لینک های ضروری
مسیر جاری : صفحه اصلی | ریاست دانشگاه | حوزه ریاست | روابط عمومی | اخبار | آرشیو اخبار
خبر-اولین نشست شورای سیاستگذاری رویداد کمند برگزار شد
با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد؛
اولین نشست شورای سیاستگذاری برگزاری رویداد کارآفرینی، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد برگزار شد.
[1 بهمن]   [449 بازدید]
خبر-ارتباط صنعت و دانشگاه
کانون تفکر اقتصاد دانشگاه یزد چهل و ششمین نشست خود با محوریت " ارتباط صنعت و دانشگاه" را روز شنبه مورخ 28 دیماه 1398 برگزار کرد.
[30 دي]   [410 بازدید]
خبر-معاون دانشجویی دانشگاه یزد، دبیر شورای معاونان دانشجویی منطقه شش کشور شد
با حکم معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان کشور؛
دکتر مجتبی صدیقی، طی حکمی دکتر محمدرضا صادقیان شاهی را به مدت یک سال به سمت دبیر شورای معاونان دانشجویی منطقه شش کشور منصوب کرد.
[29 دي]   [567 بازدید]
خبر-تأکید مقام معظم رهبری بر کارِسخت و پرهیز از تنبلی برای قوی شدن کشور
مشروح سخنان رهبر معظم انقلاب در خطبه های نمازجمعه تهران:
رهبر انقلاب در جمع بندی خطبه اول، همت ملی برای قوی تر شدن ایران را تنها راه ادامه مسیر عزت ایرانیان خواندند و افزودند: این ملت عزیز و این کشور عزیز به فضل الهی قوی تر نیز می شوند، نه تنها در بعد نظامی بلکه در ابعاد اقتصادی و جهش علمی و فناوری که پشتوانه تحقق این هدف، حضور و صبر و استقامت ملت در صحنه و تلاش و کوشش بی وقفه مسئولان و مردم است.
[28 دي]   [287 بازدید]
خبر-تشکیل شورای نظریه‌پردازی در دانشگاه یزد
به همت معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه یزد:
با هدف زمینه‌سازی برای ایجاد فضای گفت و گو و حمایت از نظریه‌پردازی در دانشگاه‌ها، معاون حمایت و امور استان‌های دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد در جلسه روزسه‌شنبه 24دی‌ماه هیأت رییسه دانشگاه یزد حضور یافت و به تشریح آیین‌نامه و نحوه فعالیت‌های این هیأت پرداخت.
[28 دي]   [649 بازدید]
خبر-نشست معرفی و نقد کتاب های سایبان مقدس و شایعه فرشتگان
انجمن جامعه‌شناسی ایران/ شعبه استان یزد برگزار کرد:
انجمن جامعه‌شناسی شعبه استان یزد، نشست معرفی و نقد کتاب‌های سایبان مقدس(عناصر نظریه جامعه‏ شناختی دین) و شایعه فرشتگان(جامعه مدرن و کشف دوباره فراطبیعت) را با حضور مترجم کتاب، ناقدان و علاقه‏ مندان، برگزار کرد.
[28 دي]   [195 بازدید]
خبر-میزان و چگونگی مصرف آب در صنایع استان یزد
کانون تفکر آب دانشگاه یزد روز پنج شنبه مورخ 26 دیماه 1398 شصت و چهارمین نشست خود با محوریت ارائه گزارشی از مصرف آب در بخش صنعت توسط مهندس جواد محجوبی کارشناس ارشد شرکت آب را برگزار کرد.
[26 دي]   [206 بازدید]
خبر-کوهنوردی اعضای گروه کوهنوردی دانشگاه یزد در مسیر دره‌گاهان تفت
گزارش تصویری؛
روز پنجشنبه 26 دی‌ماه جمعی از اعضای گروه کوهنوردی دانشگاه یزد در مسیر دره‌گاهان شهرستان تفت به کوهنوردی و طبیعت‌گردی پرداختند.
[26 دي]   [391 بازدید]
خبر-سفر هیأت استانی یزد به دانشگاه جنوب‌غرب چین
به دعوت رییس دانشگاه جنوب‌غرب چین:
به دعوت رییس دانشگاه جنوب‌غرب چین و رییس انجمن ایرانشناسی این دانشگاه، و با پوشش کامل هزینه‌های اقامت در چین، دکتر قاسم بریدلقمانی، رییس دانشگاه یزد به همراه دکتر محمدعلی حداد مدیر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه یزد و دکتر محمدباقر اولیاء مدیر امور بین الملل دانشگاه شهید صدوقی یزد از دانشگاه جنوب‌‌غرب کشور چین و مراکز وابسته به آن بازدید کردند.
[25 دي]   [1248 بازدید]
خبر-بایدها و نبایدهای توسعه گردشگری و جمعیت ساکن بافت تاریخی یزد
کانون تفکر گردشری دانشگاه یزد، روز چهارشنبه مورخ 25 دیماه 1398 سی وپنجمین نشست خود با محوریتآسیب شناسی توسعه فعالیت های گردشگری در بافت تاریخی ثبت جهانی شده یزد را برگزار کرد.
[25 دي]   [125 بازدید]