دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت پژوهش و فناوری | اطلاع‌رسانی | اخبار
خبر-برخی از جوایز و امتیازات برگزیدگان جشنواره هفته پژوهش به تصویب رسید
برطبق مصوبات شورای هماهنگی مراسم هفته پژوهش:
سه شنبه، چهارم آذرماه، پنجمین نشست هماهنگی برنامه های هفته پژوهش و فناوری استان مجازی برگزار شد و اختصاص دو امتیاز جدید ویژه برای برگزیدگان جشنواره از مصوبات آن بود.
[5 آذر]   [183 بازدید]
خبر-ساخت دستگاه آب شیرین‌کن خورشیدی در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه یزد
تامین آب شیرین یکی از ضروریات روز استان یزد:
پروژه طراحی و ساخت آب شیرین کن خورشیدی روز سه شنبه بیست وهفتم آبان ماه جاری در دانشگاه یزد با موفقیت آزمایش شد و تیم تحقیقاتی دانشکده مهندسی مکانیک این دانشگاه موفق به تولید آب شیرین با استفاده از انرژی تابشی خورشید شدند.
[28 آبان]   [522 بازدید]
خبر-زنگ آغاز هفته پژوهش، مجازی نواخته می شود
در چهارمین نشست مصوب شد:
در چهارمین نشست مجازی ستاد هماهنگی برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان، مصوب شد تا همزمان با آغاز هفته پژوهش در تاریخ 15 آذرماه، مراسم به صدا درآمدن زنگ هفته پژوهش با حضور مسئولان استانی به صورت غیر حضوری برگزار شود.
[28 آبان]   [155 بازدید]
خبر-نمایشگاه فن ‏بازار استان امسال مجازی برگزار می شود
بنا بر مصوبه شورای هماهنگی برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری:
سومین نشست هماهنگی برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان با محوریت برگزاری مجازی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری(فن بازار)، صبح روز سه شنبه، 20 آبان ماه به صورت مجازی تشکیل جلسه داد.
[21 آبان]   [192 بازدید]
خبر-نشست هماهنگی مسئولان پژوهشی دانشگاه‏‌ها و مراکز پژوهشی استان برگزارشد
با هدف برنامه‌‏ریزی‌ گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری:
مفاد آیین‌نامه جشنواره برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان که در کمیته علمی جشنواره مصوب شده بود، طی جلسه‌‏ای با حضور معاونان و مسئولان پژوهشی دانشگاه‏‌ها و مراکز پژوهشی استان تشریح شد.
[19 آبان]   [166 بازدید]
خبر-استفاده از ایده‏های نوآورانه و فضای مجازی تا تنوع سبد جوایز به برگزیدگان جشنواره
در نشست هماهنگی برنامه‌‏های هفته پژوهش عنوان شد:
نشست هماهنگی برنامه‏ های هفته پژوهش و فناوری استان با حضور مسئولان و نمایندگانی از دانشگاه یزد، استانداری، شهرداری یزد، سازمان مدیریت و برنامه‏‌ریزی، پارک علم و فناوری، آموزش و پرورش، صدا و سیما، بنیاد نخبگان و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یزد به صورت مجازی، صبح روز چهارشنبه 14 آبان ماه برگزار شد.
[15 آبان]   [329 بازدید]
خبر-آیین نامه جشنواره برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان تغییر یافت
باهدف اثربخشی پژوهش در جامعه و صنعت:
در دومین جلسه کمیته علمی جشنواره برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان، فرم های ارزیابی برگزیدگان جشنواره پژوهش و فناوری سال 1399 مورد بازبینی قرار گرفت تا میزان اثربخشی فعالیت های پژوهشی در ارتباط با جامعه و صنعت به عنوان یکی از معیار های ارزیابی پژوهشگران و فناوران برتر به کار گرفته شود.
[13 آبان]   [290 بازدید]
خبر-شورای سیاستگذاری هفته پژوهش استان یزد در سایه کرونا آغاز به کار کرد
هفتم آبان ماه:
نخستین جلسه مشورتی شورای سیاستگذاری ستاد هفته پژوهش و فناوری استان به ریاست استاندار یزد، صبح روز چهارشنبه هفتم آبان ماه با حضور اعضا و با تشریح دستورعمل برگزاری هفته پژوهش و فناوری به صورت ویدیو کنفرانس آغاز به کار کرد.
[7 آبان]   [295 بازدید]
خبر-انتخاب استاد دانشکده علوم ریاضی به عنوان استاد ممتاز دانشگاه یزد
رئیس دانشگاه یزد در پیامی این موفقیت را تبریک گفت
شورای انتخاب استاد ممتاز دانشگاه یزد در تاریخ سوم آبان ماه 1399 دکتر بیژن دواز عضو هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی، را به عنوان اولین استاد ممتاز این دانشگاه انتخاب و معرفی کرد.
[5 آبان]   [1410 بازدید]
خبر-معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شعار سال اعلام کرد
پژوهش اثربخش در جامعه و صنعت
با شروع سال تحصیلی جدید معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه در گزارشی ضمن بیان مهمترین فعالیت‌ها و دستاوردهای مرتبط با حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه یزد در بازه زمانی اول مهر 1398 تا پایان شهریور 1399، شعار امسال این حوزه را "پژوهش اثر بخش در جامعه و صنعت" اعلام کرد.
[7 مهر]   [648 بازدید]