دسترسی سریع

خبر-برگزاری ایده شو  «دانشجو و فناوری» در مؤسسه دارالعلم
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری:
مؤسسه آموزش عالی دارالعلم یزد به مناسبت هفته پژوهش و فناوری در ایده شوی "از دانشجویی تا فناوری" به بررسی سه موضوع، تهدیدها و فرصت های پژوهشی، دانشگاه کارآفرین و اخلاق در پژوهش پرداخت.
[10 آذر]   [74 بازدید]
خبر-برگزاری ایده شوی شهروندی ویژه دانش آموزان
به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری:
بنابر مصوبه شورای هماهنگی برنامه های هفته پژوهش، شهرداری یزد و اداره کل آموزش و پرورش در نظر دارند به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش، ایده شوی شهروندی ویژه دانش آموزان مقاطع اول و دوم متوسطه برگزار کنند.
[8 آذر]   [57 بازدید]
خبر-برخی از جوایز و امتیازات برگزیدگان جشنواره هفته پژوهش به تصویب رسید
برطبق مصوبات شورای هماهنگی مراسم هفته پژوهش:
سه شنبه، چهارم آذرماه، پنجمین نشست هماهنگی برنامه های هفته پژوهش و فناوری استان مجازی برگزار شد و اختصاص دو امتیاز جدید ویژه برای برگزیدگان جشنواره از مصوبات آن بود.
[5 آذر]   [505 بازدید]
خبر-زنگ آغاز هفته پژوهش، مجازی نواخته می شود
در چهارمین نشست مصوب شد:
در چهارمین نشست مجازی ستاد هماهنگی برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان، مصوب شد تا همزمان با آغاز هفته پژوهش در تاریخ 15 آذرماه، مراسم به صدا درآمدن زنگ هفته پژوهش با حضور مسئولان استانی به صورت غیر حضوری برگزار شود.
[28 آبان]   [167 بازدید]
خبر-نمایشگاه فن ‏بازار استان امسال مجازی برگزار می شود
بنا بر مصوبه شورای هماهنگی برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری:
سومین نشست هماهنگی برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان با محوریت برگزاری مجازی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری(فن بازار)، صبح روز سه شنبه، 20 آبان ماه به صورت مجازی تشکیل جلسه داد.
[21 آبان]   [202 بازدید]
خبر-نشست هماهنگی مسئولان پژوهشی دانشگاه‏‌ها و مراکز پژوهشی استان برگزارشد
با هدف برنامه‌‏ریزی‌ گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری:
مفاد آیین‌نامه جشنواره برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری استان که در کمیته علمی جشنواره مصوب شده بود، طی جلسه‌‏ای با حضور معاونان و مسئولان پژوهشی دانشگاه‏‌ها و مراکز پژوهشی استان تشریح شد.
[19 آبان]   [171 بازدید]
خبر-استفاده از ایده‏های نوآورانه و فضای مجازی تا تنوع سبد جوایز به برگزیدگان جشنواره
در نشست هماهنگی برنامه‌‏های هفته پژوهش عنوان شد:
نشست هماهنگی برنامه‏ های هفته پژوهش و فناوری استان با حضور مسئولان و نمایندگانی از دانشگاه یزد، استانداری، شهرداری یزد، سازمان مدیریت و برنامه‏‌ریزی، پارک علم و فناوری، آموزش و پرورش، صدا و سیما، بنیاد نخبگان و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یزد به صورت مجازی، صبح روز چهارشنبه 14 آبان ماه برگزار شد.
[15 آبان]   [335 بازدید]