لینک های ضروری
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اطلاع‌رسانی | اطلاعیه‌ها
اطلاعیه-طرح میهمانی دروس عملی و آزمایشگاهی دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دولتی و غیردولتی
ســـازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راســتای کاهش تردد دانشجویان در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با توجه به شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع بیماری کووید -19، کاهش استرس و نگرانی خانواده ها در ارتباط با دوری فرزندانشان در امر تحصیل، تسهیل در خصوص میهمانی دانشجویان و اینکه برگزاری دروس و واحدهای نظری و تئوری به صورت مجازی و آنلاین توسط دانشگاه های مبدا برگزار می گردد، طرح میهمانی دروس عملی و آزمایشگاهی متقاضیان در دانشگاه های محل سکونت خانواده یا نزدیک به آن را اعلام می نماید.
[7 مرداد]   [470 بازدید]
اطلاعیه-طرح کتابخوانی ویژه اعضای هیأت علمی
این طرح ازسوی کانون بسیج اساتید دانشگاه یزد برگزار می شود. کلیه اعضای هیات علمی در صورت تمایل به شرکت در این طرح آدرس و کد پستی خود را به شماره پیامک نمایند. مهلت ثبت نام تا عید سعید غدیر است.
[6 مرداد]   [179 بازدید]
اطلاعیه-نظرسنجی وزارت علوم از دانشجویان درباره سیاست‌گذاری‌های دوران کرونا
به آگاهی می رساند: معاونان فرهنگی –اجتماعی و امور دانشجویان وزارت «عتف» به منظور آگاهی از نظرات دانشجویان برای سیاستگذاری و برنامه ریزی متولیان حوزه وزارتی در دوران کرونا ، پرسشنامه ای را طراحی کرده اند.
[5 مرداد]   [271 بازدید]
اطلاعیه-تخلیه سراهای دانشجویی
به اطلاع دانشجویان ساکن در سراهای دانشجویی می رساند نظر به تغییر تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و درخواست مکرر دانشجویان جهت تمدید تخلیه اتاق ها، تاریخ فوق تا 20/5/99 تمدید گردید.
[5 مرداد]   [553 بازدید]
اطلاعیه-اطلاعیه دروس عملی سرویسی دانشکده فیزیک
مدیریت امور آموزشی دانشگاه در سومین اطلاعیه مربوط به ارایه دروس عملی آزمایشگاهی و کارگاهی در تابستان امسال، فهرست و مشخصات دروس سرویسی دانشکده فیزیک را اعلام کرد.
[1 مرداد]   [292 بازدید]
اطلاعیه-اطلاعیه ثبت نام کارآموزی در تابستان سال تحصیلی 99-98
بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم دانشگاه یزد می‌رساند: ترم تابستانی سال 1399 در دانشگاه یزد فقط برای دروس کارآموزی، کارورزی، روش تحقیق عملی، تحقیق عملی و کارورزی یا کار تحقیقی و مخصوص دانشجویانی که قبلا در پیشخوان خدمت سیستم گلستان طبق اطلاعیه دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه ثبت‌نام کرده‌اند، ارائه می‌گردد.
[31 تير]   [378 بازدید]
اطلاعیه-اطلاعیه تکمیلی برگزاری دروس عملی (آزمایشگاهی و کارگاهی)
برنامه تکمیلی و اصلاحی دروس عملی که جدیدا ارائه شده از طریق فایل زیر قابل دانلود و مشاهده است:
[28 تير]   [588 بازدید]
اطلاعیه-فرم دریافت ایده رویداد ایده شو شهری
ایده پردازان برای شرکت در اولین رویداد ایده شو شهری یزد، می‌بایست پس از واردکردن مشخصات ایده خود در فرم دریافت ایده فرم مذکور را تا تاریخ 10 مردادماه به آدرس الکترونیکی innovationworkshop.yu@gmail.com ارسال کنند.
[28 تير]   [228 بازدید]
اطلاعیه-اطلاعیه برگزاری دروس عملی (آزمایشگاهی و کارگاهی)
با توجه به شرایط موجود، به ویژه مسئله افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا در هفته های اخیر و ضرورت حفظ سلامتی دانشجویان و اساتید گرامی، سیاست اصلی دانشگاه، استفاده حداکثری از امکانات آموزش مجازی برای برگزاری دروس عملی (آزمایشگاهی و کارگاهی) است و بر این اساس، برنامه ریزی لازم برای برگزاری این دروس به صورت مجازی به عمل آمده است که در ادامه موضوعات مورد نظر و همچنین ذیل این اطلاعیه برنامه هفتگی دروس عملی ارسالی توسط دانشکده ها اعلام می گردد.
[25 تير]   [1030 بازدید]
اطلاعیه-آخرین مهلت استفاده از جوایز تحصیلی پایان روز 25 تیرماه
به اطلاع می رساند کلیه دانشجویان حائز شرایط ممتازی (ذکر شده در شیوه نامه پیوست) از تاریخ 20 خرداد ماه لغایت 25 تیر ماه سال جاری فرصت دارند جهت بهره مندی از پشتیبانی ها و جوایز بنیاد ملی نخبگان، اطلاعات خود را در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی sina.bmn.ir ثبت نمایند.
[24 تير]   [1309 بازدید]