لینک های ضروری

اخبارهفته پژوهش کل استان را می توانید از طریق لینک زیر دنبال نمایید.

هفته پژوهش مبارک
خبر-بررسی مسائل آب استان در دانشگاه یزد
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری:
به همت پردیس فنی و مهندسی دانشگاه یزد، مسائل، چالش‏ها و راهکاری‏های مدیریت منابع بهینه منابع آب استان با حضور مسئولان شرکت سهامی آب منطقه‏ای استان، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، استادان و دانشجویان دانشگاه یزد، چهارشنبه 27آذرماه جاری در سالن شهید صدوقی پردیس فنی و مهندسی دانشگاه بررسی شد.
[30 آذر]   [1039 بازدید]
خبر- نشست دانشگاهیان دانشگاه یزد با مدیران و کارشناسان سازمان‌ها استان
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری:
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری و در راستای تعامل جامعه با دانشگاه به ویژه تعامل علوم اجتماعی با دستگاه‌های دولتی استان، روز شنبه 23آذرماه در سالن اجتماعات پردیس علوم انسانی و اجتماعی نشستی با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان سازمان‌های استان برگزار شد.
[26 آذر]   [922 بازدید]
خبر-غرفه دانشگاه یزد، غرفه برتر استان  شد
در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار؛
در هفته پژوهش و در نمایشگاه داخلی استانی یزد با عنوان نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، غرفه نمایشگاهی دانشگاه یزد، به عنوان غرفه برتر استان شناخته شد .
[24 آذر]   [994 بازدید]
خبر-انتخاب سه پژوهشگر برتر و نمونه استان از دانشگاه یزد
از پژوهشگران برتر استان یزد تجلیل شد
مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر استان، روز پنج شنبه 21 آذرماه با حضور استاندار یزد، رییس دانشگاه یزد و جمعی از مسوولان و فعالان صنایع و محققان در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یزد برگزار شد.
[23 آذر]   [4426 بازدید]
خبر-تجلیل از استاد پیشکسوت علمی دانشگاه یزد
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری:
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری از پیشکسوت علمی، دکتر سیدمهدی کرباسی، عضو هیأت علمی بخش ریاضی کاربردی دانشکده ریاضی دانشگاه یزد تقدیر شد.
[23 آذر]   [1151 بازدید]
خبر-امضای تفاهم ‏نامه بین دانشگاه یزد و فعالان صنعت فولاد
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری:
با هدف بسترسازی اثربخش و تقویت ارتباط، همبستگی و تطابق میان نظام آموزش عالی و توسعه فناوری براساس نیاز صنعت و همکاری‏های پژوهشی، آموزشی و مشاوره‏ای، تفاهم‏نامه همکاری بین دانشگاه یزد و شرکت فولاد مدیریت بهمن آفرین رهیار، روز چهارشنبه20 آذرماه منعقد شد.
[23 آذر]   [755 بازدید]
خبر-حضور دانشگاه یزد در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری؛
نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار یزد، روز سه شنبه ۱۹آذر ماه با حضور استاندار، رییس دانشگاه یزد و دیگر مسوولان استانی در محل مجتمع خلیج فارس افتتاح شد.
[20 آذر]   [1095 بازدید]