد به عنوان همیار برگزیده طرح شاهد استان با اهداء لوح تقدیری تجلیل شد.
[21 اردیبهشت1401]   [608 بازدید]
خبر-معاون اداری و مالی دانشگاه یزد منصوب شد
با قدردانی از خدمات دکتر مروّتی
سرپرست دانشگاه یزد با قدردانی از خدمات دکتر علی مروّتی در مدّت تصدّی معاونت اداری و مالی دانشگاه، طی ابلاغی دکتر سیّد محمّد طباطبایی‌نسب، دانشیار دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری را به این سمت منصوب کرد.
[14 دی1400]   [1711 بازدید]