دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
  • تمام موارد اختیاری می باشند.
  • با انتخاب هریک از گروهها، اخبار مربوط به آن گروه را مشاهده خواهید کرد. برای بازگشت به حالت اولیه کلید "نمایش همگی" را فشار دهید
عنوان
نام گروه
  • یک گروه را انتخاب کنید...
  • خبر
تاریخ مخابره از
تاریخ مخابره تا
عنوان
گروه
تاریخ انتشار
تاریخ مخابره
خبر-انتخابات
معاون پارلمانی ریاست جمهوری در دانشگاه یزد:
دکتر سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری در جمع استادان بسیجی دانشگاه‌های استان، ضمن تاکید بر برگزاری انتخابات سالم و رقابتی در اسفندماه سال جاری، ابراز امیدواری کرد: با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، زمستان امسال، به بهار سیاسی کشور تبدیل شود.
[8 آذر1402]   [236 بازدید]
خبر-دومین نشست صمیمی فعالان فرهنگی دانشگاه یزد با رییس دانشگاه
شامگاه دوشنبه ۶ آذرماه؛
دومین نشست صمیمی فعالان فرهنگی دانشگاه یزد با رییس دانشگاه، شامگاه دوشنبه ۶ آذرماه در تالار اندیشه این دانشگاه برگزار شد.
[7 آذر1402]   [246 بازدید]
خبر-عمران
اخیرا انجام شد؛
اعضای هیات رییسه دانشگاه یزد در گفتگو با مسئولان و اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی عمران به بررسی مسائل و دغدغه‌های این دانشکده پرداختند.
[5 آذر1402]   [813 بازدید]
خبر-تجلیل
به مناسبت هفته بسیج؛
آیین تجلیل از دانشجویان و طلاب ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های یزد، اردکان، میبد، فنی و حرفه‌ای و حوزه علمیه استان شامگاه شنبه ۴ آذرماه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد، رییس دانشگاه یزد و چند تن از مدیران، معاونان دانشگاهی و استانی و دانشجویان برگزار شد.
[5 آذر1402]   [534 بازدید]
خبر-میثاق با شهدا
گزارش تصویری؛
جمعی از کارمندان،‌ اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه یزد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور در یادمان شهدای گمنام دانشگاه و اهدای گل، با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.
[5 آذر1402]   [581 بازدید]
خبر-هیات رییسه - دانشگاه الهیات
اخیرا برگزار شد؛
با هدف بررسی مسائل و دغدغه‌های دانشکده الهیات، نشستی با حضور اعضای هیات رییسه دانشگاه یزد و مسئولان و اعضای هیات علمی این دانشکده برگزار شد.
[5 آذر1402]   [520 بازدید]
خبر-فرایند مقابله با حشرات موذی در خوابگاه‌های دانشگاه یزد
گزارش اقدامات صورت گرفته؛
با توجه به مشاهده مواردی از حشره "کنه" در خوابگاه‌های شقایق و مریم، کارشناسان بهداشت امور دانشجویی ضمن بازدید از محل‌های گزارش شده با بررسی میدانی و جلسه هماهنگی با شرکت سمپاش، طی دو روز، سمپاشی محل‌های گزارش شده به انجام رسید.
[5 آذر1402]   [584 بازدید]
خبر-بیانیه رییس دانشگاه یزد به مناسبت هفته بسیج
۴آذرماه؛
دکتر عباس کلانتری رییس دانشگاه یزد در بیانیه‌ای به مناسبت هفته بسیج اعلام کرد: تنها راه برون رفت از مشکلات جامعه، بکار بستن تفکر بسیجی، اقدام بسیجی و نظارت بسیجی است.
[5 آذر1402]   [140 بازدید]
خبر-محفل انس پیسکسوتان عرصه دانش در دانشگاه یزد
شامگاه چهارشنبه اول آذرماه؛
جمعی از کارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه یزد شامگاه چهارشنبه اول آذرماه در محفلی صمیمی، گرد هم آمدند و یاد و خاطرات دوران خدمت خود را زنده کردند.
[3 آذر1402]   [1426 بازدید]
خبر-ارتقای مرتبه دو عضو هیات علمی دانشگاه یزد
دوازدهمین جلسه دوره نهم هیات ممیزه؛
در دوازدهمین جلسه از دوره نهم هیأت ممیزه دانشگاه یزد که روز چهارشنبه اول آذرماه ۱۴۰۲ برگزار شد، چند مورد درخواست ارتقای مرتبه اعضای هیات علمی بررسی و با ارتقای مرتبه دو عضو هیأت علمی دانشگاه یزد و یک عضو هیات علمی دانشگاه میبد موافقت شد.
[1 آذر1402]   [1186 بازدید]