لینک های ضروری
خبر-ضرورت همکاری روسای دانشکده ها و هیات علمی دانشگاه یزد با انجمن های علمی و دانشجویی
مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد مطرح کرد:
به گزارش روابط عمومی دانشگاه یزد، مدیر امور فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه ، روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه با اعضای جدید شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه یزد دیدار و گفتگو کرد.
[1 خرداد]   [123 بازدید]
خبر-شب قدر؛ شب جبران کوتاهی عمر انسان ها برای انجام اعمال خیر
در دوره آموزشی شب های قدر مطرح شد:
دوره آموزشی شبهای قدر، روز چهارشنبه اول خردادماه با سخنرانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد و حضور کارکنان این دانشگاه در تالار دکترجلیل شاهی برگزار شد.
[1 خرداد]   [132 بازدید]
خبر-اخذ  اعتبار نامه کمیته اخلاق در پژوهش برای دانشگاه یزد
مدیر امور پژوهشی خبر داد؛
مدیر امور پژوهشی دانشگاه یزد اعلام کرد: پژوهشگران دانشگاه یزد با توجه به نوع پژوهش و تحقیقاتشان نیاز به کد اخلاق داشته و دارند که خوشبختانه از این پس با توجه به اخذ اعتبار نامه کمیته اخلاق برای دانشگاه یزد، این کدها پس از طی مراحل قانونی خود در اختیار آنها قرار داده خواهد شد.
[31 ارديبهشت]   [305 بازدید]
خبر-همایش روز ملی جمعیت در دانشگاه یزد برگزار شد
دوشنبه 30 اردیبهشت؛
همایش روز ملی جمعیت با همکاری دانشکده علوم اجتماعی، اداره کل ثبت احوال استان یزد، اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و با حضور مسئولان دانشگاهی و استانی روز دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 در دانشگاه یزد برگزار شد.
[31 ارديبهشت]   [318 بازدید]
خبر-لزوم توجه به بُعد فناوری اطلاعات در تقویت فعالیت های آتی استان
در نشست اخیرکانون تفکر شهر هوشمند دانشگاه یزد؛
در نشست اخیر کانون تفکر شهر هوشمند دانشگاه یزد که روز یکشنبه 29 اردیبهشت ماه 1398 با حضور مهدی حجازی معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، دبیر و سایر اعضای کانون تفکر در پردیس آزادی برگزار شد، سند آمابش استان مورد بررسی قرار گرفت و به لزوم توجه به بُعد فناوری اطلاعات در تقویت فعالیت های آتی استان تاکید شد.
[31 ارديبهشت]   [198 بازدید]
خبر-انتخاب استاد دانشگاه یزد به عنوان یکی از سرآمدان علمی کشور در سال 9۸
بنابر اعلام فدراسیون سرآمدان علمی ایران؛
دکتر حمیدرضا زارع عضو هیات علمی دانشگاه یزد در فهرست سرآمدان علمی کشور در سال 9۸ قرار گرفت.
[31 ارديبهشت]   [568 بازدید]
خبر-ضرورت در نظر گرفتن آسیبهای اجتماعی ناشی از فعالیتها در سند آمایش استان
در بیست و ششمین نشست کانون تفکر سلامت اجتماعی دانشگاه یزد؛
در بیست و ششمین نشست کانون تفکر سلامت اجتماعی دانشگاه یزد که روز پنج‌شنبه 26 اردیبهشت ماه 1398 با حضور نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، دبیر و سایر اعضای کانون تفکر در پردیس آزادی برگزار شد، سند آمایش استان مورد بررسی قرار گرفت.
[30 ارديبهشت]   [209 بازدید]
خبر-برگزاری مسابقات استانی موشک های آبی در دانشگاه یزد
گزارش تصویری؛
به همت انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه یزد پنجمین دوره مسابقات استانی موشک های آبی با حضور ۱۰۰ تیم از ۸ دانشگاه استان برگزار شد و سه تیم از دانشگاه یزد به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.
[30 ارديبهشت]   [370 بازدید]
خبر-برگزاری دوره آموزشی آشنایی با آسیب‌های مواد مخدر جدید
یکشنبه ٢٩ اردیبهشت‌ماه؛
دوره آموزشی آشنایی با آسیب های موادمخدر جدید و راه های پیشگیری از سوء مصرف مواد روز یکشنبه ٢٩ اردیبهشت ماه ۹۸ به همت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه یزد و با همکاری هسته پژوهشی جامعه و اعتیاد پردیس علوم انسانی و اجتماعی و معاونت فرهنگی و اجتماعی ویژه کارمندان برگزار شد.
[30 ارديبهشت]   [348 بازدید]
خبر-خبر مرکز
گزارش تصویری؛
مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه یزد با همکاری کانون همیاران بهداشت دانشگاه به مناسبت ۱۷ می روز جهانی فشارخون، اقدام به برپایی غرفه واقع در بوستان معرفت کرد.
[29 ارديبهشت]   [410 بازدید]