دسترسی سریع
  • تمام موارد اختیاری می باشند.
  • با انتخاب هریک از گروهها، اخبار مربوط به آن گروه را مشاهده خواهید کرد. برای بازگشت به حالت اولیه کلید "نمایش همگی" را فشار دهید
عنوان
نام گروه
  • یک گروه را انتخاب کنید...
تاریخ مخابره از
تاریخ مخابره تا
عنوان
گروه
تاریخ انتشار
تاریخ مخابره
خبر-دکتر سمتی
در ساختمان درمانگاه دانشگاه انجام شد
دانشجویان بخش زبان و ادبیات عربی دانشگاه یزد روز گذشته، به مدت یک ساعت در مرکز مشاوره، بهداشت و درمان این دانشگاه حضور پیدا کرده و با بخش‌های مختلف این مرکز آشنا شدند.
[22 خرداد1401]   [1899 بازدید]
اخبار مرکز مشاوره-مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه یزد خانه‌ای امن و ایمن برای دانشجویان غیر ایرانی است
در نشست صمیمانه دانشجویان بین‌الملل با معاونت‌های دانشگاه یزد مطرح شد
نشستی با هدف بررسی مشکلات و دغدغه‌های دانشجویان غیرایرانی دانشگاه یزد با حضور معاونت‌های دانشجویی و آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه به همت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه یزد صبح روز گذشته در تالار اندیشه این دانشگاه برگزار شد.
[7 دی1400]   [1023 بازدید]
خبر-دانشگاهیان می‌توانند به صورت رایگان از خدمات مشاوره‌ای دانشگاه یزد استفاده کنند
مرکز مشاوره دانشگاه اعلام کرد:
مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه یزد اعلام کرد در تابستان امسال با بهره‌گیری از توانمندی‌های تخصصی گروهی از مشاوران و روانشناسان مجرب، به ارائه خدمات روانشناختی از قبیل مشاوره فردی، زوج درمانی، پیش از ازدواج، خانواده درمانی، مشاوره تحصیلی و شغلی، کودک و نوجوان و مهارت‌های زندگی به صورت غیرحضوری می‌پردازد.
[31 تیر1399]   [1590 بازدید]
خبر-برگزاری برخط کارگاه‌های رایگان مشاوره برای دانشجویان
برنامه تابستانی مرکز مشاوره دانشگاه
مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه یزد در تابستان امسال کارگاه‌های رایگانی را به صورت مجازی و برخط برای دانشجویان این دانشگاه تدارک دیده است.
[31 تیر1399]   [1393 بازدید]
خبر-بیش از دو هزار نوبت مراجعه به مرکز مشاوره دانشگاه در سال ۹۸
رییس مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه:
فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه روز روانشناس و مشاور فرصت مغتنمی است تا با رییس مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه یزد به گفتگو بنشینیم. دکتر زهرا نادری نوبندگانی که از سال ۹۷ مسؤولیت این مرکز را به عهده دارد در این گفتگو با بیان اهم اقدامات و فعالیت‌های گسترده این مرکز، از آماری بالغ بر دو هزار نوبت مراجعه در یک سال گذشته خبر می‌دهد. تشریح برخی از فعالیت‌های این مرکز در زمان شیوع ویروس کرونا و همچنین برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته برای دوران پساکرونا از دیگر بخش‌های خواندنی این گفتگوست.
[9 اردیبهشت1399]   [2668 بازدید]