دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت اداری و مالی | اطلاع‌رسانی | اخبار
خبر-معاون اداری و مالی دانشگاه یزد منصوب شد
با قدردانی از خدمات دکتر مروّتی
سرپرست دانشگاه یزد با قدردانی از خدمات دکتر علی مروّتی در مدّت تصدّی معاونت اداری و مالی دانشگاه، طی ابلاغی دکتر سیّد محمّد طباطبایی‌نسب، دانشیار دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری را به این سمت منصوب کرد.
[14 دی1400]   [1527 بازدید]
خبر-گزارش عملکرد اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد در شش ماهه اول سال 1400
همراه با گزارش تصویری از تغییرات و تعمیرات مهمانسرای تهران ارایه شد:
گزارش عملکرد اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد در شش ماهه اول سال 1400 به همراه گزارش تصویری از تغییرات و تعمیرات مهمانسرای تهران از سوی این اداره برای اطلاع اعضای هیات علمی و کارکنان این دانشگاه منتشر شد.
[18 آبان1400]   [897 بازدید]
خبر-تجلیل از نیروهای امریه و نخبه‌های وظیفه دانشگاه یزد
به مناسبت روز سرباز
به مناسبت نامگذاری دومین روز از هفته دفاع مقدس به نام روز سرباز، صبح امروز از سوی معاونت اداری و مالی دانشگاه یزد از نیروهای امریه و نخبه‌های وظیفه مشغول به خدمت در این دانشگاه با اهدای لوح تقدیری تجلیل و قدردانی شد.
[11 مهر1400]   [1114 بازدید]
خبر-اولین نشست کارگروه ورزشی کارکنان دانشگاه یزد برگزار شد
به منظور سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و ایجاد شرایط مناسب و هماهنگی فعالیت‌های ورزشی کارکنان دانشگاه یزد
به منظور سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و ایجاد شرایط مناسب و هماهنگی فعالیت‌های ورزشی کارکنان دانشگاه یزد اولین نشست کارگروه ورزشی اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی صبح روز گذشته در سالن شهید صدوقی دانشگاه یزد برگزار شد.
[9 خرداد1400]   [519 بازدید]
خبر-گزارشی از اقدامات اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد
به مناسبت روز منابع انسانی منتشر شد
رییس اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت 25 فروردین ماه، روز منابع انسانی، گزارشی از اقدامات انجام گرفته و در دست اقدام در این اداره را منتشر کرد.
[25 فروردین1400]   [944 بازدید]
خبر-با ارتقای رتبه 12 نفر از اعضای غیرهیأت علمی دانشگاه موافقت شد
در جلسات هیأت اجرایی دانشگاه در شش ماهه دوم سال 99
مدیر امور اداری و دبیر هیأت اجرایی دانشگاه یزد از موافقت این هیأت با ارتقای رتبه 12 نفر از اعضای غیر هیأت علمی این دانشگاه در شش‌ماهه دوم سال جاری خبر داد.
[27 اسفند1399]   [973 بازدید]
خبر-مسئولیت‌های جدید معاون اداری مالی و مدیر امور اداری دانشگاه در حوزه اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و منطقه 6 کشور
با صدور ابلاغ‌های جداگانه صورت گرفت
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی این وزارتخانه با صدور ابلاغ‌های جداگانه‌ای، مسئولیت‌های جدیدی را به معاون اداری مالی و مدیر امور اداری دانشگاه یزد واگذار کردند.
[12 اسفند1399]   [733 بازدید]
خبر-آموزش مجازی کارکنان دانشگاه یزد در ردیف 5 ایده برتر دانشگاه‌های کشور
در هشتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه انسانی در عصر کرونا معرفی شد
در هشتمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه انسانی در عصر کرونا به منظور شناسایی و تجلیل از تجارب برتر دانشگاه ها در حوزه توسعه سرمایه انسانی از ایده و تجربه دانشگاه یزد در زمینه " آموزش مجازی کارکنان در ایام همه‌گیری کرونا" به عنوان یکی از پنج ایده برتر دانشگاه‌ها معرفی شد.
[3 اسفند1399]   [995 بازدید]
خبر-روز
با حضور هیأت رییسه دانشگاه
به مناسبت زادروزحضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن، گردهمایی بانوان شاغل در دانشگاه یزد صبح امروز با حضور هیأت رییسه دانشگاه در صحن دانشجو برگزار شد.
[18 بهمن1399]   [1284 بازدید]
خبر-انتصاب رییس دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری و چند مسئول دیگر در دانشگاه یزد
با صدور ابلاغ‌های جداگانه انجام شد
در دو هفته اخیر با صدور ابلاغ‌های جداگانه‌ای از سوی رییس و معاونان پژوهش و فناوری و اداری- مالی دانشگاه و رییس پردیس فنی و مهندسی، چند تن از مسئولان این دانشگاه منصوب و ابقا شدند.
[13 بهمن1399]   [2319 بازدید]