دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | مدیریت سبز | اطلاع‌رسانی | اخبار
خبر-دانشگاه یزد در رتبه هیجدهم کشوری قرار گرفت
براساس رتبه‌بندی جهانی گرین‌مترینک:
براساس ویرایش سال 2019 رتبه‌بندی جهانی دانشگاهی گرین متریک درباره توسعه پایدار،780 مؤسسه از سراسر جهان ارزیابی شده‌اند که از میان آنها 22 مؤسسه ایرانی در میان سبزترین‌های جهان جای گرفته‌اند و بر پایه آن دانشگاه یزد در جایگاه 18 ملی و جایگاه 612 جهانی قرار گرفت.
[5 اسفند1398]   [1845 بازدید]
خبر-سه شنبه سبز دی ماه در دانشگاه یزد+ اعلام نتایج قرعه کشی
در اولین سه شنبه دی ماه؛
اعضای هیات رییسه، دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه یزد، با هدف کاهش آلودگی هوا و افزایش سلامتی، سوم دی‌ماه بدون خودروی شخصی و سرویس های دانشجویی به محل کار و تحصیل آمدند.
[4 دی1398]   [2184 بازدید]
خبر-فراوانی انتقادها و پیشنهادها درباره سه شنبه‌های سبز نشانگر حساسیت محیط زیستی است
دکتر احد ستوده:
عضو کمیته فرهنگی آموزشی مدیریت سبز دانشگاه یزد انتقادها و پیشنهادهای فراوانی را که درخصوص نحوه اجرای طرح سه شنبه های سبز در دانشگاه مطرح می شود، نشانه ای از حساسیت محیط زیستی دانشگاهیان عنوان کرد.
[1 دی1398]   [1333 بازدید]
خبر-سه شنبه سبز آذرماه در دانشگاه یزد+ اعلام نتایج قرعه کشی
در اولین سه شنبه آذر ماه؛
اعضای هیات رییسه، دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه یزد، با هدف کاهش آلودگی هوا و افزایش سلامتی، پنجم آذرماه بدون خودروی شخصی و سرویس های دانشجویی به محل کار و تحصیل آمدند.
[5 آذر1398]   [2500 بازدید]
خبر-استقبال از ایده های جدید برای بازنگری در اجرای طرح سه شنبه های سبز
دبیر اجرایی شورای مدیریت سبز دانشگاه یزد اعلام کرد:
دبیر اجرایی شورای مدیریت سبز دانشگاه یزد در مراسمی که با هدف نقد و بررسی طرح سه شنبه های سبز و فرهنگ محیط زیست در این دانشگاه برگزار شد، اعلام کرد این شورا شنوای همه انتقادات سازنده ای است که درباره این طرح در سطح دانشگاه مطرح می‌شود و از ایده های جدیدی هم که برای بازنگری در نحوه اجرای آن ارایه می‌شود، استقبال می کند.
[15 آبان1398]   [1464 بازدید]