دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | معاونت‌ها | معاونت دانشجویی | حوزه معاونت | اداره تربیت بدنی | اطلاع‌رسانی | اخبار
خبر-ورزش دانشجویان
به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد
به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقات ورزشی دانشجویان در محوطه ورزشی روباز خوابگاه و سالن غدیر در 5 رشته ورزش همگانی با استقبال خوب دانشجویان برگزار شد.
[8 آبان1401]   [428 بازدید]
خبر-المپیاد ورزشی
اداره تربیت بدنی دانشگاه منتشر کرد:
اداره تربیت بدنی دانشگاه یزد در گزارشی از مشارکت فعالانه 82 دانشجوی ورزشکار این دانشگاه در المپیادهای ورزشی تابستان امسال خبر داد.
[23 شهریور1401]   [257 بازدید]
خبر-افتخار آفرینی یکی از دانشجویان بین المللی دانشگاه یزد در المپیاد فرهنگی ورزشی کشور
کسب مقام دوم مسابقات تنیس روی میز
کبری هزاره ای دانشجوی بین الملل دانشگاه یزد از کشور افغانستان موفق به کسب مقام دوم مسابقات تنیس روی میز در اولین دوره المپیاد دانشجویان دختر بین الملل دانشگاه های سراسر کشور شد.
[19 شهریور1401]   [1460 بازدید]
خبر-کاراته کارهای دانشگاه یزد مدال های طلا و نقره المپیاد ورزشی دانشجویان سراسر کشور را به ارمغان آوردند
در وزن های 50- و 55-
دانشجویان دانشگاه یزد موفق شدند در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور مدال های طلا و نقره رشته کاراته را در وزن های 50- و 55- از آن خود کنند.
[19 شهریور1401]   [875 بازدید]
خبر-تیم فوتبال پسران دانشگاه یزد در اولین المپیاد دانشجویان  بین الملل دانشگاه های سراسر کشور پنجم شد
با مربیگری وحیدرضا سموات
تیم فوتبال دانشگاه یزد در اولین دوره المپیاد دانشجویان بین الملل دانشگاه های سراسر کشور که به میزبانی دانشگاه مازندران از ششم تا دوازدهم شهریورماه جاری برگزار شد، از بین 18 تیم شرکت کننده به مقام پنجم دست یافت
[13 شهریور1401]   [519 بازدید]
خبر-افتخارآفرینی های دانشجویان دانشگاه یزد در سومین المپیاد دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور
اداره تربیت بدنی دانشگاه گزارش داد:
دانشجویان دانشگاه یزد در سومین دوره المپیاد دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه های سراسر کشور که در هفته گذشته به میزبانی دانشگاه‌ اصفهان و دانشگاه صنعتی اصفهان برگزارشد، موفق شدند در مسابقات والیبال، شنا و شطرنج نتایج درخشانی را کسب کنند.
[6 شهریور1401]   [1045 بازدید]
خبر-استخر
با پایان یافتن عملیات مرمت و بهسازی
استخر سرپوشیده دانشگاه یزد صبح امروز سه شنبه اول شهریورماه پس از گذشت 30 ماه تعطیلی ناشی از شیوع بیماری کرونا و عملیات عمرانی، با حضور رییس و معاون دانشجویی دانشگاه و تنی چند از مسئولان ذی ربط بازگشایی شد.
[1 شهریور1401]   [1904 بازدید]
خبر-تربیت بدنی
با حضور 486 نفر داوطلب
آزمون عملی رشته علوم ورزشی (شیوه پذیرش با آزمون) و و رشته آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان، بخش خواهران و برادران همزمان با سایر دانشگاه های منتخب کشور در ساعت 7 صبح روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۲۹و۳۰ تیرماه امسال در دانشگاه یزد برگزار شد.
[6 مرداد1401]   [473 بازدید]
خبر-مسابقات شطرنج
از سوی اداره تربیت بدنی دانشگاه
مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه یزد روز پنجشنبه نوزدهم خردادماه 1401 از ساعت 9 تا 12 در ساختمان مهتاب برگزار شد.
[28 خرداد1401]   [317 بازدید]
خبر-ورزش همگانی
دو هفته پس از پایان جشنواره
اداره تربیت بدنی دانشگاه یزد دو هفته پس از پایان جشنواره بهاره ورزش های همگانی این دانشگاه که از هفتم تا یازدهم خردادماه در محل بوستان معرفت برگزار شده بود، نتایج آن را اعلام کرد.
[25 خرداد1401]   [378 بازدید]