دسترسی سریع
خبر-معرفی انجمن آبخیزداری ایران به عنوان انجمن برتر در سال99
حمایت‌های دانشگاه یزد به بار نشست
انجمن آبخیزداری ایران به ریاست دکتر علی طالبی عضو هیات علمی این دانشگاه موفق به کسب عنوان انجمن برتر با بالاترین امتیاز در سال1399 از سوی دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی ایران شد.
[31 فروردین1400]   [307 بازدید]
خبر-آزمایشگاه ارزیابی تثبیت کننده‌های خاک در دانشگاه یزد راه‌اندازی شد
در راستای توانمندسازی دانشگاه یزد در حل مشکلات زیست محیطی کشور
دانشکده منابع طبیعی دانشگاه یزد باهدف توانمندسازی پژوهشکده مناطق خشک و بیابانی این دانشگاه در راستای حل مشکلات ملی در تعامل با سازمانهای محیط زیست و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور و به منظور استفاده از جایگزین‌های مناسب برای مالچ های نفتی اقدام به راه اندازی آزمایشگاه "ارزیابی تثبیت کننده های خاک" کرد.
[23 فروردین1400]   [415 بازدید]
خبر-انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه یزد به عنوان استاد نمونه منابع طبیعی کشور
شورای‌عالی جنگل، مرتع و آبخیزداری وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد
شورای‌عالی جنگل، مرتع و آبخیزداری وزارت جهاد کشاورزی دکتر محمدرضا اختصاصی عضو هیات علمی دانشگاه یزد را به عنوان استاد نمونه آموزش، پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص در عرصه‌های مختلف منابع طبیعی کشور معرفی و از خدمات وی تجلیل کرد.
[16 فروردین1400]   [728 بازدید]
با استفاده از اطلاعات و همکاری استادان پژوهشکده مناطق خشک و بیابانی دانشگاه یزد انجام شد
طرح پژوهشکده مناطق خشک و بیابانی دانشگاه یزد با عنوان پروژه ایستگاه زوجی پایش و اندازه‌گیری فرسایش بادی با هدف دستیابی به رکورد‌های فرسایش بادی خاک با حضور استاندار یزد در محل کانال باد شهرستان میبد افتتاح شد.
[18 اسفند1399]   [0 بازدید]
خبر-راه‌اندازی اولین پروژه ایستگاه زوجی پایش فرسایش بادی و ریزگردها
با استفاده از اطلاعات و همکاری استادان پژوهشکده مناطق خشک و بیابانی دانشگاه یزد انجام شد
طرح پژوهشکده مناطق خشک و بیابانی دانشگاه یزد با عنوان پروژه ایستگاه زوجی پایش و اندازه‌گیری فرسایش بادی با هدف دستیابی به رکورد‌های فرسایش بادی خاک با حضور استاندار یزد در محل کانال باد شهرستان میبد افتتاح شد.
[18 اسفند1399]   [890 بازدید]
خبر-انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه یزد با انجمن حفاظت از اسب کاسپین
به منظور بستر سازی اثربخش و توسعه فناوری بر اساس نیاز صنعت اسب
به منظور بسترسازی اثربخش و تقویت ارتباط و همبستگی میان آموزش عالی و صنعت اسب کشور و همچنین توسعه فناوری براساس نیاز این صنعت، تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه یزد و انجمن حفاظت از اسب کاسپین صبح امروز در دفتر معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه یزد امضا شد.
[20 بهمن1399]   [505 بازدید]
خبر-انتصاب رییس دانشکده اقتصاد، مدیریت و حسابداری و چند مسئول دیگر در دانشگاه یزد
با صدور ابلاغ‌های جداگانه انجام شد
در دو هفته اخیر با صدور ابلاغ‌های جداگانه‌ای از سوی رییس و معاونان پژوهش و فناوری و اداری- مالی دانشگاه و رییس پردیس فنی و مهندسی، چند تن از مسئولان این دانشگاه منصوب و ابقا شدند.
[13 بهمن1399]   [1789 بازدید]
خبر-میزگرد تخصصی کشت بافت گیاهی تجاری در ایران برگزار شد
به همت انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه یزد
انجمن علمی دانشجویی بیوتکنولوژی دانشگاه یزد میزگردی تخصصی پیرامون تجربیات و مشکلات تجاری کردن کشت بافت گیاهی تجاری در ایران را روز گذشته به صورت مجازی برگزار کرد.
[17 دی1399]   [446 بازدید]
خبر-عضویت دو تن از اعضای هیأت علمی دانشگاه یزد در شورای سازمان سیما منظر و فضاهای سبز شهری
با ابلاغ شهردار یزد
شهردار یزد با صدور ابلاغ‌های جداگانه، دکتر حمید سودایی‌زاده، عضو هیأت علمی دانشکده منابع طبیعی و کویرشناسی و دکتر علی‌اکبر شریفی، عضو هیأت علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد را به عضویت شورای سازمان سیما منظر و فضاهای سبز شهری یزد منصوب کرد.
[21 مهر1399]   [1376 بازدید]
خبر-دانشیار دانشگاه یزد رییس انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران شد
براساس نتایج انتخابات مجمع عمومی و هیأت مدیره انجمن
دانشیار دانشگاه یزد رییس انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران شدبر اساس نتایج انتخابات مجمع عمومی و هیأت مدیره انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران، دکتر محمد زارع، دانشیار دانشکده منابع طبیعی و کویرشناسی دانشگاه یزد به عنوان رییس و دکتر حسن خسروی، دانشیار پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران به عنوان نایب رییس این انجمن انتخاب شدند.
[19 مهر1399]   [1248 بازدید]