لینک های ضروری
اطلاعیه‌های مرکز استعدادهای درخشان-قابل توجه دانشجویانی که موفق به کسب رتبه اول در بین دانشجویان هم‌رشته و هم‌ورودی خود در نیمسال  اول و دوم سال تصیلی ۹۷-۹۶ شدند
به اطلاع دانشجویانی که بر اساس "بند ب دستور عمل تقدیر از دانشجویان ممتاز هر سال تحصیلی دانشگاه" موفق به کسب رتبه اول در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود در دو نیمسال اول و دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۷ شده‌اند می‌رساند که به رسم یادبود لوح سپاس همراه با هدیه‌ای از طرف مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه تدارک دیده شده است که خواهشمند است برای تحویل با در دست داشتن کارت دانشجویی از ۹۷/۱۰/۲۹ تا ۹۷/۱۱/۱۵ در ساعت اداری به آن مرکز واقع در ساختمان احمدی روشن مراجعه کنند.
[26 دي]   [432 بازدید]
اطلاعیه‌های آموزشی-اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکزدر نیمسال دوم 98-97
خواهشمند است قبل از هر اقدامی، اطلاعیه حاضر را بطور کامل مطالعه نموده و سپس نسبت به انجام ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی) از تاریخ 26 دی الی 3 بهمن ماه 1397 اقدام نمائید.
[25 دي]   [269 بازدید]
اطلاعیه‌های آموزشی-قابل توجه پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز
قابل توجه پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز از مراجعه حضوری به دانشگاه تا زمان اعلام طبق اطلاعیه ای که متعاقبا در سایت قرار می گیرد جدا خودداری نمایید.
[22 دي]   [318 بازدید]
اطلاعیه-تقویم آموزشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یزد در فصل زمستان ۹۷
دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه یزد اطلاعیه‌ تقویم آموزشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یزد در فصل زمستان ۹۷ را صادر کرد.
[16 دي]   [163 بازدید]
خبر-ارائه تسهیلات ویژه سازمان بین‌المللی دانشگاهیان (isic) به استادان و دانشجویان دانشگاه یزد
با توجه به عضویت دانشگاه یزد در سازمان بین‌المللی دانشگاهیان (isic) یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های دانشگاهی در سطح دنیا، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه یزد تا ۲۰ دی‌ماه فرصت دارند برای دریافت کارت عضویت در این سازمان با اختصاص سهمیه ویژه از طریق پنل ویژه‌ای که برای دانشگاه یزد تعریف شده است مراجعه کنند.
[12 دي]   [976 بازدید]
خبر-بورس تحصیلی مجارستان ۲۰۲۰-۲۰۱۹/ مهلت ثبت نام تا ۲۵ دی‌ماه
نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات بنیاد بورس دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی ترجیحاً دکترا( PHD) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ موافقت نموده است.
[12 دي]   [1533 بازدید]
خبر-آغاز اجرای مرحله دوم طرح چکاپ در دانشگاه یزد
اداره توسعه منابع انسانی دانشگاه یزد اعلام کرد مرحله دوم طرح چکاپ اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه از روز شنبه ۱۵ دی‌ماه آغاز می‌شود.
[12 دي]   [549 بازدید]
مناقصه و مزایده-آگهی مناقصه واگذاری‌،راهبری‌، نگهداری و تعمیرات تاسیسات برقی و مکانیکی
دانشگاه یزد در نظر دارد از طریق مناقصه عمومی و با جزئیات مندرج در اسناد مناقصه با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی (setadiran.ir) به شماره های 24432/85/97مورخ ۹۷/۱۰/۵ و 24449/85/97 مورخ ۹۷/۱۰/۵ به شرکت های دارای صلاحیت به شرح ذیل اقدام نماید.
[9 دي]   [191 بازدید]
اطلاعیه‌های دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت-اطلاعیه طرح کارورزی دانش‌آموختگان دانشگاهی
متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام در سامانه کارورزی مستقر در وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به نشانی https://karvarzi.mcls.gov.ir مراجعه کنند.
[8 دي]   [186 بازدید]
اطلاعیه‌های آموزشی-اطلاعیه دایره امتحانات دانشگاه یزد درخصوص برگزاری امتحانات پایان ترم دروس
مدیریت امور آموزشی اطلاعیه دایره امتحانات دانشگاه یزد درخصوص برگزاری امتحانات پایان ترم دروس را صادر کرد.
[8 دي]   [698 بازدید]