دسترسی سریع
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-واگذاری مسئولیت های تازه به تنی چند از دانشگاهیان
با امضای استاندار و رییس دانشگاه صورت گرفت
در روزهای اخیر استاندار یزد با صدور یک ابلاغ جدید، مسئولیت دیگری را به رییس دانشگاه یزد واگذار کرد. همچنین رییس دانشگاه و رییس هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استان یزد نیز با صدور ابللاغ‌های جداگانه ای عضو شورای انضباطی بدوی دانشگاه و اعضای گروه بازدید کننده این هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت را منصوب کرد.
[15 تیر1401]   [94 بازدید]
خبر-دکتر کلانتری
پیام رییس دانشگاه یزد:
در پی انتخاب یک استاد و یک دانشجوی دانشگاه یزد به عنوان استاد و دانشجوی نمونه کشوری در بیست و نهمین آیین معرفی و تجلیل از استادان و دانشجویان نمونه کشور که 13 تیرماه امسال با حضور رییس جمهور کشورمان در تهران برگزار شد، رییس دانشگاه یزد با صدور پیامی این موفقیت را به جامعه علمی این دانشگاه تبریک گفت.
[15 تیر1401]   [61 بازدید]
خبر-سوت قطار کرسی های علمی ترویجی دانشگاه یزد به صدا در آمد
با برگزاری کمیته دستگاهی کرسی های علمی
با برگزاری نشست کمیته دستگاهی کرسی های علمی دانشگاه یزد و تایید فرمهای طرح نامه کرسی های ترویجی «عرضه و نقد دیدگاه علمی» و «مناظره علمی» زیرساخت برگزاری کرسی های ترویجی در دانشگاه یزد تکمیل شد.
[14 تیر1401]   [441 بازدید]
خبر- استاد فیزیک دانشگاه یزد به عنوان استاد نمونه کشوری معرفی شد
در بیست و نهمین دوره آیین معرفی و تجلیل از اعضای هیات علمی و دانشجویان نمونه کشور
بیست و نهمین دوره آیین معرفی و تجلیل از اعضای هیئت علمی و دانشجویان نمونه کشوری در مراسمی با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور صبح امروز دوشنبه ۱۳ تیر در محل سالن همایش‌های دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.
[13 تیر1401]   [1513 بازدید]
خبر-شرکت دیباچه
با هدف بازاریابی، تولید محتوا و تربیت نیروی متخصص
چندتن از دانش‌آموختگان دختر دانشگاه یزد با حمایت پردیس فناوری و صنعتی و با هدف بازاریابی، تولید محتوا و تربیت نیروی متخصص در این زمینه، اقدام به تأسیس یک شرکت بازاریابی حرفه ای کردند.
[13 تیر1401]   [513 بازدید]
خبر-کنکور
استاندار یزد و رییس دانشگاه یزد از مکان های برگزاری آزمون سراسری بازدید کردند
استاندار یزد به همراه رییس دانشگاه یزد، مدیرکل آموزش و پرورش استان تنی چند از مسئولان ارشد استان و دانشگاه یزد صبح امروز پنجشنبه نهم تیرماه از مکان های برگزاری آزمون سراسری در دانشگاه یزد بازدید کردند.
[13 تیر1401]   [783 بازدید]
خبر-شورای دانشگاه
در دویست و چهل و هشتمین نشست
اعضای شورای دانشگاه یزد در دویست و چهل و هشتمین نشست خود که در تالار اندیشه این دانشگاه برگزارشد، با راه اندازی رشته و گرایش های فیزیولوژی ورزشی و تندرستی و برنامه ریزی محیط زیست موافقت کردند.
[12 تیر1401]   [912 بازدید]
خبر-معاونت پژوهشی و دانشکده مهندسی
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در دیدار با هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران گفت: در مسیر دستیابی به انضباط مالی ممکن است موقتا در برخی پرداختها شاهد تاخیر باشیم ولی در نهایت این روند به شفافیت بیشتر و تامین عدالت کمک می کند و با افزایش بهره وری امکان مدیریت بهتر منابع موجود را فراهم آورده و موفقیت بیشتر درجذب منابع جدید را به همراه خواهد داشت.
[10 تیر1401]   [546 بازدید]
خبر-شورای نظام ایمنی، سلامت و محیط زیست آزمایشگاه ها و کارگاه ها در دانشگاه یزد تشکیل شد
بر اساس دستورعمل وزارت عتف
رییس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه یزد از تشکیل شورای نظام ایمنی، سلامت و محیط زیست آزمایشگاه‌ها و کارگاه ها در این دانشگاه خبر داد.
[10 تیر1401]   [271 بازدید]
اخبار معاونت دانشجویی-دانشجوی دانشگاه یزد به عنوان دانشجوی نمونه کشوری معرفی شد
در مرحله کشوری بیست و نهمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه 1400
محمد بخشیان دانشجوی مقطع کارشناسی دانشگاه یزد در ردیف برگزیدگان مرحله کشوری بیست و نهمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در سال تحصیلی 1400 قرار گرفت.
[8 تیر1401]   [2909 بازدید]