دسترسی سریع
  اخبار [ بایگانی ]
خبر-یادگار نوشته های حاضران در مراسم سی امین سال تاسیس دانشگاه
6 اسفند1397
در مراسم سی‌امین سال تاسیس دانشگاه یزد که روز پنجشنبه دوم اسفندماه برگزار شد حاضران در مراسم در دفتر یادبود دانشگاه نوشته‌هایی را به یادگار گذاشتند. 
خبر-مسئولان بر روی تمبر یادمان سی امین سال تاسیس دانشگاه یزد چه نوشتند؟
6 اسفند1397
در مراسم سی‌امین سال تاسیس دانشگاه یزد وزیر علوم، رییس دانشگاه یزد و چندتن از مسئولان هرکدام به رسم یادبود نوشته ای بر روی تمبر نگاشتند. 
خبر-تجلیل از دبیر و اعضای ستاد گرامیداشت سی‌امین سال تاسیس دانشگاه
6 اسفند1397
بعداز ظهر یکشنبه پنجم اسفندماه جاری، در نشستی با حضور رییس دانشگاه یزد، از دبیر و اعضای ستاد گرامیداشت سی‌امین سال تاسیس این دانشگاه با اهدای لوح سپاس تجلیل شد. 
خبر-از حامیان و خیرین دانشگاه یزد تجلیل شد
5 اسفند1397
در مراسم 30 امین سالگرد تاسیس دانشگاه یزد که روز پنجشنبه 2 اسفند ماه با حضور مسئولین کشوری، استانی و دانشگاهی در این دانشگاه برگزار شد از حامیان، خیرین و واقفین دانشگاه یزد تجلیل شد. 
خبر-دانشگاه یزد تجلی همکاری بین دولت، خیرین و فرهیختگان یزد
4 اسفند1397
حبیب الله بی طرف، عضو هیأت موسس بنیاد حامیان دانشگاه یزد در مراسم گرامیداشت سی‌امین سال تاسیس دانشگاه یزد که با حضور وزیر علوم و جمعی از مسوولان، دانشگاهیان، حامیان و روسای ادوار دانشگاه یزد برگزار شد، این دانشگاه را نمادی از همکاری بخش دولتی در کنار خیرین و فرهیختگان یزدی دانست. 
خبر-فرهنگ توسعه محور مردم یزد پایه توسعه دانشگاه یزد
3 اسفند1397
نخستین رییس دانشگاه یزد، دکتر جلیل شاهی در مراسم سی امین سالگرد تاسیس این دانشگاه که روز پنجشنبه 2 اسفندماه در این دانشگاه برگزار شد توسعه چشمگیر دانشگاه یزد را پیامد فرهنگ توسعه محور مردم یزد دانست. 
خبر-دانشگاه یزد تبلور توسعه یافتگی استان یزد
3 اسفند1397
استاندار یزد که در مراسم سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه یزد حضور یافته بود این دانشگاه را نماد و تبلور توسعه یافتگی این استان دانست.  
  اطلاعیه‌ها [ بایگانی ]