دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت دانشجویی | حوزه معاونت | اداره تربیت بدنی | اطلاع‌رسانی | اطلاعیه‌ها
اطلاعیه-اطلاعیه ورزشی انتخابی پانزدهمین المپیاد ورزشی 1401
با توجه به برگزاری مسابقات قهرمانی منطقه6 ورزش دانشگاه های کشور و انتخابی المپیاد ورزشی دانشجویان کشور، از دانشجویان ورزشکار دانشگاه یزد که در سطح قهرمانی در رشته های زیر فعالیت دارند دعوت می شود در اسرع وقت نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی و رزومه ورزشی خود را به کارشناسان اداره تربیت بدنی دانشگاه از طریق پیامک و یا واتساپ اعلام نمایند.
[20 فروردین1401]   [1699 بازدید]
اطلاعیه-جشنواره ورزش همگانی کارمندان و استادان دانشگاه یزد - پاییز 1400
اداره تربیت بدنی دانشگاه در نظر دارد در راستای ارتقای سطح سلامت جسمی، روحی و روانی و گسترش فرهنگ ورزش در میان کارکنان دانشگاه اقدام به برگزاری جشنواره ورزش همگانی کارمندان و اساتید دانشگاه در رشته های فوتبال دستی، هفت سنگ، تنیس روی میز و ضربه پنالتی فوتسال ویژه آقایان و رشته های یه قل دو قل، بولینگ، هفت سنگ و کویرنوردی ویژه بانوان نماید.
[25 آبان1400]   [774 بازدید]
اطلاعیه-جشنواره ورزشی پاییزه 1400 مجازی و آنلاین ویژه دانشجویان سراسر کشور
اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان یک دوره مسابقات قهرمانی آنلاین و مجازی ویژه دانشجویان دختر و پسر در رشته های دارت، ایروبیک، طنابزنی، آمادگی جسمانی، فریزبی، جودو، فوتسال و شطرنج و بسکتبال دختران برگزار می نماید.
[17 آبان1400]   [1103 بازدید]
اطلاعیه-مسابقات ورزشی مجازی به مناسبت هفته تربیت بدنی ویژه دانشجویان
مسابقات ورزشی مجازی به مناسبت هفته تربیت بدنی ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه یزد در رشته های مختلف ورزشی شامل : ضربه با راکت تنیس روی ،طناب زنی، والیبال دیواری، شنا سوئدی ،دارز و نشست برگزار می گردد.
[1 آبان1400]   [798 بازدید]
اطلاعیه-اطلاعیه دوره مسابقات قهرمانی مجازی و غیر حضوری اداره تربیت بدنی در تابستان 1400
قابل توجه دانشجویان گرامی دانشگاه یزد اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم وفناوری یک دوره مسابقات قهرمانی مجازی و غیر حضوری در رشته های آمادگی جسمانی –بسکتبال- تکواندو- تیر اندازی- جودو- دارت- دوچرخه سواری – ژیمناستیک- شطرنج- فوتسال- کاراته- هندبال- والیبال- ووشو- اسکواش- تنیس روی میز و دو و میدانی به صورت مجازی و آنلاین در تابستان 1400 برگزار می نماید.
[29 تیر1400]   [774 بازدید]