لینک های ضروری
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-سال تحصیلی جدید از امروز رسما در دانشگاه یزد  آغاز شد
با صدور پیامی از سوی رییس دانشگاه
با صدور پیامی از سوی رییس دانشگاه یزد، سال تحصیلی جدید از امروز 29 شهریورماه به طور رسمی و به صورت غیرحضوری در دانشگاه یزد آغاز شد.
[29 شهريور]   [515 بازدید]
خبر-رشته علوم کامپیوتر دانشگاه یزد در رتبه سوم کشور قرار گرفت
بر اساس نتایج نظام رتبه‌بندی Guide2Research سال 2020
مدیر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه یزد اعلام کرد: بر اساس نتایج نظام رتبه بندی Guide2Research در سال 2020، دانشگاه یزد در زمینه علوم کامپیوتر، پس از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه تهران در رتبه سوم کشور قرار گرفته و دکتر بیژن دواز استاد این دانشگاه نیز در همین زمینه به عنوان چهارمین استاد برتر ایران معرفی شده است.
[29 شهريور]   [266 بازدید]
خبر-آزمون عملی رشته های تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه های استان یزد
به میزبانی دانشگاه یزد آغاز شد
آزمون عملی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی ورودی سال 1399 دانشگاه های استان یزد همزمان با سراسر کشور به میزبانی دانشگاه یزد از صبح روز پنجشنبه ۲۷ شهریورماه جاری آغاز شد.
[29 شهريور]   [211 بازدید]
خبر-راهکارهای ارتقای سلامت اجتماعی در دوران شیوع بحران کرونا
در چهل و هفتمین نشست کانون تفکر سلامت اجتماعی دانشگاه یزد بررسی شد:
کانون تفکر سلامت اجتماعی دانشگاه یزد چهل و هفتمین نشست خود را به ادامه ی بررسی راهکارهای ارتقاء سلامت اجتماعی در دوران شیوع بحران کرونا اختصاص داد.
[29 شهريور]   [64 بازدید]
خبر-ورود دانشگاه یزد به بازار نشر الکترونیک
با هدف توسعه فعالیت‌های انتشاراتی:
با هدف توسعه فعالیت‌های انتشاراتی دانشگاه در بازار چاپ و نشر الکترونیک، نخستین کتاب‌های الکترونیک دانشگاه یزد در بازار چاپ و نشر دیجیتال عرضه شدند.
[29 شهريور]   [153 بازدید]
خبر-انتصابات جدید در دانشگاه
با صدور ابلاغ‌های جداگانه انجام گرفت:
رییس دانشگاه یزد با صدور ابلاغی سرپرست و مسئول راه اندازی پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه را منصوب کرد. همچنین با صدور ابلاغ هایی از سوی معاونان پژوهش و فناوری و اداری- مالی، سه تن از مسئولان جدید در حوزه‌های پژوهش و فناوری و آموزشی دانشگاه منصوب شدند.
[27 شهريور]   [949 بازدید]
خبر-مدیر و کارشناسان عمرانی دانشگاه از پردیس تئاتر خاوران تهران بازدید کردند
باهدف آشنایی با ابعاد گوناگون ساخت، نگهداشت و بهره‌برداری از سالن‌ آمفی تئاتر
مدیر و کارشناسان دفتر طرح‌های عمرانی دانشگاه یزد با هدف آشنایی با ابعاد گوناگون ساخت، نگهداشت و بهره‌برداری از سالن‌های آمفی‌تئاتر روز چهارشنبه 26 شهریورماه جاری از پردیس تئاتر خاوران تهران بازدید کردند.
[27 شهريور]   [318 بازدید]
خبر-تیم دانشگاه یزد در ردیف چهار تیم برگزیده مسابقه بین‌المللی شرکت ایرباس
افتخارآفرینی دانشکده مهندسی برق
تیم تحقیقاتی دانشکده مهندسی برق دانشگاه یزد موفق شد از میان 120 تیم شرکت‌کننده از سراسر جهان در مسابقه چالش بین‌المللی «تشخیص خطا در سیستم کنترل پرواز هواپیمای باری ایرباس» در ردیف 4 تیم برتر قرار گیرد.
[26 شهريور]   [539 بازدید]
خبر-گفت و شنودی صمیمانه با دو صاحب نظر شعر و ادب پارسی
به مناسبت روز بزرگداشت شعر و ادب پارسی انجام شد
زندگی با ترنم روحبخش لالایی های آغاز می شود؛ با ترانه های کودکانه ، مفاهیم عمیق در ذهن کودکان جان می گیرد، سپاس از لطف مادر، پدر، معلم، پزشک و... در زیباترین قالب ، یعنی شعر بیان می شود، معشوقه ها ( زمینی و عرفانی) با شعر ستوده می شوند و در نهایت، زندگی با سوگسرود و مراثی پایان می پذیرد!....نمی دانم زندگی شعر است یا شعر زندگی است ؛ تنها می دانم با شعر ، زندگی یکسر لطف و زیبایی است وآنچنان شعر با زندگی آمیخته است که به پاسداشت حرمت و عظمت آن، روزی به عنوان شعر و ادب در سطح جهان( پنجم مارس) و در ایران، مهد شعر و ادب، ( 27 شهریور) نامگذاری شده است.
[26 شهريور]   [359 بازدید]
خبر-با ارتقای مرتبه 6 عضو هیأت علمی موافقت شد
گزارش یازدهمین جلسه دور هفتم هیات ممیزه دانشگاه یزد
در یازدهمین جلسه از دوره هفتم هیأت ممیزه دانشگاه یزد که روز چهارشنبه بیست و ششم شهریور ماه ۱۳۹۹ برگزار شد، چند مورد درخواست ارتقای مرتبه اعضای هیات علمی دانشگاه یزد و دانشگاه اردکان بررسی گردیده و با ارتقای مرتبه شش تن از اعضای هیأت علمی موافقت شد.
[26 شهريور]   [1444 بازدید]